Tapusi īpaša «Latgales pavārgrāmata»

Apkopojot Latgales reģiona un Krāslavas novada tradicionālās receptes, tapusi “Latgales pavārgrāmata”. Pagaidām tā gan pieejama tikai www.kulinaraismantojums.lv sadaļā, bet visai drīz grāmata būs pieejama arī drukātā veidā.

“Latgales pavārgrāmata” sastāv no divām daļām. Pirmajā daļā apkopota Latgales kulinārā mantojuma ēdienu un dzērienu tradicionālās receptes, bet otrajā – Krāslavas novada piecu pamattautību – latviešu, krievu, baltkrievu, poļu un ebreju – tradicionālo ēdienu un dzērienu receptes.

Grāmatas radītāji saka paldies visiem, kuri dalījās ar ēdienu receptēm, saimniecēm, kuras pagatavoja lielāko daļu no brošūrā piedāvātājiem ēdieniem un dzērieniem, kā arī visiem projektā iesaistītajiem.

Latgales pavārgrāmata ir sagatavota un izdota Latvijas - Lietuvas - Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. ENI-LLB-1-016 “Kulinārā mantojuma un tradicionālo amatniecības prasmju saglabāšana un popularizēšana (BELLA CULTURE)” ietvaros. Projektu finansē Eiropas Savienība.

Avots: BalticTravelnews.com

Turība - 3511
Cēsīs ir iespējams skaistākā slidotava

Cēsīs ir iespējams skaistākā slidotava

Iespējams skaistākā slidotava atrodas Cēsīs, gleznainajā Cēsu Pils parkā. Parka dīķi klāj bieza ledus kārta, lai cēsnieki un pilsētas viesi varētu slidot!

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Izgaršo ziemu Cēsīs!

Izgaršo ziemu Cēsīs!

Tuvojas sniegota nedēļas nogale, un Cēsīs ir īsta ziema! Tas nozīmē-daudz brīvā laika pavadīšanas iespēju slēpojot, slidojot un braucot ar ragaviņām.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Cēsīs barikāžu notikumus atzīmēs ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā. Norises atklās 20.janvārī, un tās pieejamas līdz 24.janvārim.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv