Redakcijas sadaļu atbalsta

Skrējiens Daugavpilī un latgaļu kultūras burvība aprīļa beigās

Jau nākošajā nedēļas nogalē, 29. aprīlī skrējēji dosies uz valsts tālāko dienvidu punktu, lai piedalītos lielākā skriešanas seriāla Baltijā Bigbank Skrien Latvija 2. posmā - Daugavpils pusmaratonā. Piecu, desmit un divdesmit viena kilometra distances ietvaros ikviens varēs baudīt pavasari un lielpilsētas atmosfēru, bet atgriežoties finišā - krāšņu kultūras programmu.

Dalībnieku starta numuru saņemšana

Sacensību centrs atradīsies Latgales metrapoles centrālajā vietā - Vienības laukumā. Šeit dienu pirms sacensībām, 28.aprīlī no pulksten 13:00 - 18:00 notiks EXPO, kura laikā būs iespējams saņemt starta numurus, kā arī reģistrēt dalību kādai no distancēm. Savukārt no plkst. 17:00 - 19:00 pusmaratonisti aicināti piedalīties tradicionālajā Pasta Party. Iepriekšēja starta dokumentu izsniegšana notiks arī 27. aprīlī Rīgā, sporta preču veikalā Sportland t/p Alfa. Sacensību rītā numurus būs iespējams saņemt pasākuma norises vietā, sākot no pulksten 8:00.

Starta laiki sacensību distancēm

Papildus kādai no savām iecienītajām sacensību distancēm, dalībnieki aicināti piedalīties arī sezonas jaunajā, valsts simtgades svētku distancē - Mans skrējiens Latvijai. Tā notiks patriotiskās noskaņās un būs pa spēkam katram. Emocijām bagātā skrējiena trase būs apmēram divus kilometrus gara, un tās maršuts būs atsķirīgs no pārējām distancēm. Mans skrējiens Latvijai starts tiks dots īsi pirms pasākuma kulminācijas - pulksten 13:00.

Pirmie Daugavpils ielas izskries 5,5km distances dalībnieki, kuri starta koridorus piepildīs pulksten 10:00. Stundu vēlāk, plkst. 11:00 viņiem pievienosies 10,5km skrējēji un pusmaratonisti. Dienai iesilstot un pasākuma programmai uzņemot apgriezienus, pulksten 12:00 notiks Mazuļu rāpošanas sacensības, bet plkst. 14:00 - Bērnu skrējieni.

Ātrākie un veiksmīgākie tiks paziņoti un apbalvoti pulksten 15:00 apbalvošanas ceremonijā, bet izlozē, kas notiks pēc medaļu komplektu sadalīšanas - izlozētas vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Kultūras programma - sastapšanās ar unikālo latgaļu kultūru

Daugavpils nākošajā svētdienā būs ne vien jaunu rekordu dzimšanas vieta, bet arī piedāvās ikvienam baudīt plašu kultūras programmu visas dienas garumā. Jau pulksten 9:00 sacensību centrā uz skatuves kāps Daugavpils pūtēju orķestris un līdz pat apbalvošanas ceremonijai cits pēc cita ar muzikāliem un deju priekšnesumiem uzstāsies vietējie mākslinieki un radošie kolektīvi. Pārējā laikā par enerģisku atmosfēru rūpēsies dīdžeji.

Avots: Bigbank Skrien Latvija

photo

Uz Maiami ar Aeroflot!

Uz Maiami ar Aeroflot ar komfortabliem laineriem.

TBS

photo

Supercena uz Grieķiju 25/05 no 189 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 25/05 uz 10 naktīm no 189 € !

EUR 189 | 29.05.2018 | Hot Travel

photo

BĒRNU SVĒTKI

Šogad svētkus svinēsim 2. jūnijā Kena parkā. Svētki sāksies plkst. 11.40 ar jestru gājienu no Jēkabpils Tautas nama pa Brīvības ielu līdz Kena parkam.

Jēkabpils TIC

photo

SANATORIJA "EGLE" - atlaides

Sanatorija "Egle" ārstnieciskais reabilitācijas centrs ar ūdens un dubļu ārstēšanu, Atlaide 6%, pensionāriem 7%.

EUR 56 | 30.06.2018 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Albānija un Ziemeļgrieķija no 390 €

Izbraukšana ar autobusu no Rīgas.

EUR 390 | 01.08.2018 | Antario

photo

Pārsteidzošā Kazahstāna

Kazahstāna, stepes valsts, kas atrodas pašā Eirāzijas centrā, daudziem cilvēkiem pasaulē joprojām ir terra incognita, nezināmā zeme. Dodies to iepazīt!

EUR 1130 | 15.08.2018 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv