Redakcijas sadaļu atbalsta

Ķīpsalā notiks 8. Latvijas Ārstu kongress un izstāde «Medbaltica 2017»

Jau no 21. līdz 23. septembrim Ķīpsalā notiks medicīnas nozares četrgades lielākais notikums Latvijā – 8. Latvijas Ārstu kongress un 10. starptautiskā medicīnas izstāde "Medbaltica 2017", kas pulcēs mediķus, profesionālās biedrības un medicīnas izstrādājumu ražotājus no Latvijas un ārvalstīm.

"Desmit gadu laikā izstāde "Medbaltica" ir kļuvusi par nozīmīgu nozares profesionāļu tikšanās vietu, kur vienkopus iegūt plašu informāciju par jaunumiem medicīnā, diskutēt par aprūpes nozares aktualitātēm un dalīties pieredzē ar Latvijas un ārvalstu kolēģiem konferencēs un semināros," norāda "Medbaltica" projekta vadītājs Mārtiņš Druvkalns un piebilst: "Arī tie, kas interesējas par specifiskiem rehabilitācijas vai ārstniecības jautājumiem, izstādē atradīs sev nepieciešamo".

Izstādē "Medbaltica 2017" no vitamīniem līdz medicīnas iekārtām

Izstādē "Medbaltica 2017" piedalīsies turpat 130 dalībnieki no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas, Polijas, Rumānijas, Singapūras un Zviedrijas.

Trīs dienu garumā kongresa dalībnieki un izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajām zobārstniecības iekārtām un materiāliem, rehabilitācijas, ķirurģijas, ortopēdijas un citām medicīnas tehnoloģijām. Izstādes profesionālo ekspozīciju veidos arī mutes higiēnas līdzekļi, produkti vīrusu profilaksei, rehabilitācijas, kompresijas izstrādājumi un ortopēdijas produkti, darba apģērbi un apavi mediķiem. Turklāt izstādē to visu varēs iegādāties par pievilcīgām cenām.

Medicīnas tehnoloģiju sadaļu prezentēs tādi uzņēmumi kā "A.Medical", "Arbor Medical korporācija", "Dinastija", Little Doctor International (S) Pte. Ltd no Singapūras, "Albis Maur" no Polijas un "Doctor Tools" no Rumānijas (abi izstādē piedalās pirmoreiz); farmācijas sadaļu – "Orkla Health", "Recesus", "Minskintercaps", "Pharm & Med", zobārstniecības sadaļu – "Altex", "Dentoflex Schumann", "Plandent", "Sogeva" no Itālijas (piedalās pirmoreiz) un daudzi citi.  

Radīts Latvijā!

Līdzās ārvalstu uzņēmumiem un to pārstāvniecībām Latvijā izstādē piedalās arī pašmāju uzņēmumi. Piemēram, "Tonus Elast", kas ražo visdažādākos medicīniskos elastīgos izstrādājumus veselības uzlabošanai, profilaksei un komfortablai dzīvei, šogad izstādē prezentē jauno jostu kolekciju "AIR". Tās izgatavotas no inovatīvām perforētām lentēm.

Sākoties rudenim, sarosās arī vīrusi, tādēļ lieti noderēs dažādi produkti vīrusu profilaksei. Par to ir parūpējusies arī  viena no lielākajām augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotājām Baltijā – "Rīgas Farmaceitiskā fabrika", kas apmeklētājiem prezentēs jaunāko izstrādājumu¬ – "Oterino" deguna ziedi. Tā lieliski novērš diskomforta sajūtas veidošanos zem deguna iesnu laikā, radot svaigu eikaliptu un piparmētru aromātu. Savukārt labi zināmais uzņēmums "Dr. Tereško tējas" izstādes apmeklētājiem novērtēšanai piedāvās Eiropas Savienībā pirmos reģistrētos un patentētos uztura bagātinātājus ar bērza tāss ekstraktu – betulīnu – "Betuliver", "Betulcard", "Betulgastro", "Betulflu" un "Betuluro".  

Bet, ja veselības problēmas ir krietni nopietnākas un ir nepieciešams noskaidrot, kas tieši pacientam kait, to var veikt laboratorijā "GenEra", kurai ir 16 gadu pieredze molekulārajā diagnostikā. Laboratorija veic DNS paternitātes testus un sadarbībā ar Latvijas ģenētiķiem un mediķiem piedāvā veikt arī personalizētus DNS izmeklējumus.

Lielākā medicīnas foruma kopsaucējs – klīniskais gadījums

Lielākais medicīnas forums Latvijā – 8. Latvijas Ārstu kongress pulcēs vairākus tūkstošus ārstu no Latvijas un ārzemēm. Kongresā piedalīsies Stenfordas Universitātes profesors, asinsvadu ķirurgs Kristaps Zariņš, Izraēlas Rehabilitācijas ārstu asociācijas prezidents Jūlijs Trēgers,  Globālās veselības centra un Medicīnas diplomātijas centra biedrs Otmārs  Kloibers un profesors Jānis Tupesis, Maskavas Valsts medicīnas un stomatoloģijas universitātes Zinātnes padomes zinātniskais sekretārs un Terapijas, klīniskās farmakoloģijas un ātrās medicīniskās palīdzības katedras vadītājs Arkādijs Vjortkins un citi.

Kongresa mērķis ir dot iespēju visu nozaru praktizējošajiem ārstiem caur klīniskā gadījuma prizmu dalīties ar savu pieredzi un novērojumiem. Klīniskā gadījuma skatpunkts ir piemērots, lai profesionāli aplūkotu daudzas aktuālas tēmas – mātes un bērna veselību, paliatīvās aprūpes problemātiku, ārstniecības personu darbības tiesisko regulējumu, farmāciju, primārās veselības aprūpes attīstību Latvijā un citus jautājumus.

No 21. līdz 23. septembrim notiks arī Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu 4. kongress, kurā apspriedīs daudzus aktuālus jautājumus, tostarp veselības aprūpes prioritārās jomas, vecāku līdzdalību stacionēto bērnu aprūpē u. c. jautājumus. 21. septembrī norisināsies Latvijas Farmaceitu biedrības konference "Bioloģiskie medikamenti – iespējas un izaicinājumi šodien un nākotnē" un Latvijas Zobārstu asociācijas un Mutes, sejas un žokļu ķirurgu asociācijas konference "Klīniskais gadījums zobārstniecībā un mutes, sejas un žokļu ķirurģijā", kurā tiks diskutēts par narkozes izmantošanu bērnu zobārstniecībā, bērnu bailēm no zobārsta un par to, kā palīdzēt tās pārvarēt, tiks apspriesti arī ar onkoloģiju saistīti jautājumi.

22. septembrī ārstu un veterinārārstu sadarbības jautājumi tiks aplūkoti LĀB un Latvijas Veterinārārstu starpdisciplinārā konferencē "Viena pasaule – viena veselība". Savukārt 23.  septembrī Ķīpsalā norisināsies Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas sēde, LĀB sēde, kā arī sēdes "Psihiskā veselība", "Quo vadis, farmācija?" un "Mātes un bērna veselība".

Plašāku pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/medbaltica

Izstādi "Medbaltica" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, 8. Latvijas Ārstu kongresu rīko Latvijas Ārstu biedrība.

Sekojiet jaunumiem Facebook : https://www.facebook.com/Medbaltica/?fref=ts

Norises vieta:

Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā

Izstādes darbalaiks:

21. septembrī 9.00–18.00

22. septembrī 9.00–18.00

23. septembrī 9.00–17.00

Ieejas maksa:

Ieejas biļete – 4,00 EUR

Pensionāriem, studentiem – 3,00 EUR

Autostāvvieta – 3,00 EUR

Avots: BT1

BAT - 3272
photo

Supercena uz Turciju 26/06 no 237 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 26/06 uz nedēļu no 237 € !

EUR 237 | 26.06.2018 | Hot Travel

photo

Dārza svētki Rundāles pilī

30.jūnijā notiks tradicionālie Dārza svētki. Šogad Dārza svētki veltīti tēmai “18. gadsimta izklaides”.

Bauskas TIC

photo

Jūnija piedāvājums

Nakšņošana. muzeja apmeklējums un vakariņas

EUR 77 | 30.06.2018 | Jaunmoku pils

photo

Līgo leģendas par IZDEVĪGĀM CENĀM!

Līgo leģenda – tas ir alus kauss! Iedvesmojies svētkiem un atrodi savu alus baudīšanas sabiedroto par IZDEVĪGĀM CENĀM!

Arkolat

photo

Šveices brīnumainā daba

Šveices bagātība ir tās daba - rāmie kalnu ezeri, kuros spoguļojas Alpu sniegotās virsotnes, miniatūri ciematiņi un neparasti zilais debesu jums. Izbaudi!

EUR 1195 | 31.07.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Kambodža + Pludmale

Eksotika un Pludmale

EUR 1899 | 18.09.2018 | Antario

photo

Atpūtas ceļojumi

Karstās ceļazīmes no Novatours, Teztour, Kidy Tours, Alida Tūrs, Mouzenidis Travel...

EUR 299 | 30.09.2018 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

KAMERMŪZIKAS DIENAS JĒKABPILĪ

04.10.2018-18.10.2018 Jēkabpils Tautas namā notiks "Kamermūzikas dienas Jēkabpilī"!

Jēkabpils TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv