Iedvesma ceļojumam - Portugāles dienvidi (VIDEO)

Iekārtojusies Eiropas tālākajā dienvidrietumu krastā, Portugāle patiesi izstaro brīvību, kas tik ļoti piedien pasaules malai. Saulainās dienvidu pludmales uzrunā saules un atpūtas tīkotājus, savukārt rietumu krasts vilina tos, kas alkst okeāna viļņu spēka un mazliet vēja matos. Mazi piejūras zvejnieku ciematiņi apbur ar savu mieru un tradicionālo dzīves ritējumu.

Savukārt lielpilsētas paliek atmiņā ar haotisko ieliņu labirintiem, sarkano dakstiņu jumtiem, līdz vēlai naktij pārpildītiem restorāniņiem un fadu dziesmu liegajām skaņām. Fadu skumjas tad itin labi kliedē salda portvīna malks. Bet nākamajā rītā ceļš atkal ved tālāk - uz senu cietokšņu drupām, ekscentriskām pilīm, Duoro upes vīna ielejām vai neparastām dabas takām. Tas viss padara Portugāli par neaizmirstamu ceļojumu galamērķi, stāsta Jēkaba ceļojumi.

Portugāle atrodas Ibērijas pussalas rietumu daļā un robežojas tikai ar Spāniju - ziemeļos un austrumos. Tāpat Portugālei ir gara Atlantijas okeāna krasta līnija rietumos un dienvidos, ko izmantot steidz visi sērfošanas piekritēji. Papildus kontinentālajai teritorijai Portugāle ietver Azoru salu arhipelāgu un Madeiras salu, kas ir autonomi valsts reģioni.

Svarīgākās Portugāles ekonomikas nozares ir vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, transports, viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumi, valsts pārvalde, aizsardzība, izglītība, veselība un sociālie pakalpojumi un rūpniecība.

Portugāles galvenie eksporta partneri ir Spānija, Francija un Vācija, un tās pašas valstis ir arī galvenie importa partneri.

Portugālē dzīvo vairāk nekā 10 miljonu iedzīvotāji, no kuriem lielākā daļa ir portugāļi (gandrīz 97%).  Lielākās minoritātes ir emigranti no bijušajām Portugāles kolonijām (galvenokārt Brazīlijas un Āfrikas kolonijām), kā arī ukraiņi.

Portugāles lielākās aglomerācijas ir Lisabona, Porto, Braga, Aveiru un Koimbra.

Lūk, iedvesmai video no sērfošansa nometnes Portugāles dienvidu daļā - Faro apgabala pilsētas Lagosas.

Avots: BalticTravelnews.com/Jēkaba ceļojumi/visitportugal.com

Turība - 3450
Day SPA - laiks tev

Day SPA - laiks tev

Relaksējošs un piepildīts laiks sev Lielupes SPA & Wellness centrā.

EUR 33 | Lielupe by SemaraH Hotels

Višķu Sv. Jāņa K. Romas katoļu baznīca

Višķu Sv. Jāņa K. Romas katoļu baznīca

Ievērojams valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Tornī atrodas skatu platforma.

TAKA

Ceļojumi uz Tunisiju, 04/09 no 378 € !

Ceļojumi uz Tunisiju, 04/09 no 378 € !

Karstākie piedāvājumi uz Tunisiju 04/09 uz nedēļu Royal Jinene 4* all inclusive 378 € !

EUR 378 | Hot Travel

Atcelti lidojumi un kompensācija

Atcelti lidojumi un kompensācija

Kad nepienākas un kad pienākas kompensācija no aviokompānijas?

Refundor

Atpūta Dzūkijas muižā diviem

Atpūta Dzūkijas muižā diviem

Izbaudiet atpūtu, dodieties piknikā un pavizinieties ar zirgiem – piedāvājums derēs kā iesācējiem, tā cilvēkiem ar pieredzi. Romantiska atpūta

EUR 96 | Estravel Latvia

Jaunais gads Puketā vai Puketa + Krabi

Jaunais gads Puketā vai Puketa + Krabi

Ceļojums uz Taizemi

EUR 999 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv