
Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2026. gada jūnijā visā maršrutu tīklā pārvadāja 509 700 pasažieru, kas ir par 2% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn. Mēneša laikā airBaltic veica 4 535 lidojumus, kas ir par 6,2% vairāk nekā 2025. gada jūnijā.
Jūnijā vietu piepildījums bija 81,9 %, kas ir par 2,2 procentpunktiem mazāk nekā iepriekšējā gada attiecīgajā periodā, ko ietekmēja lielāka kapacitāte, kas tika nodrošināta salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn.
2026. gada pirmajā pusgadā airBaltic pārvadājusi kopumā 2 454 900 pasažieru, kas ir par 3,9% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn. Tas ir lielākais pasažieru skaits, kādu lidsabiedrība jebkad pārvadājusi gada pirmajos sešos mēnešos. Tajā pašā laika periodā airBaltic veica 23 634 lidojumus, kas ir par 5% vairāk nekā gadu iepriekš.
airBaltic savieno Latviju ar vairāk nekā 80 galamērķiem visā Eiropā un ārpus tās, padarot ceļošanu vieglāku, pieejamāku un ērtāku klientiem visā Baltijas reģionā. Lidsabiedrība nodrošina būtisku savienojamību, kas atbalsta tūrismu, uzņēmējdarbību un plašāku ekonomisko attīstību. Pilns lidojumu grafiks ir pieejams uzņēmuma tīmekļa vietnē: www.airbaltic.com.

Sestdien, 25. jūlijā, no plkst. 16.00 līdz 18.00 Alūksnes Bānīša stacijā līdzās vēsturiskajam graudu elevatoram- seno. spēkratu brauciens "Retromance'
.jpg)
Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks piedāvā baseinus, ūdens atrakcijas, SPA, pirtis un sporta zāli aktīvai atpūtai un relaksācijai.

Koncertā muzicēs operdziedātāja Ilona Bagele un ērģelniece Ilona Birģele. Programmā: Nikolā de Griņī, Gabriels Forē, Sezārs Franks, Leons Belmans u.c.

7 vai 14 naktis // gandrīz katru dienu jauna ostas poilsēta, jauna izkalides programma katru dienu, pilna pansija, nekādu galvassāpju, plānojot ceļojumu (EUR 639 | 27.07.2026)

Padari savas brīvdienas vēl gaišākas līdz pat 15% atlaide automašīnu nomai - visas vasaras garumā! Piedāvājums spēkā līdz 27. jūlijam!

Katru darba dienu plkst. 18.00 un brīvdienās plkst. 12.00 pievienojies ielu mākslas tūrei – 2 stundu ceļojumam Liepājas ielās gida pavadībā.

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām. (EUR 1839 | 21.08.2026)
.jpg)
IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ IZDEVĪGĀK // lidojums no Rīgas, atlaide slēpošanas inventāra pārvadājumam, transfēri, 7 naktis viesnīcā un izvēlētā ēdināšana (EUR 869 | 01.09.2026)

Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.