TOP 10 skatītākās publikācijas martā (2025)
1. No 31. marta līdz 13. aprīlim Rīgā norisināsies pavasara Rīgas Restorānu nedēļa
2. Ēģiptē nogrimusi zemūdene; vismaz seši tūristi gājuši bojā (papildināts)
3. Tūroperators «Coral Travel Latvija» sadarbībā ar Turcijas viesnīcu tīklu «Nirvana Hotels» rīko Latvijas tūrisma firmām vakariņas
4. Tūroperators «Tez Tour Latvija» iepazīstina Latvijas tūrisma firmas ar itāļu Kalabrijas piedāvājumu
5. Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija rīko kopsapulci viesnīcā «Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel»
6. Lidsabiedrība «airBaltic» kopā ar partneriem aicina lidot uz un caur Amsterdamu
7. Tūroperators «Coral Travel Latvija» sadarbībā ar Turcijas viesnīcu «Bergiz Hotels & Resort Kemer» rīko Latvijas tūrisma firmām brokastīs
8. Izcēlies ugunsgrēks Mežaparka grilbārā
9. Apmeklējam «Ķiploku pasauli» un alus darītavu «Migla» Olaines novadā
10. Izbaudām zivju restorāna «Bermudas» viesmīlību un ēdienkartes piedāvājumu Tukuma novadā
Piezīme: datu analīze ir veikta ar Google Analytics, kas sakarā ar Eiropas Savienības vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un Latvijas personu datu aizsardzības likumu, apmēram 15-25% portāla apmeklētāju neidentificējas un līdz ar to Google Analytics šos datus nemaz neapstrādā.
Travelnews.lv viena gada standarta sadarbības programma uzņēmumiem un organizācijām - Travelnews.lv/sadarbiba/
Travelnews.lv redakcijas Lieldraugi 2025.gadā:
31.maijā Ziemeļlatgalē - Balvu novadā norisināsies tradicionālās auto orientēšanās sacensības dāmām ”Prieka tūre”.
Sestdien 31. maijā 18.30 Ērmaņu muižā, kur saimnieko muižnieks Uģis Prauliņš, aicināti uz 2025. gada sezonas atklāšanas pasākumu!
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu.
Šogad Latvijas skolas somas programmas ietvaros Preiļu novadā pieejami 19 dažādi izzinoši un aizraujoši piedāvājumi!
Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu šajās brīvdienās? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā!
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras pērlēm.
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas novadpētniecības muzejs u.c.
24. maijā - ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini. Šogad piedāvājumā katrā galamērķī dažādi jaunumi, lielākais no tiem - divu dienu piedāvājums!
Īpaša dzejas un mūzikas sinerģija. Tas būs sirsnīgs, brīnišķīgas mūzikas un dzejas piepildīts vakars.
koncerts 2 daļās: 1. daļa – “Apskāviens”, 2. daļa – “Muļķa sirds”. Pārtraukumā: Deju skolas grāmatas un citu suvenītu iegāde, fotoizstāde “Kustībā...”
Pārgājiens no Apšuciema līdz Engurei – 14 kilometru garā maršrutā, kas ved gar plašiem liedagiem, priežu mežiem un piekrastes ciematiem!
kopā būšanas, tīklošanās, rituālu, garšas un foto piedzīvojumu diena Antiņciemā kopā ar Sanitu Matuli.
Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un nometņu grupām
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā tālumā».
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" Facebook lapā.
Uz skatuves ar enerģisku un neaizmirstamu lielkoncertu kāps leģendārā grupa "Jumprava", dāvinot klausītājiem savu spilgtākās mūzikas skanējumu.
Festivālā būs gaidītas ģimenes ar bērniem, kurām piedāvās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Būs pieejams garšaugu dārzs, lielās spēles un ziepju burbuļi.
Vai iespējams iepazīt divus novadus vienā dienā? Jā, piedaloties autofotoorientēšanās tūrisma rallijā "Madona-Gulbene"!