Inguna Medne | 2008.05.13
Valkas–Valgas pilsētu svētkos būs „Zvaigžņu lietus” un 5.Starptautiskais čuguna simpozijs
Šī gada 11.jūnijā aprit 424 gadi, kopš Valkai un Valgai ir piešķirtas pilsētas tiesības. Jubileju abās dvīņu pilsētās atzīmēs no 6.līdz 8.jūnijam ar tik ļoti daudzveidīgu programmu, ka savām interesēm atbilstošas aktivitātes varēs atrast visu vecumu un interešu cilvēki. Pasākuma programma ir plānota kā svinības visai ģimenei ar pārsteidzošu kultūras programmu, čuguna liešanu, sporta sacensībām, kopīgu gadatirgu, bērnu programmu un citām labām lietām.
Jubilejas pasākumu ietvaros skatītājus priecēs visdažādākie koncerti, kuros uzstāsies Gruzijas nacionālās mūzikas un deju ansamblis un solisti no Kazahstānas, Igaunijas Robežsardzes orķestris, Vidzemes pūtēju orķestris, Lietuvas tautas mūzikas ansamblis, viesmākslinieki no Zviedrijas, Liepājas Zvanu koris „Campanella”, ansambļi „Terminaator”, „Totalhead” „Monologs divatā” un citi. Kā allaž, būs arī dažādas izstādes. Teātra cienītāji varēs baudīt Izraēlas teātra trupas komēdiju krievu valodā „Paralēlie cilvēki”, bet kino mīļi – nakts kino izrādes pie bijušā Rīgas – Raja robežpārejas punkta. Pirmo reizi pilsētu svētku ietvaros notiks kantri un līnijdeju svētki „Country Line Dance Party”.
Īpašs un Valkā līdz šim nebijis pasākums būs 5.Starptautiskais Čuguna simpozijs „Lejam čugunu”. Arī par tehnikas cienītājiem ir padomāts, jo svētku ietvaros būs vērojama motociklu parāde. Pepijas dzimšanas diena, visdažādākās atrakcijas, spēles, radošās darbnīcas – tā ir tikai daļa no plašās programmas bērniem.
Kā jau ierasts, neizpaliks arī dažādi sporta pasākumi. Jo īpaši atraktīvs tradicionāli ir Pedeles upes Laivu rallijs, kur drīkst izmantot visdažādākos bezmotora ūdens transporta līdzekļus. Savukārt, Latvijas un Igaunijas spēcīgākie vīri sacentīsies par „Igaunijas Spēkavīra 2008” titulu. Vēl būs arī sacensības šaušanā ar gaisa bisēm, kalnā braukšanas sacensības, kā arī Valkas pilsētas domes kausa izcīņa vieglatlētikā.
Taču pats vērienīgākais pasākums būs Latvijas – Igaunijas Robežballe ar LNT šova „Zvaigžņu lietus” dalībnieku Jany May un Šona, Martas Kukarānes un Uģa Viļuma, Gintas Ēķes un Venta Armanda Kraukļa, Janas Kalniņas un Ivo Grīsniņa–Grīšļa un igauņu mākslinieku piedalīšanos.
Viesu māja “Purvmaļi” atrodas Kļavišku ezera krastā, 13 km attālumā no Daugavpils, blakus Medumiem.
TAKA
Autentiskas latviešu svinības - meistarklases, dejas un īpašas izklaides visas dienas garumā garantētas! Muzicēs folkgrupa Kūzols un Vectēva papirosi!
EUR 65 | Baltic Beach Hotel & SPA
Ēka celta pēc arhitekta Vilhelma Neimaņa projekta 19. gs. otrā pusē kā Ilgas muižas medību pils.
TAKA
Audi Q3 – SUV, kas apvieno stilu, jaudu un progresīvas tehnoloģijas.
Europcar
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas ezera krastā.
TAKA
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 528 | Estravel Latvia
Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam” šogad norisināsies 23. maijā plkst.10.00 sporta un kultūrvietā KVARC. Šī gada fokuss – eksports.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Šrilanka, saukta arī par Indijas asaru, ir salas nosaukums Indijas dienvidu piekrastē.
EUR 1129 | Itaka Latvia
Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi.
TAKA
Brīvdienu māja “Mazligzdiņa” atrodas gleznainā vietā, starp Luknas un Boltaru ezeriem.
TAKA
Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē - Butānas klosteri, vilinošā Japāna, krāsainā Maroka, Santjago ceļš, Kostarika - piedzīvojumi nelielā grupā vai solo...
EUR 397 | Estravel Latvia
2 nakt1s 2 personām, brokastis un atpūtas piedāvājums // līdz 19.06.
EUR 159 | Estravel Latvia
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
TAKA
Garšvielu sala ar krustnagliņām, kanēli un pipariem,neticams tirkīza ūdens un smilšu pludmales.
EUR 1309 | Itaka Latvia
Seišelu salas - neaizmirstams, romantisks piedzīvojums! Atlaide līdz 50% 7 nakšu kruīziem, pilna pansija, izcils serviss // Vietu skaits ierobežots
EUR 1160 | Estravel Latvia
6. un 7. jūnijā Aizpute kļūs par laikmetīgās dejas festivāla HOROS norises vietu, piedāvājot iepazīties ar rezidējošajiem māksliniekiem.
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Jaunums! Atpūta Seišelu salās. Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 7 naktis viesnīcā // ceļojuma plāns saskaņojams individuāli
EUR 1484 | Estravel Latvia