
Foto: Pixabay.com | Autors: Anna Marija Bērziņa | 2026.07.14
Viļņa nonākusi starptautiskās tūrisma uzmanības centrā - prestižais izdevums "The New York Times" savā ceļojumu saturā aicina ceļotājus iepazīt Lietuvas galvaspilsētu kā vienu no interesantākajiem Eiropas pilsētu galamērķiem. Šāds starptautisks novērtējums stiprina Viļņas pozīcijas konkurencē par ceļotāju uzmanību un apliecina Baltijas reģiona pieaugošo nozīmi Eiropas kultūras tūrismā.
Viļņas pievilcība balstās pilsētas spējā apvienot vēsturisko mantojumu ar mūsdienīgu dzīvesveidu. Ceļotājus piesaista UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautā vecpilsēta, baroka arhitektūra, Gedimina pils apkārtne, Užupes mākslinieku kvartāls, muzeji, laikmetīgās kultūras telpas un arvien daudzveidīgā gastronomijas aina. Pilsētas tūrisma piedāvājums pēdējos gados arvien vairāk tiek veidots ne tikai apskates objektu apmeklējumam, bet arī autentiskai vietējās kultūras pieredzei.
Tūrisma nozares skatījumā Viļņas izcelšana vienā no pasaules ietekmīgākajiem ceļojumu medijiem ir nozīmīgs ieguvums visam Baltijas reģionam. Tā palīdz palielināt starptautisko ceļotāju interesi par tuvākajiem galamērķiem un parāda, ka Eiropas tūrisma kartē arvien lielāku lomu iegūst pilsētas ar spēcīgu identitāti, kultūras daudzveidību un spēju piedāvāt atšķirīgu pieredzi ārpus tradicionālajiem tūrisma centriem.

Atklājiet tropisko Bali salu Indonēzijā | 12 naktis ar lidojumu no Rīgas / brokastis vai cita izvēlētā ēdināšana
EUR 1549 | On-line ceļojumi Estravel

Agrās rezervēšanas piedāvājums atpūtai Vjetnamā // 11 naktis, no Rīgas, brokastis
EUR 1409 | Estravel Latvia

Viesu māja “Priedes” piedāvā ērtas naktsmītnes, saunu, atpūtu lapenē un makšķerēšanas iespējas Dubnas upē vai Luknas ezerā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vieta, kas ir ideāli piemērota tiem, kuri vēlas laiski gozēties un baudīt sauli smilšu pludmalē, vai Āfrikas safari piedzīvojumu alkstošiem ceļotājiem.
EUR 1559 | Itaka Latvia

19. jūlijā Smiltenes Vecajā parkā notiks ikgadējais Marikas dienas koncerts, kas veltīts dzejniecei Marikai Svīķei.
Smiltenes TIC

Pludmales atpūta, dažādas salas, piedzīvojumu ceļojumi un individuālas tūres // atpūta dažādām gaumēm un budžetam
EUR 479 | Estravel Latvia

Ļaujies piedzīvojumam un atklāj Rēzekni no jauna! Vai esi gatavs lekt piedzīvojumā?
Rēzeknes pilsētas TIC

Latgales tradīcijas un viesmīlīgie cilvēki, ir tas, kas to padara par tik īpašu. Latgale, vai kā vietējie teiks Latgola, ir viens no skaistākajiem novadiem!
Latgale.travel

🏖️ Atpūtieties Bulgārijas zeltainajās Melnās jūras pludmalēs 📅 Izlidošana: 24.07.2026. 💰 Cena no 525 € / pers.
EUR 525 | On-line ceļojumi Estravel

Divas valstis, divi koši kaimiņi, viens ceļš, daudzas garšas un stāsti!!!
EUR 1100 | AL SVETS

Lidojums no Rīgas, transfēri, 4 naktis izvēlētajā viesnīcā, brokastis // individuālais ceļojums
EUR 548 | Estravel Latvia

Radisson Blu Rīdzene Hotel restorāna terase piedāvā nesteidzīgu un garšīgu vasaras rīta panorāmas atpūtu blakus Esplanādes parkam
Piramīda

Lieliskas viesnīcas! Lidojums no Rīgas, transfēri, 7 naktis viesnīcā, ultra viss iekļauts ēdināšanas programma
EUR 1190 | Estravel Latvia

Viesu māja “Saules nams” piedāvā banketu zāli, visu nepieciešamo Jūsu prezentācijām, nakšņošanas iespējas 18 personām, pirti, ugunskura un telts vietas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja piedalīties izzinošās aktivitātēs, klausīties ekspertu stāstījumos un kopā ar speciālistiem.
Madonas TIC

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!
Liepājas reģiona TIB

Viesu māja “Mežmalas” piedāvā atpūtu komfortablos numuros un brokastis, svinību telpas, galdu klāšanu, melno pirti, telšu vietas, bērnu rotaļu laukumu.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vietu skaits 16+1+1, iebūvētie galdiņi, papildus vieta kājām, privāts šoferis, viss jūsu ērtībām ceļojumiem pa Eiropu.
EUR 450 | OsaBus

Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Grieķijas salu kruīza maršruts izstrādāts vēstures entuziastiem // 7 naktis, pilna pansija, izkalide uz kuģa
EUR 1190 | Estravel Latvia