Mazām ceļojumu grupām Sprinter klase piebrauc tuvāk, kur lielais autobuss nevar iebraukt

Laimdota Pleisa | 2026.06.04

Ceļojot mazā grupā, transports var izrādīties lielākais komforts. Šaurās ieliņās, vēsturiskos rajonos un vecpilsētu laukumos vienkārši mazāka gabarīta busam ir vieglāk iebraukt.

Tieši šeit minibusu noma ar šoferi parāda savu īsto vērtību. Mercedes Sprinter klases transportlīdzeklis ir pietiekami kompakts, lai piebrauktu pie pašas kafejnīcas, viesnīcas ieejas vai apskates objekta - bez gariem gājieniem, bez mugursomām uz pleciem pa bruģakmeņiem. Mazām grupām tas nav mazsvarīgi - īpaši vecāka gadagājuma ceļotāji to novērtē visvairāk.

OsaBus Sprinter klases transportlīdzekļi šoreiz papildināti ar izbūvētiem galdiem un plašāku kāju telpu, kas garākos maršrutos nozīmē atpūsties ērtāk nekā parastā sēdvietā.

Autobusa noma ar šoferi Eiropā mazākām grupām līdz 16 pasažieriem bieži vien nozīmē tieši Sprinter formātu, jo vairāk elastības un mazāk kompromisu ar galamērķi. OsaBus Sprinter klase pieejama Minhenē, Parīzē, Romā, Barselonā, Lisabonā un citviet Eiropā.

Tas pats attiecas uz lidostu transfēriem grupām, kas ir ērti un ļauj piebraukt tieši pie viesnīcas, bez pārsēšanās un bez kavēšanās un galvenais, bez raizēm jaunajā galamērķī.

OsaBus piedāvā autobusu nomu ar šoferi visā Eiropā - neatkarīgi no grupas lieluma. Ja grupa ir lielāka vai bagāža apjomīgāka, risinājums var būt lielais tūristu autobuss ar pilnu aprīkojumu. Savukārt mazākām grupām dažkārt pietiek ar kompaktu minivenu. Viss ir atkarīgs no grupas lieluma, maršruta un bagāžas - un tieši tāpēc katru pieprasījumu OsaBus izvērtē individuāli.

Avots: Osabus.com



Vasaras īpašais piedāvājums Tallinā!

Vasaras īpašais piedāvājums Tallinā!

Izmanto promo kodu SUMMER2026 un saņem līdz pat 25% ATLAIDI* uzturēšanās reizēm mūsu viesnīcās. 2026. gada 1. jūlija līdz 30. augustam.

Rija Old Town Hotel Tallin

Transfērs: Parīze - Disnejlenda

Transfērs: Parīze - Disnejlenda

Izmantojiet savai grupai privāta transfēra pakalpojumu esot Parīzē.

EUR 530 | OsaBus

Īsās ģimenes brīvdienas Nallikari, no Oulu

Īsās ģimenes brīvdienas Nallikari, no Oulu

4 naktis izvēlētajā naktsmītnē, 2 dienu ieeja Vauhtipiusto atrakciju parkā un pilsētas vilcieniņš, atpūtas iespējas Nallikari

EUR 155 | Estravel Latvia

Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis”

Viesu māja “Jūras ērglis” piedāvā atpūsties priežu meža parka zonā Riču ezera krastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Labrīt visiem, kam rīts labs!

Labrīt visiem, kam rīts labs!

Pica Lulū ir drosmīga, garšīga un vienmēr gatava pacelt garastāvokli ar lielisku picu!

Pica Lulū

Viesu māja “Kalnu pūpoli”

Viesu māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Melnkalne! Cena sākot no 509 eur!

Melnkalne! Cena sākot no 509 eur!

Melnkalne ir slavena ar savām iespaidīgajām dabas ainavām. Šajā valstī slejas augsti kalni, kurus apskalo jūra, dzidri ezeri, kā arī mierīgai atpūtai piemērotas

EUR 509 | Itaka Latvia

Rēzeknei 741 - Tu negribi palaist garām!

Rēzeknei 741 - Tu negribi palaist garām!

Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!

Rēzeknes pilsētas TIC

Piedzīvojumu ceļojumu atlaides!

Piedzīvojumu ceļojumu atlaides!

Jauns mēnesis - jaunas atlaides! Rezervējiet līdz 31.07. un iedvesmojaties piedzīvojumiem!

EUR 489 | Estravel Latvia

Sacīkstes - Formula 1 Baku Grand Prix

Sacīkstes - Formula 1 Baku Grand Prix

Baku ielu ātrums - Formula 1 Baku Grand Prix (23.–27. septembris 2026) 5 dienas / 4 naktis, Piedāvājums krievu valodā

EUR 1295 | AL SVETS

Horvātija! Cena sākot no 549 eur!

Horvātija! Cena sākot no 549 eur!

Horvātija ir slavena ar savām daudzajām burvīgajām pludmalēm, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

EUR 549 | Itaka Latvia

Bodruma | 15. SEPTEMBRIS

Bodruma | 15. SEPTEMBRIS

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM 5* - augstas klases luksus piedāvājums

EUR 1509 | Atlantic Travel

Seišelu salas! Cena sākot no 1769 eur!

Seišelu salas! Cena sākot no 1769 eur!

Visskaistākā pludmale pasaulē ar tās izdomātajiem klinšu veidojumiem. Vallée de Mai Nacionālais parks un slavenais Coco De Mer.Milzu bruņurupuči.

EUR 1769 | Itaka Latvia

Augustā lido uz saulaino Antāliju!

Augustā lido uz saulaino Antāliju!

✈️ Lidojumi no Rīgas: 02.08., 06.08., 10.08., 14.08., 18.08., 22.08., 26.08. un 30.08.2026. 7 naktis | Ultra All Inclusive

LATTUR

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Hurgada. Ēģipte

Hurgada. Ēģipte

Agrā izpārdošana // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, viss iekļauts ēdināšanas programmu

EUR 687 | Estravel Latvia

Bali! Cena sākot no 1309 eur!

Bali! Cena sākot no 1309 eur!

Vilinoša un maģiska sala ar neskartām teritorijām, tropisko veģetāciju un paradīzes pludmalēm. Bali ir aizraujoša ar savu kultūru, tradicionālajiem rituāliem un iedzīvotāju garīgumu.

EUR 1309 | Itaka Latvia

Brokastu komplekts, lai pamostos!

Brokastu komplekts, lai pamostos!

Brokastu komplekts tiem, kuri meklē motivāciju, lai pamostos.🙂‍↕️ OluLū šķēle + karstais dzēriens= 3.99 Eur. 🥚🍕

Pica Lulū

Annas dienas pasākums brīvdienu mājā

Annas dienas pasākums brīvdienu mājā

Vasaras viducī 26. jūlijā ieplāno svētdienu no plkst. 12:00 pavadīt pie brīvdienu mājas "Zvaigznītes", kur notiks tradicionālais Annas dienas pasākums.

Madonas TIC

3★ viesnīca nav par greznību Rīgā!

3★ viesnīca nav par greznību Rīgā!

Rīgas centrā, viesim parasti svarīgākais ir praktiskais: ērta nokļūšana, privāta vannasistaba, Wi-Fi, tīrs numurs un iespēja izvēlēties piemērotu gultu

Hotel Viktorija

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -