Pāvilosta svin pilsētas 147. jubileju

Dace Gailīte | 2026.05.16

2026. gada 16. maijā Pāvilosta svinēs pilsētas 147. jubileju, aicinot gan pilsētas iedzīvotājus, gan viesus no tuvākām un tālākām vietām kopā baudīt svētku dienu, kas būs piepildīta ar tradīcijām, mūziku, aktīvām nodarbēm, mākslu un kopā būšanas prieku. Svētku programma veidota tā, lai ikviens varētu atrast sev piemērotu nodarbi un piedzīvot īpašo Pāvilostas svētku atmosfēru.

Svētku diena sāksies no rīta plkst. 9.00, kad Pāvilostas ielās izskanēs muzikāls sveiciens “Mosties, Pāvilosta”, modinot pilsētu svētku noskaņās un aicinot ikvienu iesaistīties svinībās. Tajā pašā laikā darbu sāks arī tradicionālais svētku tirgus E. Šneidera laukumā, kur būs iespēja iegādāties vietējo amatnieku darinājumus, gardumus un dažādus mājražotāju produktus.

No plkst. 11.00 līdz 16.00 pie skolas stadiona norisināsies aktīvās atpūtas pasākums visai ģimenei “Nāc ārā spēlēties”. Pasākuma laikā bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs, pavadot laiku kustībā un pozitīvā atmosfērā.

No plkst. 15.00 līdz 19.00 Upesmuižas parka estrādes teritorijā būs apskatāma vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde “Māksla dzied”, kas papildinās svētku programmu ar radošu un māksliniecisku noskaņu.

Plkst. 16.30 no pārvaldes ēkas līdz Upesmuižas parka estrādei dosies tradicionālais svētku gājiens, kurā aicināti piedalīties iedzīvotāji, kolektīvi, organizācijas un visi svētku viesi, kopīgi radot īpašu svētku sajūtu pilsētā.

Plkst. 17.00 Upesmuižas parka estrādē notiks svētku koncerts “Riti, riti, kamolīti”, kurā piedalīsies Dienvidkurzemes novada izglītības iestāžu tautas deju kolektīvi, kori, vokālie un instrumentālie ansambļi, orķestri, mūsdienu deju kolektīvi, folkloras kopas, kā arī vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņi.

Savukārt no plkst. 21.00 līdz 2.00 naktī Upesmuižas parka estrādē norisināsies zaļumballe ar grupu Vētrasputni, kas parūpēsies par lustīgu svētku noslēgumu.

Pāvilosta svētki ik gadu pulcē gan vietējos iedzīvotājus, gan pilsētas viesus, radot sirsnīgu kopā būšanas sajūtu un stiprinot piederību pilsētai. Organizatori aicina ikvienu pievienoties svinībām un kopā atzīmēt Pāvilostas 147. dzimšanas dienu.

Avots: Dienvidkurzeme.travel



Brīvdabas koncerts Daugavas muzejā

Brīvdabas koncerts Daugavas muzejā

Daugavas muzeja brīvdabas parkā 24. jūlijā plkst. 20.00 notiks īpašs vasaras vakara koncerts ar grupu “Zāle”.

Salaspils novada TIC

ROŽU BRANČS RESTORĀNĀ ZĪDS!

ROŽU BRANČS RESTORĀNĀ ZĪDS!

Svinot Rēzeknes 741. jubileju, restorāns „ZĪDS” aicina uz nesteidzīgu svētku branču!

Rēzeknes pilsētas TIC

Krāču kakta svētki Valmierā

Krāču kakta svētki Valmierā

22.07.2026 - 25.07.2026 Valmieras 743. dzimšanas dienā piedzīvosim arī svētkus Gaujas kreisajā krastā. Tiekamies Krāču kakta svētkos no 22. līdz 25. jūlijam

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Labākās vietas sporta spēlēm un nometnēm

Labākās vietas sporta spēlēm un nometnēm

Šeit ir piemērota vieta sporta spēļu, uzņēmumu komandu saliedēšanas pasākumu, bērnu un jauniešu nometņu, korporatīvo pasākumu un aktīvās atpūtas organizēšanai.

Bauskas TIC

Kas notiek Jūrmalas izstāžu zālēs?

Kas notiek Jūrmalas izstāžu zālēs?

Jūrmalas izstāžu zālēs un brīvdabas telpās skatāma plaša vasaras programma – laikmetīgā māksla, fotogrāfija, vēsture, arhitektūra un personību stāsti Jūrmalā.

Jūrmalas TIC

ĒĢIPTE 2026/27 sezona

ĒĢIPTE 2026/27 sezona

⭐Ziema tik pat karsta kā vasara! Rezervē savu ziemas atvaļinājumu līdz 4.augustam un izmanto -50EUR atlaidi rezervācijai

Coral Travel Latvia

Mājas kafejnīcu dienas Cēsu novadā

Mājas kafejnīcu dienas Cēsu novadā

Augustā ar jaunu sparu atgriežas iemīļotās Mājas kafejnīcu dienas. Viesi varēs izbaudīt gan sen nesajustas bērnības garšas, gan ļauties jaunu ēdienu vilinājumam

Cēsu TIC

Ekskursija

Ekskursija "7 pieturas + stāsti un garšas"

Valmieras 743. dzimšanas dienā aicinām interesentus piedalīties īpašā ekskursijā “7 pieturas Valmierā – no leģendām līdz garšām” 23. jūlijā plkst. 18.00

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ekskursiju vilcieniņš

Ekskursiju vilcieniņš

Ekskursiju vilcieniņš VENTSPILS TRAIN kursē katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00. Lielisks veids, kā iepazīt Ventspili un tās vēsturi!

Ventspils TIC

Ūdens piedzīvojumu parks

Ūdens piedzīvojumu parks

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks piedāvā baseinus, ūdens atrakcijas, SPA, pirtis un sporta zāli aktīvai atpūtai un relaksācijai.

Ventspils TIC

LuckyBet Latvijas dragreisa Festivāls

LuckyBet Latvijas dragreisa Festivāls

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils lidostā, pilsētas svētku ietvaros, norisināsies viens no šīs vasaras skaļākajiem pasākumiem.

Ventspils TIC

Atklāj Mājas kafejnīcu dienas Bauskā

Atklāj Mājas kafejnīcu dienas Bauskā

Atklāj visas Mājas kafejnīcu dienu pieturas, ēdienkartes un rezervē savu gardēžu maršrutu!

Bauskas TIC

Planēta Zeme

Planēta Zeme

Ventspils zinātnes centrā "VIZIUM" atklāts jauns eksponāts "Planēta Zeme".

Ventspils TIC

Mājas kafejnīcu dienas Valmieras novadā

Mājas kafejnīcu dienas Valmieras novadā

1. un 2. augustā Valmieras novadā jau sesto reizi norisināsies Mājas kafejnīcu dienas, kurās apmeklētāji varēs izbaudīt 20 dažādu mājas kafejnīcu piedāvājumu.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Burtnieka ezera svētki

Burtnieka ezera svētki

Vasara Burtniekos nav iedomājama bez Burtnieka ezera svētkiem! 8. augustā Burtnieki aicina uz dienu, kas piepildīta dažādām aktivitātēm.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Velo un moto piedzīvojumi Bauskas pusē

Velo un moto piedzīvojumi Bauskas pusē

Atklāj 7 aktīvās atpūtas vietas Bauskas novadā – velo noma, kvadriciklu izbraucieni, autotrase un citi piedzīvojumi visai ģimenei.

Bauskas TIC

17.nūjošanas un iešanas festivāls

17.nūjošanas un iešanas festivāls

Latvijas lielākais nūjotāju saiets – Vislatvijas 17. nūjošanas un iešanas festivāls – šogad notiks 8. augustā plkst. 11.00 Ventspils Piedzīvojumu parkā.

Ventspils TIC

Laivu un SUP noma Bauskas pusē

Laivu un SUP noma Bauskas pusē

Izvēlies kādu no 11 laivu un SUP nomām un iepazīsti Mēmeli, Mūsu, Iecavu, Lielupi, Rundāles ūdensdzirnavas vai Vecumnieku Veco ezeru.

Bauskas TIC

Orientēšanās “Priekšmetu piedzīvojumi

Orientēšanās “Priekšmetu piedzīvojumi"

No 10. jūnija līdz 29. augustam Valmieras novada iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties orientēšanās spēlē “Priekšmetu piedzīvojumi ceļos”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Iepazīsti Jēkabpils novada Daugavas krāces

Iepazīsti Jēkabpils novada Daugavas krāces

Šī gada jūlijā Jēkabpils novadā norisināsies trīs publiski laivošanas pasākumi "Daugavas krāces 2026".

Jēkabpils novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -