Jānis Dzimtais | 2025.12.13
Biedrība “Ūdenszīmes” aicina amatniekus, rokdarbniekus un mājražotājus, kas lietas darina pašu rokām, pieteikties Ziemassvētku tirdziņam. Tas norisināsies Aknīstē, viesnīcā “Kalniņā” 2025. gada 13. decembrī no pulksten 11.00.
Tirdziņā pieteikties aicināti visi, kas lietas darina pašu rokām. Savukārt apmeklētājiem tā būs iespēja iegādāties Ziemassvētku dāvanas, atbalstot uzņēmējdarbību lauku reģionā. Līdztekus dāvanu tirdziņam, pasākumā skanēs Ziemassvētku dziesmas un notiks projekta “Filozofu akmens. Prasmes pilnvērtīgai un aktīvai dzīvei” noslēgums.

No 13. līdz 14. jūnijam Mujānu biedrības namā norisināsies Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Visa šī gada garumā dažādās Latvijas vietās un tiešsaistē notika apmācības par to, kā iesaiņot savas prasmes un produktus un kā attīstīt savu saimniecisko darbību vecumā pēc 50 gadu vecuma. Ziemassvētku tirdziņā projekta dalībnieki varēs parādīt savas prasmes un novērtēt citu radošo garu.
Noslēguma pasākumā tiks prezentēts šogad izstrādātais metodiskais materiāls “Iedvesmas mape”, kā arī parādīti pozitīvi video stāsti no Neretas kopienas Sēlijā. Septiņas Latvijas kopienas – Rīgas Dārziņu apkaime, Kaldabruņa, Kaplava, Lazdona, Nereta, Puze un Sērene – saņems īpaša dizaina dāvanu iesaiņošanas papīru.
Klātienes tirdziņš notiks 2025. gada 13. decembrī 11.00 Skolas ielā 5, Aknīstē. Dalība tirdziņā un ieeja pasākumā bez maksas, bet obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Pieteikties iespējams elektroniski vai pa tālruni 22335439.
Tirdziņš tiek rīkots biedrības “Ūdenszīmes” projekta “Filozofu akmens. Prasmes pilnvērtīgai un aktīvai dzīvei” ietvaros. Projekts līdzfinansēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Visos projekta pasākumos tiks nodrošināta vides pieejamība cilvēkiem ar dažāda veida funkcionāliem traucējumiem, tai skaitā cilvēkiem ratiņkrēslos.

Smaržas, garšas un sarunas. Līdz pl. 13.00 svētku atmosfēru papildinās akordeonista Kaspara Gulbja un saksofonista Viļņa Prancāna muzikāli priekšnesumi.
Tukuma TIC

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs
Bauskas TIC

Aicinām izbaudīt ziedēšanas krāšņumu 13. un 14. jūnijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00 peoniju kolekcijas dārzā “Silezeru peonijas”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jau šovasar Rēzeknē pirmo reizi notiks festivāls “SPAITS” – diena, kurā satiksies mūzika, māksla, sarunas un kopā būšana pie Kovšu ezera!
Rēzeknes pilsētas TIC
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Tukuma TIC

22. jūnijā plkst. 19.00 Strenču brīvdabas estrādē aicinām apmeklēt jautru un sirsnīgu V.Sauleskalna izrādi “Meldermeitiņa”. Biļetes "Biļešu paradīze" kasēs
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”
Tukuma TIC

Leģendārā grupa Gipsy Kings ar Pablo Reyes pirmo reizi Latgalē!
Rēzeknes pilsētas TIC

No 13. līdz 14. jūnijam Mujānu biedrības namā norisināsies Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atpūties pašā pilsētas sirdī pie Kovšu ezera un izbaudi mieru ar visām ērtībām, saunu un privātu pludmali!
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils koncertzāle “Latvija” piesaka jaunās sezonas pirmos notikumus.
Ventspils TIC

Leģendārās “Skroderdienas Silmačos” atgriežas ar īstu Jāņu sajūtu, humoru un latviskām tradīcijām
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili, izmantojot mobilo lietotni Walk15.
Ventspils TIC

No 1. jūnija Ventspils briežu dārzs atvērts apmeklētājiem no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Iepazīsti dzīvniekus un baudi dažādas atrakcijas visai ģimenei!
Ventspils TIC

GRANDIOZAS BALVAS akcijā "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē": 8 velosipēdi, 8 ceļojuma somas, 8 tūristu klases teltis, 8 nūjošanas nūju komplekti.
Bauskas TIC

No 4. līdz 6. jūnijam Latgales Kultūrvēstures muzejā būs apskatāma tradicionālā rožu izstāde, iespēja saņemt rožu kopšanas padomus un iegādāties stādus.
Rēzeknes pilsētas TIC

“KABATA” piedāvā vietējo dizaineru darbus, dāvanas, amatnieku izstrādājumus un garšīgu KUUP kafiju.
Rēzeknes pilsētas TIC

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC
Zentenes pils dārzā, Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”, kas arī šogad pulcēs daudzveidīgus Latvijas mūzikas projektus.
Tukuma TIC