Gulbenes novada atpūtas kompleksā «Lācītes» vasaras sezonu atklās latviešu leģendārā roka grupa «Lādezers»

Lacites.lv | 2025.06.14

Atpūtas komplekss “Lācītes” aicina uz vienu no vasaras iespaidīgākajiem brīvdabas koncertiem, kur uz skatuves kāps latviešu rokmūzikas leģendas Ingus Ulmanis un LĀDEZERS.

Gleznainajā Gulbenes novada atpūtas kompleksā gaidāms muzikāli un emocionāli bagāts vakars. Grupa LĀDEZERS, kas jau iemantojusi klausītāju mīlestību ar savu sirsnību un muzikālo spēku, sniegs koncertu, kas solās kļūt par vienu no vasaras neaizmirstamākajiem notikumiem.

Pasākums jau kļūst par tradīciju. Pērn tas pulcēja vairāk nekā 500 klausītāju. “Lācītes” piedāvā vietu gan karstām dejām pie skatuves, gan nesteidzīgai koncerta baudīšanai pie galdiņiem, kā arī būs izklaides bērniem, padarot pasākumu piemērotu visai ģimenei.

Koncertā izskanēs gan jaunākie skaņdarbi: “Kā man laiku apturēt”, “Gadalaiki” u.c., gan arī klausītāju iemīļotās dziesmas: “Pārsteigums”, “Tuvāk vēl”, “Mākonis”, “Par rozēm”, “Prom no pilsētas” u.c

LĀDEZERA mūzika runā par cilvēkam būtisko  - laiku, dabu, vērtībām un spēju novērtēt dzīves vienkāršību. Tieši šis patiesums un sirsnīgais vēstījums padarīs koncertu par īpašu notikumu, kurā ikviens aicināts vienkārši būt  - kopā ar draugiem, ģimeni un mūziku.

Kas sagaida apmeklētājus:
• Brīvdabas mini festivāla atmosfēra
• Āra galdiņi ar restorāna “Lācītes” gardumiem
• Izklaides bērniem, piemērots visai ģimenei
• VIP galdiņu zona ar papildus ērtībām
• Koncerts, kuram dziedāt līdzi, dejot un baudīt vakaru
Norises vieta: Atpūtas komplekss “Lācītes”, Gulbenes novads
Datums: 14. jūnijs, 2025
Laiks: Koncerts sākas plkst. 19:00, restorāns atvērts no plkst. 12:00
Biļetes:
• 15 EUR un 17 EUR iepriekšpārdošanā
• 20 EUR pasākuma dienā
• Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas
Papildus informācija: [email protected] | 📞 +371 20306099
🎟 BIĻETES PIEEJAMAS:
Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv 

Avots: Lacites.lv


raimondstiguls - 4000
Koncertzāles “Latvija” jaunā sezona

Koncertzāles “Latvija” jaunā sezona

Ventspils koncertzāle “Latvija” piesaka jaunās sezonas pirmos notikumus.

Ventspils TIC

Atvērts katru dienu

Atvērts katru dienu

Iestājoties vasaras sezonai, no 1. jūnija mainīsies Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka darba laiki, būsim atvērti katru dienu!

Ventspils TIC

Izbaudi dārzus Tukuma pusē

Izbaudi dārzus Tukuma pusē

Ziedošie dārzi Tukuma pusē aicina baudīt krāsu trakumu!

Tukuma TIC

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

Brīvdabas izrāde “Meldermeitiņa”

22. jūnijā plkst. 19.00 Strenču brīvdabas estrādē aicinām apmeklēt jautru un sirsnīgu V.Sauleskalna izrādi “Meldermeitiņa”. Biļetes "Biļešu paradīze" kasēs

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Saulgriežu maģija Daugavas muzejā

Saulgriežu maģija Daugavas muzejā

21. jūnijā no plkst. 20.00 līdz 24.00 Daugavas muzejs aicina uz kopīgu ielīgošanu. Doles muižas vēsturiskajā parkā, pašā Daugavas krastā.

Salaspils novada TIC

“Rožu izstāde Rozes pilsētā”

“Rožu izstāde Rozes pilsētā”

No 4. līdz 6. jūnijam Latgales Kultūrvēstures muzejā būs apskatāma tradicionālā rožu izstāde, iespēja saņemt rožu kopšanas padomus un iegādāties stādus.

Rēzeknes pilsētas TIC

Dārza svētki

Dārza svētki "Ķesterciema peonijās"

Šī būs diena, kurā satiksies elegance, daba un nesteidzīga noskaņa. Te sagaidīs ziedu pilni celiņi, mierpilna atmosfēra, skaistas foto vietas u.c. aktivitātes!

Tukuma TIC

Vilkaču maratons 2026

Vilkaču maratons 2026

Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.

Tukuma TIC

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās

Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās

No 13. līdz 14. jūnijam Mujānu biedrības namā norisināsies Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasaras nometne zinātnes centrā

Vasaras nometne zinātnes centrā

Arī šogad VIZIUM aicina sešgadniekus un 1.–4. klašu skolēnus piedalīties nometnē, kur bērnus sagaidīs robotika, virtuālā realitāte, kosmosa un vides tēmas...

Ventspils TIC

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Jauno mūziķu festivāls “FĀZE ‘26”

Zentenes pils dārzā, Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”, kas arī šogad pulcēs daudzveidīgus Latvijas mūzikas projektus.

Tukuma TIC

Ventspils gotiņas pastaigu aplikācijā

Ventspils gotiņas pastaigu aplikācijā

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili, izmantojot mobilo lietotni Walk15.

Ventspils TIC

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pop-up restorāns Mujānos

Pop-up restorāns Mujānos

Sestdien, 6. jūnijā aicinām Tevi uz šīs sezonas noslēdzošo POP-UP RESTORĀNU, kur par garšu bagātību un daudzveidību rūpēsies šefpavārs Matīss Aleksandrovs.

EUR 55 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj laivošanas sezonu Bauskas noavadā

Atklāj laivošanas sezonu Bauskas noavadā

Izvēlies kādu no laivošanas maršrutiem – no nesteidzīga ģimenes brauciena līdz īstam piedzīvojumam draugu kompānijā!

Bauskas TIC

SVĒTKI PILSĒTĀ | Blūza vakars

SVĒTKI PILSĒTĀ | Blūza vakars

Koncerta gaitā skanēs blūza klasika jaunās kaverversijās, oriģinālmūzika un improvizācijas – no lēnas melanholijas līdz dzīvai, enerģijas pilnai skanējumam.

Tukuma TIC

Pastaigu maršruti Rēzeknē!

Pastaigu maršruti Rēzeknē!

Aktīvās atpūtas cienītājiem Rēzekne piedāvā vairākus maršrutus, gan ar kājām, gan ar velo!

Rēzeknes pilsētas TIC

Rūdolfs Blaumanis

Rūdolfs Blaumanis "No saldenās pudeles"

Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.

Tukuma TIC

Laimē balvas tūrisma akcijā

Laimē balvas tūrisma akcijā

GRANDIOZAS BALVAS akcijā "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē": 8 velosipēdi, 8 ceļojuma somas, 8 tūristu klases teltis, 8 nūjošanas nūju komplekti.

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -