Rallija Sarma 2025 organizatori gatavo ceļus – rallijs būs!

Ģirts Avotiņš | 2025.02.05

Ņemot vērā, ka Gulbenes novadā ziema ir atgriezusies, un tuvākajās nedēļās laika prognoze sola tikai negatīvas temperatūras, rallija Sarma 2025 organizatori šobrīd aktīvi strādā pie ceļu sagatavošanas rallijam – ceļi līdz ar sala iestāšanos tika noblietēti un nolīdzināti, lai rallijam izvēlētie ātrumposmi būtu līdzeni. Vienlaikus ir panākta arī vienošanās, ka piecdesmit gadu jubilejas rallijā Sarma 15. februārī startēs arī SSV klases dalībnieki ar ātrajiem un atraktīvajiem bagijiem.

"Spriežot pēc prognozēm smagākais posms mums ir garām. Šobrīd domas par rallija atcelšanu esam atmetuši un tagad darba mums ir vairāk ka spējam iedomāties. Jāsakopj ceļi, lai sportistiem būtu prieks, jāsaskaņo visas izmaiņas, kuras mums nesa rallija pārcelšana nedēļu vēlāk, piemēram, rallija centra pārcelšana uz citām telpām, un tā var tikai skaitīt un skaitīt. Pats galvenais ir tas, ka Svētais Pēteris ir apžēlojies un rallijs būs. Vēl tik jācer, ka viņš mums iedos daudz vairāk sniega, lai mēs varam izveidot ceļu malās kupenas, pret kurām sportistiem "grūtā brīdī" atspiesties," atzīst Rallija Sarma direktors Vilhelms Sniedzāns.

Rallijam Sarma 2025 tiek gatavoti trīs ļoti interesanti ātrumposmi, kas sportistiem būs jāveic divas reizes. Neviens no ātrumposmiem nav īsāks par piecpadsmit kilometriem un kā jau jubilejas rallijam pienākas, tie ir veidoti kā Rallija Sarma esence – katrā ātrumposmā ir savītas dažādas sekcijas no labi zināmiem, kā arī no labi aizmirstiem vēsturiskiem ātrumposmiem, tos savienojot ar pilnīgi jauniem ceļu posmiem.

Rallijam Sarma 2025 dalībnieku pieteikšanās termiņa beigas ir 2025. gada 7. februāris un organizatori cer, ka Baltijas autosportisti noticēs tam, ka ziema ir atgriezusies un rallijam pieteiksies laikus. Plašāku informāciju par ralliju Sarma iespējams atrast Latvijas rallija čempionāta mājas lapā autorally.lv un sociālajos tīklos.

Avots: Autorally.lv


raimondstiguls - 4000
Ko apskatīt Bauskas novada svētku laikā

Ko apskatīt Bauskas novada svētku laikā

Lai apmeklējums būtu izdevies un nesteidzīgs, esam sagatavojuši ceļvedi, ko apskatīt un darīt Rundālē svētku dienās 30.05.-06.06.

Bauskas TIC

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.

Tukuma TIC

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS - sestdienās!

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS - sestdienās!

Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties IKVIENS gribētājs.

Rēzeknes pilsētas TIC

Vasaras nometne zinātnes centrā

Vasaras nometne zinātnes centrā

Arī šogad VIZIUM aicina sešgadniekus un 1.–4. klašu skolēnus piedalīties nometnē, kur bērnus sagaidīs robotika, virtuālā realitāte, kosmosa un vides tēmas...

Ventspils TIC

Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās

Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās

No 13. līdz 14. jūnijam Mujānu biedrības namā norisināsies Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Dārza svētki

Dārza svētki "Ķesterciema peonijās"

Šī būs diena, kurā satiksies elegance, daba un nesteidzīga noskaņa. Te sagaidīs ziedu pilni celiņi, mierpilna atmosfēra, skaistas foto vietas u.c. aktivitātes!

Tukuma TIC

Pastaigu maršruti Rēzeknē!

Pastaigu maršruti Rēzeknē!

Aktīvās atpūtas cienītājiem Rēzekne piedāvā vairākus maršrutus, gan ar kājām, gan ar velo!

Rēzeknes pilsētas TIC

Atklāj laivošanas sezonu Bauskas noavadā

Atklāj laivošanas sezonu Bauskas noavadā

Izvēlies kādu no laivošanas maršrutiem – no nesteidzīga ģimenes brauciena līdz īstam piedzīvojumam draugu kompānijā!

Bauskas TIC

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!

Rēzeknes pilsētas TIC

Rūdolfs Blaumanis

Rūdolfs Blaumanis "No saldenās pudeles"

Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.

Tukuma TIC

Koncertzāles “Latvija” jaunā sezona

Koncertzāles “Latvija” jaunā sezona

Ventspils koncertzāle “Latvija” piesaka jaunās sezonas pirmos notikumus.

Ventspils TIC

Ventspils uzplauks vasaras ziedu krāšņumā

Ventspils uzplauks vasaras ziedu krāšņumā

Ventspils ielas, laukumi un skvēri iegūst košus vasaras rakstus, kuros harmoniski savijas dažādu ziedu sugu un krāsu toņu.

Ventspils TIC

Sajūtu vakars pie jūras

Sajūtu vakars pie jūras

Vasaras pilnbriedā, 20. jūnijā, kad jūra satiekas ar saulrieta ugunīgajām nokrāsām, Ventspils pludmalē ikviens aicināts piedzīvot sajūtu vakaru pie jūras.

Ventspils TIC

“Rožu izstāde Rozes pilsētā”

“Rožu izstāde Rozes pilsētā”

No 4. līdz 6. jūnijam Latgales Kultūrvēstures muzejā būs apskatāma tradicionālā rožu izstāde, iespēja saņemt rožu kopšanas padomus un iegādāties stādus.

Rēzeknes pilsētas TIC

Piedzīvojumu parks

Piedzīvojumu parks

Ventspils Piedzīvojumu parkā atrodas Baltijā lielākā rodeļu trase. Atvērts katru dienu!

Ventspils TIC

Atvērts katru dienu

Atvērts katru dienu

Iestājoties vasaras sezonai, no 1. jūnija mainīsies Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka darba laiki, būsim atvērti katru dienu!

Ventspils TIC

Bauskas novada svētki aicina uz Rundāli

Bauskas novada svētki aicina uz Rundāli

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs

Bauskas TIC

ADD STORY -  brīvdienu māja Rēzeknē!

ADD STORY - brīvdienu māja Rēzeknē!

Atpūties pašā pilsētas sirdī pie Kovšu ezera un izbaudi mieru ar visām ērtībām, saunu un privātu pludmali!

Rēzeknes pilsētas TIC

Brīvdabas izrāde “Skroderdienas Silmačos”

Brīvdabas izrāde “Skroderdienas Silmačos”

Šlokenbekā atdzīvinās latviskās tradīcijas, humoru un Jāņu laika burvību.

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -