Foto: airBaltic.com | Autors: airBaltic.com | 2025.01.17
Latvijas lidsabiedrība airBaltic ir noslēgusi un atklājusi divus lidmašīnu angārus, kas atrodas tās mājas bāzē RIX Rīgas lidostā. Jaunie angāri ir izstrādāti un būvēti tā, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes lidmašīnu apkopes iespējas, atbalstot lidsabiedrības flotes paplašināšanos un turpmāko izaugsmi. Katrā angārā ir vieta vienai Airbus A220-300 lidmašīnai.
Pauls Cālītis, airBaltic operatīvās vadības direktors: “Uzticība ir mūsu darbības pamatā, tāpēc mēs Airbus A220-300 lidmašīnu apkopi veicam, izmantojot tikai mūsu iekšējos resursus. Tādā veidā mēs garantējam visaugstākos drošības un kvalitātes standartus. Jaunajiem angāriem būs liela nozīme, atbalstot airBaltic nepārtraukto izaugsmi un ļaujot nodrošināt vislabākos iespējamos apkopes risinājumus mūsu lidmašīnām. Turklāt, ņemot vērā, ka Airbus A220 klientu skaits pieaug, mēs arī piedāvājam un nodrošinām pilna servisa lidmašīnu apkopi klientiem no visas pasaules.”
No 31. janvāra līdz 26. martam Valmieras muzeja Izstāžu namā aicinām ļauties neparastam mākslas piedzīvojumam kopā ar mākslinieci Fimku!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Abi lidmašīnu angāri, kuru kopējā platība ir 3 800 kvadrātmetri, ir veidoti tā, lai tos būtu viegli izjaukt un pārvietot, ja tas būs nepieciešams, nodrošinot airBaltic praktisku risinājumu tās izaugsmes ceļā. Abi angāri ir īpaši projektēti un piemēroti ziemeļu klimatam, nodrošinot uzticamu un nepārtrauktu darbību visā gada garumā.
Šis būs trešais un ceturtais airBaltic angārs RIX Rīgas lidostā, pievienojoties diviem jau esošajiem – vienam ar vienu apkopes līniju un otram ar trīs apkopes līnijām, kas ir viens no lielākajiem un modernākajiem lidmašīnu angāriem reģionā.
airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.
Izzini lokācijas, piedalies mūsdienu dārgumu medībās un atklāj Bauskas novadu no jauna!
Bauskas TIC
Trīs dienu retrīts tā ir iespēja pacientiem ar galvassāpēm izzināt un iepazīt arī nemedikamentozas metodes galvassāpju mazināšanai. Būsiet mīļi gaidīti!
EUR 515 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Atzīmējiet Lietuvas dzimšanas dienu draudzīgā atmosfērā Rundālē "Baltajā mājā"!
Bauskas TIC
Bauskas novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji ir parūpējušies par to, lai šī diena tiktu aizvadīta patīkamās, mierpilnās, sirsnīgās un jaukās noskaņās.
Bauskas TIC
Aicinām potenciālos galamērķu koordinatorus pieteikties līdz 2025. gada 21. februārim, aizpildot pieteikuma anketu
Lauku Ceļotājs
No 14. līdz 16. februārim Bauskas novadā notiks XXVI Starptautiskais Masku tradīciju festivāls, piedāvājot plašu, daudzveidīgu un interesantu programmu.
Bauskas TIC
Īpaša Veselības pirtiņas diena “Pirts baudās”-Alūksnes novadā- 14.februārī! Šī būs lieliska iespēja veltīt laiku sev, labsajūtai, baudot mierpilnu atpūtu.
Alūksnes TIC
Aicinām radīt sev skaistu un neparastu svētku noskaņu pasākumos Tukumā un apkārtnē.
Tukuma TIC
Alūksnes Tūrisma informācijas centrs jau 4.gadu organizē “Naksnīgo pārgājienu Alūksnē”. Piesakies!
EUR 7 | Alūksnes TIC
Trīs iedvesmas vakari Haralda Medņa Dziesmusvētku skolā - mājīgi koncerti un sarunas ar K.Kazāku, M.Upmani-Holšteinu un A.R. Zitmani.
EUR 5 | Madonas TIC
Tuvojas Valentīndiena, diena, kas atgādina – mīlestība IR jāsvin! Svini to Cēsu novadā!
Cēsu TIC
No 14.janvāra līdz 2.martam Tornī skatāma izcilā latviešu kino režisora, scenārista un mākslinieka Jāņa Streiča personālizstāde.
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
11. un 12. februārī Ķemeru Nacionālajā parkā notiks starptautisks pasākums “Ilgtspējīgs tūrisms īpaši aizsargājamās dabas teritorijās"
Lauku Ceļotājs
Aicinām Jūs uz Valentīndienas vakariņām Nurmuižas pils restorānā kopā ar Moet&Chandon šampaniešiem, kokteiļiem un DJ!
Nurmuižas pils
Aicināti uz Rundāles pili 15.februārī uz priekšlasījumu un ekskursiju “Stikla lustras 18. gs. Eiropā un Rundāles pilī”.
Bauskas TIC
Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē februāra mēnesī.
Tukuma TIC
Jaunums Preiļu novada tūrisma piedāvājumā. Komplekss apmeklētājiem piedāvā greznas telpas svētku svinēšanai un ziemas gaismas parku.
Preiļu novada TIC