«airBaltic» paraksta IATA Drošības līderības hartu

«airBaltic» paraksta IATA Droš

Foto: airBaltic.com | Autors: airBaltic.com | 2023.11.17

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka Starptautiskās Gaisa transporta asociācijas (IATA) pasākumā Pārmaiņu spārni Eiropa 2023 (Wings of Change Europe 2023) š. g. 14. novembrī uzņēmums pievienojies vairāk nekā 20 aviokompānijām un parakstījis IATA Drošības līderības hartu. Tās mērķis ir stiprināt organizācijas drošības kultūru, apņemoties ievērot astoņus galvenos drošības pamatprincipus. Harta izstrādāta, lai palīdzētu nozares vadītājiem attīstīt pozitīvu drošības kultūru savās organizācijās.

airBaltic valdes loceklis Pauls Cālītis norāda: “Pievienojoties IATA Drošības līderības hartai, airBaltic ne tikai uzņemas saistības, bet arī apliecina drošību un korporatīvās kultūras uzturēšanu. Turklāt šie hartas principi lieliski saskan ar mūsu pamatvērtībām – Mēs nodrošinām. Mēs rūpējamies. Mēs augam. Tā stiprina mūsu pastāvīgo solījumu paaugstināt drošības līmeni, kas ir visas mūsu darbības pamatā. Šis nozīmīgais solis uzsver airBaltic apņemšanos rūpēties par pasažieru un komandas drošību, kā arī izceļ mūsu lomu progresīvas drošības kultūras attīstībā. airBaltic ir pagodināta apvienot spēkus ar IATA un aviācijas nozares kolēģiem, lai nodrošinātu vēl drošāku gaisa satiksmes nākotni.”

“Vadība ir spēcīgākais faktors, kas ietekmē drošības īpašības organizācijā. Parakstot IATA Drošības līderības hartu, airBaltic apliecina savu stingro apņemšanos ievērot tās principus un nepārtrauktu drošības uzlabojumu kritisko nozīmi,” sacīja IATA ģenerāldirektors Villijs Volšs (Willie Walsh).

IATA Drošības līderības hartas pamatprincipi – ar vārdiem un darbiem uzņemties saistības attiecībā uz drošību; veicināt darbinieku, vadības komandas un valdes izpratni par drošību; vadīt drošības integrāciju uzņēmējdarbības stratēģijās, procesos un darbības rādītājos; radīt iekšējās spējas proaktīvi pārvaldīt drošību un kopīgi sasniegt organizācijas drošības mērķus; radīt uzticības atmosfēru, kurā darbinieki ir iedrošināti un pārliecināti ziņot ar drošību saistītu informāciju; izveidot tādu darba vidi, kurā tiek paziņotas un izprastas skaidras prasības attiecībā uz pieņemamu un nepieņemamu uzvedību, tādējādi radot vidi, kurā visi darbinieki jūtas atbildīgi par drošību; regulāri novērtēt un uzlabot organizācijas drošības kultūru.

IATA organizētais pasākums – Pārmaiņu spārni Eiropa – ir nozīmīgākais nozares pasākums reģionā, kurā aviācijas nozares vadītāji, regulatori un nozaru eksperti tiekas, lai apspriestu gaisa transporta aktuālākos jautājumus un iespējas un kopīgi vienotos par turpmāko rīcību, kas ļautu labāk izmantot gaisa transportu kā ekonomiskās un sociālās attīstības dzinējspēku visā Eiropā.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Avots: airBaltic.comKruīzs + lidojums. Karību salas

Kruīzs + lidojums. Karību salas

Lidojums no Eiropas un 7 vai 14 naktis uz MSC Seaside klāja. Pilna pansija, izklaides programmas // Pēdējā brīža piedāvājums

EUR 1133 | Estravel Latvia

2 nakšu atpūta Ģimenei, Līvu Akvaparks

2 nakšu atpūta Ģimenei, Līvu Akvaparks

Ienirstiet piedzīvojumā! Baudiet 2 nakšu atpūtu visi kopā un apmeklējiet Līvu Akvaparku! Pozitīvas emocijas garantētas!

EUR 282 | Estravel Latvia

VW T-Cross Pilna Servisa Līzings

VW T-Cross Pilna Servisa Līzings

VW T-Cross Pilna Servisa Līzings 420 eur mēnesī. Apskati piedāvājumu!

EUR 420 | Europcar

Kameršļūkšana - Katiņaklanā!

Kameršļūkšana - Katiņaklanā!

Baudi ziemas priekus traucoties no Katiņkalna ar pūsli, pieejama arī silta vieta, kur padzert siltu tēju un kafiju!

Alūksnes TIC

Atpūta viesnīcā Soho un Floating Tartu

Atpūta viesnīcā Soho un Floating Tartu

Paviesojieties Tartu - 2024. gada kultūras galvaspilsētā - jau tagad un izbaudiet jaunu pieredzi - spa atpūtu "Peldošajā Tartu". // Atpūta 2 personām

EUR 220 | Estravel Latvia

Seat Leon Pilna Servisa Līzings

Seat Leon Pilna Servisa Līzings

Pilna Servisa Līzings. Apskati piedāvājumu un iekļautos pakalpojumus. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

EUR 430 | Europcar

Pilna Servisa Līzings Passat

Pilna Servisa Līzings Passat

VW Passat Pilna Servisa Līzings 400 eur mēnesī. Apskati piedāvājumu!

EUR 400 | Europcar

 Jaungada sagaidīšana Valensijā!

Jaungada sagaidīšana Valensijā!

Saule Valensijā spīd 300 dienas gadā un vidējā gaisa temperatūra ir +19 grādi. Labvēlīgo klimatu var lieliski izbaudīt 7 km garajās, zeltainu smilšu pludmalēs.

EUR 799 | Latvia Tours

Sagaidi Jauno gadu spoži!

Sagaidi Jauno gadu spoži!

Dāmas un kungi, ielūdzam Jūs uz spožākajām un līksmākajām gadumijas ballītēm. Jūsu izvēle, vai pavadīt šo nakti Džemsa Bonda, Getsbija vai Dona Korleones namā

Baltic Beach Hotel & SPA

🖤🔥MADEIRA Jaunajā gadā!

🖤🔥MADEIRA Jaunajā gadā!

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un siltuma, mīl ziedus, krāšņus dabasskatus un patīk kūrortu sniegtās ērtības

EUR 1469 | Latvia Tours

Fiz-Kul-Tūre Valmieras novadā

Fiz-Kul-Tūre Valmieras novadā

15. novembrī aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas 3. posmā Mazsalacā.

Valmieras TIC

 2024. gada Liepājas pilsētas kalendārs

2024. gada Liepājas pilsētas kalendārs

Izdots jaunais 2024. gada Liepājas pilsētas kalendārs ar Kurzemes puses īpašajiem vārdiem, lai popularizētu reģiona specifisko vārdu krājumu.

Liepājas reģiona TIB

Best discoun for accommodation

Best discoun for accommodation

Book accommodation in Bellevue Park Hotel Riga.

Bellevue Park Hotel Riga

Tūrisma maršruts “Sarunas ar vēsturi”

Tūrisma maršruts “Sarunas ar vēsturi”

Maršruts ir lieliski piemērots tiem, kas vēlas ienirt pagātnē, sajust pilsētas viduslaiku garu, iepazīt vietas, kas ir tieši saistītas ar pilsētas vēsturi.

Trakai TIC

Ziemassvētku vecītis kino

Ziemassvētku vecītis kino "Gaisma"

Kino “Gaisma” aicina satikties ar Ziemassvētku vecīti. Tevi sagaida aizraujošas rotaļas, skaisti foto un prieka pilnas atmiņas.

Valmieras TIC

Ziemas ekskursijas Ungurmuižā

Ziemas ekskursijas Ungurmuižā

1h garumā ekskursijā ar karstu dzērienu un piparkūkām, pieejams arī fotostūris skaistām atmiņām

EUR 9 | Ungurmuiža

Adventes laiks Siguldas Pils kvartālā

Adventes laiks Siguldas Pils kvartālā

Radošais Siguldas Pils kvartāls adventes laikā aicina izbaudīt īpašu aktivitāšu programmu.Laipni gaidīti no 3. līdz 23. decembrim Siguldas Pils kvartālā!

Siguldas novada TIC

Laiks sasildīties?

Laiks sasildīties?

Atpūta Šrilankas pludmalēs // 13 naktis viesnīcā // Iespēja iepazīt vietējo dabu, apmeklēt rezervātus izvēlētās ekskursijās

EUR 1999 | Estravel Latvia

Galada lielākā izpārdošana - 30%

Galada lielākā izpārdošana - 30%

Metieties piedzīvojumos! Gada lielākā Piedzīvojumu ceļojumu izpārdošana ir klāt! 30% - pēdējā brīža tūrēm un 2024. ceļojumiem! Izmantojiet iespēju!

EUR 377 | Estravel Latvia

Baltiņkrogs - izsmalcināta spāņu virtuve!

Baltiņkrogs - izsmalcināta spāņu virtuve!

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Ir iespēja baudīt spāņu virtuvi. Visus ēdienus gatavo spāņu šefpavārs!

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -