Mežaparkā atklāts jaunais «Gaismas Dārzs»

Levs Berezins | 2023.12.26

Jau šo piektdien, 2023. gada 27. oktobrī pirmo reizi Baltijas valstīs Mažaparka teritorijā atvērts “Gaismas Dārzs”, kur atradīsies multimediju izstāde “Sniegbaltīte un 7 rūķīši”, informē portāls balticevents.info.

Ceturtdien, 26. oktobrī norisinājās slēgtais pasākums, kur mediju pārstāvjiem un viesiem bija iespēja pirmajiem apskatīt visu “Gaismas Dārzu”.

Atklāšanas ceremoniju apmeklēja satura veidotājs Andris Grinbergs, Gustavs Butelis jeb Dj Gustavito, influenceri Edgars Toretto, Aija Nagle, Evita Jurča, sporta žurnālists Reinis Ošenieks, biznesmens Bernhards Loevs un daudzi citi.

“Gaismas Dārzs” ir populārs starptautiskais brīvdabas projekts, kurš sastāv no apgaismotām skulptūrām un ekspozīcijām, skāņu iekārtām un gaismas projekcijām, kā arī no vairāk nekā 500 tūkstošu LED lampām, kas palīdz atdzīvināt populāro pasaku sižetu.

“”Gaismas Dārzs” nav vienkārši izstāde; tas ir mūsu piedāvājums jums ienākt pasaku pasaulē, aizrauties līdz ar burvību, papriecēt savu iekšējo bērnu un aizmukt prom no ikdienas steigas un darba. Nav nekas skaistāks kā tas mirklis, kad zem zvaigzņu debesīm jūs iegrimstat mājīgā pasakas atmosfērā. Šis “Gaismas Dārzs” ir mūsu veids, kā dalīties ar jums tajā mīlestībā un gaismā, ko nesam sirdī. Mēs zinām - mīlestība rada mīlestību. Esam priecīgi paziņot, kā mūsu projekts būs ikgadējais un katru gadu “Gaismas Darzā” mainīsies pasakas.” – teica “Gaismas Dārza” izpilddirektore Viktorija Verjovkina.

“Gaismas Dārzs” darbosies katru dienu četru mēnešu garumā, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas. Plašāka informācija un biļetes ir pieejama projekta oficiālā mājaslapā www.gardenoflights.com.

Avots: Balticevents.info


celojumubode - 3863
Valentīndienas svinības

Valentīndienas svinības

Engurē būs Kukul un Mazjuras brūzis tradicionālais Tapu vakars tematisko svētku versijā - DJ Calma un visu laiku labāko mīlestībai veltīto dziesmu izlasi.

Tukuma TIC

Pakalpojumi pasākumiem Bauskas pusē

Pakalpojumi pasākumiem Bauskas pusē

Ja vēlies svinēt Bauskas novadā, ieskaties, kas Tev var palīdzēt organizēt kvalitatīvu pasākumu - pasākumu vadītāja, dekoratori, muzikanti, fotogrāfi un vēl!

Bauskas TIC

Bez steigas iepazīsti Bauskas novadu!

Bez steigas iepazīsti Bauskas novadu!

Ja vēlies izbaudīt kultūras bagātības mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē, Bauskas novads ir īstā vieta.

Bauskas TIC

25.janvārī Brazīlijas mūzika Ērgļu Stacijā

25.janvārī Brazīlijas mūzika Ērgļu Stacijā

Brazīlijas džeza zvaigzne Adriano Trindade ar autentisku Brazīļu mūziku, kas papildināta ar džezu un sildošiem dzērieniem. Sestdienas vakars burvīgā kompānijā!

Madonas TIC

Šefs virtuvē: Ingmārs Ladigs aicina

Šefs virtuvē: Ingmārs Ladigs aicina

Gardas vakariņas piedāvā A/K "Rožmalas". Piesakies laicīgi!

Bauskas TIC

 Laikmetīgā deja

Laikmetīgā deja "Ziemas pasaka"

aicina ģimenes kopā sajust ziemas burvību un atcerēties, ka pat aukstākajos gada mēnešos var rast siltumu un prieku caur mākslu, draudzību un kopīgiem brīžiem.

Tukuma TIC

Ledus skulptūru festivāls “VISUMA STĀSTS

Ledus skulptūru festivāls “VISUMA STĀSTS"

no 7. līdz 9. februārim, Jelgavā norisināsies viens no vērienīgākajiem ledus skulptūru notikumiem pasaulē – 26. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Ilgtspējīgs tūrisms: pasākums 11.–12.02.

Ilgtspējīgs tūrisms: pasākums 11.–12.02.

11. un 12. februārī Ķemeru Nacionālajā parkā notiks starptautisks pasākums “Ilgtspējīgs tūrisms īpaši aizsargājamās dabas teritorijās"

Lauku Ceļotājs

Galvassāpju retrīts

Galvassāpju retrīts

Trīs dienu retrīts tā ir iespēja pacientiem ar galvassāpēm izzināt un iepazīt arī nemedikamentozas metodes galvassāpju mazināšanai. Būsiet mīļi gaidīti!

EUR 515 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Izbaudi ziemu Alūksnē!

Izbaudi ziemu Alūksnē!

Ko noteikti jāredz, jādara un jānogaršo- no Kameršļūkšanas priekiem Veclaicenē līdz "Naksnīgās Alūksnes" romantikas baudīšanai.

Alūksnes TIC

Jāņa Streiča gleznu izstāde “Atvasara”

Jāņa Streiča gleznu izstāde “Atvasara”

No 14.janvāra līdz 2.martam Tornī skatāma izcilā latviešu kino režisora, scenārista un mākslinieka Jāņa Streiča personālizstāde.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Mūzikls bērniem “Īkstīte”

Mūzikls bērniem “Īkstīte”

Jāņa Lūsēna un Normunda Beļska mūzikls bērniem “Īkstīte”. Februārī muzikālā pasaka krāšņā un iespaidīgā jauniestudējumā atgriezīsies pie skatītājiem.

Tukuma TIC

Valentīndienas vakariņas Nurmuižas pilī!

Valentīndienas vakariņas Nurmuižas pilī!

Aicinām Jūs uz Valentīndienas vakariņām Nurmuižas pils restorānā kopā ar Moet&Chandon šampaniešiem, kokteiļiem un DJ!

Nurmuižas pils

Jaunas un mūsdienīgas konferenču telpas

Jaunas un mūsdienīgas konferenču telpas

Pilnībā aprīkota, skaista un sakopta vide Jūsu konferencēm, semināriem, apmācībām un citiem pasākumiem ēkā, kas ir valsts nozīmes kultūras piemineklis!

Nurmuižas pils

Jelgavas TIC  tūrisma materiāli 2025

Jelgavas TIC tūrisma materiāli 2025

Jelgavas TIC ir izdevis 2025.gada tūrisma ceļvežus par Jelgavu un Jelgavas novadu. Tos var saņemt Tornī un Jelgavas novada tūrisma informācijas punktos.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -