Gardēži, sarosieties – pārtikas izstāde «Riga Food 2023» jau klāt!

Gardēži, sarosieties – pārtika

Foto: Bt1.lv | Autors: Inese Libere | 2023.09.07

2023. gada 7. septembrī sākas un līdz 9. septembrim Ķīpsalā norisināsies pārtikas nozares centrālais notikums Baltijā – izstāde “Riga Food 2023”, kas vienkopus pulcēs gardēžus un pārtikas nozares profesionāļus no visas pasaules.

Trīs dienas Ķīpsalā profesionāļi varēs iepazīt aktuālo pārtikas nozarē, satikt klientus un veicināt biznesa attīstību, savukārt gardēži iepazīt jaunas garšas, smelties idejas savai ēdienkartei un apmeklēt pavāru, konditoru, bārmeņu un grila meistaru sacensības un šovus.

Aicinām Jūs uz izstādes oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas notiks 7. septembrī plkst. 11.00 halles Nr. 2 balkonā (konferenču zālē Nr. 3).

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:

Didzis Šmits, Zemkopības ministrs

Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs

Rolands Nežborts, “Riga Food” vadītājs

Uzreiz pēc “Riga Food 2023” atklāšanas plkst. 11.30 norisināsies “Nordic International Cider Awards” – Ziemeļvalstu un Baltijas valstu sidra konkursa apbalvošanas ceremonija. Savukārt plkst. 11.50 turpat apbalvos Latvijas uzņēmumus, kas veiksmīgi startēja Ukrainas iepakojuma konkursā.

Vēl pirmajā izstādes dienā – 7. septembrī – plkst. 13.00 interesenti ir aicināti uz Ukrainas nacionālā stenda atklāšanu, kurā piedalīsies Ukrainas vēstnieks Latvijā Anatolijs Kucevols.

8. septembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00 izstādē “Riga Food 2023” notiks “French Gourmet Day” – franču premium dzērienu un produktu prezentācijas. Francijas gardēžu dienas pasākumus atklās Francijas vēstniece Latvijā Aurēlija Ruajē-Gunēna (Mme Aurélie Royet-Gounin).

Vēl piektdien, 8. septembrī, Baltijas nozīmīgāko pārtikas industrijas izstādi apmeklēs Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, lai tiktos ar Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem un novērtētu aktuālo nozares piedāvājumu.

8. septembrī īpaši vērtīgu programmu pārtikas nozares uzņēmumiem ir sarūpējis Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā. Uz Inovāciju skatuves notiks trīs vērtīgi semināri: “Intelektuālā īpašuma aizsardzība pārtikas nozarē Ķīnas, Āzijas un trešo pasaules valstu tirgos”, “Atbalsts digitalizācijai ražošanas uzņēmumiem pārtikas nozarē”, “Pārtika un iepakojums: izaicinājumi pārtikas zudumu novēršanā un iepakojuma optimizēšanā”.

9. septembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 13.30 Zemkopības ministrs Didzis Šmits suminās pārtikas kvalitātes konkursa “The Baltic Taste Award” laureātus.

Visās trīs dienās “Riga Food 2023” piedāvās vēl nebijuši plašu pasākumu programmu gan pārtikas nozares profesionāļiem, gan gardēžiem – aizraujoši pasākumi būs arī uz “GEMOSS” jubilejas skatuves, uz “Riga Food” Atvērtās skatuves, pavāru konkursu laukumā, “Riga Food” viesistabā u. c. Detalizētu programmu skatiet: https://ej.uz/9hbu

Kā zināms,  no 7. līdz 9. septembrim “Riga Food 2023”  jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 420 uzņēmumu no 30 valstīm. Izstādē būs 9 valstu – Latvijas, Azerbaidžānas, Lietuvas, Ukrainas, Itālijas, Spānijas, Gruzijas, Kanādas un Moldovas – nacionālie kopstendi.  

“Riga Food” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem mājaslapā: www.rigafood.lv

Sociālajos tīklos: www.facebook.com/rigafood    

www.instagram.com/fair_riga_food/

Avots: Bt1.lvZiemeļu valstis - pievilcīgs galamērķis!

Ziemeļu valstis - pievilcīgs galamērķis!

Ēriks Lingebērziņš, komentējot tūristu paradumus un tūrisma nozares tendences atzīst, ka Baltijas valstis arvien vairāk piesaista tūrismu acis un uzmanību!

Biznesa augstskola Turība

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Pievienojies mums katru ceturtdienu no plkst. 20.00 – 22.00, lai baudītu dzīvo džeza mūziku viesnīcas elegantajā Lobija bārā. Ieeja bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Satiec Bausku rudenī!

Satiec Bausku rudenī!

Klāt jaunākais Bauskas novada apceļošanas un iedvesmas žurnāls!

Bauskas TIC

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem!

Bauskas TIC

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu, kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Ieskaties ceļvedī un dodies izzināt Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Dodies izjādēs zirga mugurā un aplūko apkārtni no cita skatupunkta!

Bauskas TIC

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-"EROTĒRIKA"

27.septembrī, plkst. 19:00, Lapmežciema tautas nams, aicina uz Andra Buļa dzejas lasījumu, Ērika Upenieka mūzikas pavadījumā

Tukuma TIC

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā Rīgā no 15. septembra būs skatāma Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstāde "DZĪVES TELPA".

Tukuma TIC

"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens”

Biznesa augstskola Turība

Velobrauciens

Velobrauciens "Ieriteņo rudenī"

30. septembrī Smiltenes tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripo savā desmitgadē!

Smiltenes TIC

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepājas arhitektūru, šarmantās ieliņas, mākslas darbus pilsētvidē un uzzini daudz jauna par pilsētu, izvēloties kādu no pastaigu maršrutiem!

Liepājas reģiona TIB

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Aicinām skolēnus doties rudenīgā piedzīvojumā Smiltenes novadā. Piedāvājam apskatīt dabas objektus – tādus, kādus citur Latvijā nevar neatrast.

Smiltenes TIC

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Rudens ir iesācies, biežāk dzirdam skolēnu čalas un sākam pamazām atgriezties pasākumu un izstāžu baudīšanas virpulī siltās, mājīgās telpās. Āpkopojums >>

Tukuma TIC

Bauskas novada tūrisma jaunumi

Bauskas novada tūrisma jaunumi

Šī gada vasara ir bijusi gana ražīga jaunu objektu iekļaušanai tūrisma apritē - ielūkojies Bauskas novada jaunākajos tūrisma objektos!

Bauskas TIC

Skyline Bar brančs

Skyline Bar brančs

Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās. 

Jēkabpils novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -