«Novaturas» grupas provizoriskie jūlija rezultāti: 75% no gada programmas izpilde un pieaugoša interese par eksotiskiem galamērķiem

Novatours.lv | 2023.08.15

Baltijas tūrisma tirgus līdera “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, ieņēmumi jūlijā bija 20,7 miljoni eiro, salīdzinot ar aptuveni 20,9 miljoniem eiro šajā pašā laikā pērn. Uzņēmums apkalpoja aptuveni 29 500 klientu, un pērn šis rādītājs bija gandrīz identisks – aptuveni 29 600.

Kopējie grupas ieņēmumi no janvāra līdz jūlijam ir 120,7 miljoni, kas ir par gandrīz 9 % vairāk nekā 2022. gada attiecīgajā periodā. Apkalpoto klientu skaits bija 154 000 salīdzinājumā ar aptuveni 158 000 pērn šajā pašā periodā.

“Jūlijā mēs reģistrējām savu 200 000. gada klientu. Grupas līmenī mēs jau esam pārdevuši aptuveni 75% no gada programmas, jo trešais ceturksnis ir tikko sācies. Mēs novērojam nepārtrauktu ziemas ceļojumu iepriekšpārdošanas pieaugumu, kas ir 2 reizes labāks nekā tajā pašā laikā pērn. To ietekmē arī tālo galamērķu pārdošanas apjoma pieaugums aptuveni 3 reizes,” stāsta “Novaturas” grupas grupas vadītājs Vitālijs Rakovskis (Vitalij Rakovski).

Viņš arī papildina, ka ziemas programmā ceļotājiem tiek piedāvāti 12 eksotiskie galamērķi. Populārākie no tiem ir Taizeme, Kuba, Dominika un Tanzānija. Redzama arī liela interese par Vjetnamu, kas tūroperatora piedāvājumā ir atgriezusies pēc nelielas pauzes. Šī galamērķa atgriešanās programmā patiešām ir atmaksājusies, jo tas ierindojas kā otrs populārākais eksotiskais galamērķis ziemas ceļojumu piedāvājumā, lēšams, ka Vjetnamu izvēlas katrs septītais eksotisko galamērķu klients.

Skaidri redzot, ka stratēģiski pārdomāta un laicīga plānošana atalgojas ar labiem rezultātiem, šogad uzņēmums īpaši laicīgi tika izziņojis rezervāciju uzsākšanu 2024. gada vasaras sezonai. “Novaturas” grupa ir pirmais tūroperators Baltijas tirgū, kas augusta pirmajā pusē uzsāk ceļojumu pārdošanu uz Turciju. Tas ir arī agrākais vasaras sezonas sākums uzņēmuma pēdējās desmitgades vēsturē.

Šie rezultāti ir sasniegti, pateicoties ilglaicīgām un spēcīgām attiecībām ar partneriem, kas ir ļāvušas elastīgāk izmantot standarta tirgus noteikumus.

Uzsākot agrīnās rezervācijas uz Turciju, uzņēmums piedāvā pievilcīgu papildu pakalpojumu paketi, kas ceļotājiem nodrošina elastību, drošības garantijas un papildu atpūtas iespējas. Mērķis ir nodrošināt vēl labāku klientu pieredzi.

Turklāt uzņēmums Turcijā piedāvā atjauninātu viesnīcu klāstu, tostarp pavisam jaunatvērtas, renovētas vai citas pievilcīgas naktsmītnes, kas piedāvā ļoti ērtu uzturēšanos. Savas ilgtspējīgas ceļošanas stratēģijas ietvaros “Novaturas” vēl vairāk koncentrējas uz viesnīcām, kas ievēro ilgtspējības principus.

Pilna 2024. gada vasaras programma un jauni galamērķi tiks paziņoti septembrī.

Latvieši jūlijā aktīvi ceļo un intensīvi plāno ziemas atpūtu

Latvijas ceļotāju lokā jūlijā vērojams gan pieprasījumu pieaugums ceļojumiem vēl vasaras periodā, kā arī arvien pieaugošs pieprasījums ziemas periodam - klienti sāk intensīvi plānot atpūtu ziemā.

Īpaši aktīva interese par iespējamiem ceļojumiem vēl vasaras periodā bija vērojama par atpūtu Turcijā, Melnkalnē un Spānijā. Savukārt eksotisko galamērķu līderu saraksta augšgalā ierindojas Taizeme ar abiem galamerķiem - Bangkoka un Puketa.

Elastīgums un atsaucība attiecībā uz situāciju Rodā

Jūlija noslēgumā, Grieķijas salā Rodā valdošās ugunsgrēku un drošības situācijas ietekmē, uzņēmums ātri reaģēja uz situāciju, ļaujot klientiem izvēlēties viņiem piemērotāko variantu - turpināt ceļu uz drošiem Rodas kūrortiem, izvēlēties alternatīvus galamērķus vai citas iespējas. Pirmajās nedēļās lielākā daļa Latvijas ceļotāju mainīja ceļojumu plānus uz alternatīviem galamērķiem, piemēram, Turciju, Bulgāriju, Krētu un attiecīgi uzņēmums piedāvāja lidojumus un naktsmītnes. Tā kā situācija Rodā ir stabilizējusies, interese par šo galamērķi ir atgriezusies.

Augusta beigās “Novaturas” paziņos savus pirmā pusgada finanšu rezultātus.

Avots: Novatours.lvPastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8.

Liepājas reģiona TIB

Skolēnu Rudens brīvdienas. Ēģipte

Skolēnu Rudens brīvdienas. Ēģipte

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 845 | Estravel Latvia

Ideāli piemērots romantiskai atpūtai!

Ideāli piemērots romantiskai atpūtai!

Vienas no skaistākajām pludmalēm pasaulē. Skaistas, paradīzes ainavas. Lieliski apstākļi ūdens sporta veidiem. Izcila virtuve, kas slavena ar savām jūras veltēm

EUR 1629 | Latvia Tours

Brīvdienas Barselonā

Brīvdienas Barselonā

7 naktis izvēlētajā viesnīcā, transfēri, brokastis un īpašais piedāvājums // 01.11.2023. – 31.03.2024.

EUR 858 | Estravel Latvia

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

Amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi”

28. septembrī plkst. 20.00 Kocēnu Kultūras namā notiks Bērzaines Tautas nama amatierteātra izrāde “Vecie draiskuļi” (režisors Andris Liepiņš).

Valmieras TIC

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Nesteidzīga atpūta pie dabas

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” piedāvā dažas idejas, kur baudīt dabu Augšdaugavas novadā.

TAKA

Kalnu slēpošana Slovākijā

Kalnu slēpošana Slovākijā

5 dienas slēpošana Augstajos un Zemajos Tatros. Pēc grupas vēlēšanās – termālie baseini, stalaktītu alas, nacionālās vakariņas.

EUR 335 | Latvia Tours

Luksus kruīzi ar Silversea

Luksus kruīzi ar Silversea

Ekspedīcijas un klasiskie kruīzi // Unikāli maršruti // augstākās klases apkalpošana //

EUR 3650 | Estravel Latvia

Velomaršruts

Velomaršruts "Vidussēlijas mazais loks"

27. augustā notika velomaršruta Nr. 791 “Vidussēlijas mazais loks” atklāšana. Pasākumā piedalījās 50, entuziasma pilni, aktīvās atpūtas piekritēji.

TAKA

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

HOOKUSBOOKUS.COM septembra labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās no 51 EUR! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇

Hookusbookus.com

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti - DUBAIJA, ABŪ DABĪ // 2023. gada decembris - 2024. gada marts. Agrā izpārdošana

EUR 809 | Estravel Latvia

Pludmales atpūta Zanzibārā

Pludmales atpūta Zanzibārā

Jau no 18.10.! Tirkīzzils ūdens un balto smilšu pludmales, unikāla kultūra un daba!

EUR 1420 | Latvia Tours

Ekskursiju laiks ir sācies arī Rēzeknē!

Ekskursiju laiks ir sācies arī Rēzeknē!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Vakars ar DJ

Vakars ar DJ

Katru sestdienu mēs gaidām Jūs uz vakaru ar Dj 😎bārā La Terrasse 🤩 Nāciet atpūsties no ikdienas😍izbaudīt gardus ēdienus , dzērienus🥘🍹 pasēdēt labā kompānija un protams padancot 🕺💃 📲Galdiņu rezervācija +371 65404910

Park Hotel Latgola

Pludmales atpūta Jordānijā

Pludmales atpūta Jordānijā

Galvenā Akabas priekšrocība – lieliskas atpūtas iespējas, ūdens izklaižu daudzveidība un kultūras tūrisms.

EUR 675.00 | Latvia Tours

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Ar septembri pils krogā baudāma īpaši izsmalcināta rudens ēdienkarte! Podiņu ēdieni- asinsdesas, zirņi ar speķīti, liellopa sautējums...un mutē kūstoši deserti

EUR 5 | Jaunpils pils

Dzīvesziņas un arodu sētā Miķeļdiena

Dzīvesziņas un arodu sētā Miķeļdiena

30.septembrī pl. 12:00 rotaļas un sadziedāšanās ar folkloras kopu Dimzēns, gardās zupas baudīšana.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Izbaudiet Zelta rudeni Siguldā un atpūtu viesnīcā Eseri SPA // nakšņošana, brokastis un piedāvājums relaksācijai

EUR 100 | Estravel Latvia

Club Med The Finolhu Villas

Club Med The Finolhu Villas

Nesteidzīgi SPA rituāli, gardēžu vakariņas pludmalē, zemūdens pasaules izzināšana un personāls, kurš uzminēs jūsu vēlmes, pirms jūs paši par tām iedomāsieties.

EUR 2400 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -