«Novaturas» provizoriskie jūnija rezultāti: spēcīgas konkurences pozīciju priekšrocības vasaras galamērķos, augošs ziemas ceļojumu pārdošanas apjoms

Novatours.lv | 2023.07.18

Baltijas tūrisma tirgus līderis “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šā gada jūnijā fiksējis 22 miljonus eiro ieņēmumu un aptuveni 30,5 tūkstošus apkalpotu klientu. Pērn šajā pat laikā uzņēmuma ieņēmumi bija 22,9 miljoni eiro apmērā un apkalpoto klientu skaits - aptuveni 32 tūkstoši. Jūnija ceļojumu paketes vidējā cena, neskatoties uz aptuveni 30% zemākām aviācijas degvielas izmaksām nekā pagājušajā gadā, joprojām ir diezgan stabila un līdzīga pagājušā gada cenai.

Laika periodā no janvāra līdz jūnijam kopā ir fiksēts 100 miljoni eiro ienākumi, kas ir par 10 procentiem vairāk nekā šajā pat periodā 2022. gadā. Šīs izmaiņas ir saistītas gan ar uzņēmuma īstenoto ceļojumu galamērķu diversifikāciju, gan ar palielinātiem iepriekšpārdošanas apjomiem, gan ekonomiskajiem faktoriem, kas ietekmē ceļojumu cenas. Apkalpoto klientu skaits no janvāra līdz jūnijam ir 125 tūkstoši, kur pretstatā ir 128 tūkstoši klientu pērn, šajā pat laika periodā.

“Īstenojot vasaras ceļojumu programmu, mēs turpinām mērķtiecīgi dažādot galamērķu piedāvājumu un neliekam uzsvaru tikai uz Turciju, kā to dara citi tūrisma tirgus dalībnieki. Šim galamērķim šogad jūnijā fiksējam mazākus pārdošanas apjomus nekā pērn, taču mēs radām savas konkurences priekšrocības citos populāros galamērķos, nodrošinot klientiem plašu viesnīcu klāstu, kvalitāti, lidojumu iespējas un citas ērtības. Aplūkojot visus pārējos vasaras galamērķus, izņemot Turciju, mēs redzam kopējo pārdošanas apjomu pieaugumu par vairāk nekā 5 procentiem, un daži galamērķi īpaši izceļas – piemēram, šā gada jūnijā pārdošanas apjomi uz Melnkalni ir pieauguši par aptuveni trešdaļu, bet uz Tunisiju mēs esam pārdevuši apmēram 2,5 reizes vairāk ceļojumu,” norāda “Novaturas” grupas vadītājs Vitālijs Rakovskis.

Viņš arī papildina, ka ceļojumu programma tiek īstenota sabalansēti – tiek vērtēta ceļotāju uzvedība, paradumi un pārdošanas aktivitātes viļņi visa gada garumā. Tādā veidā uzņēmums spēj izvairīties no lieka piedāvājuma radīšanas, kas pēdējā laikā bieži vērojams tirgū, kad tiek atcelti lidojumi un mainītas programmas.   

Jūnijā joprojām tiek reģistrēts nākamās ziemas sezonas ceļojumu pārdošanas pieaugums. Šobrīd uzņēmums reģistrējis aptuveni 2,3 reizes lielākus pārdošanas apjomus, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. Dominējošie atpūtas galamērķi ziemas periodā ir Ēģipte un Tenerife, bet ir liela interese ir arī par sezonas jaunumu - Jordāniju, kas šobrīd pārliecinoši ierindojas popularitātes pirmajā trijniekā.      

Sekojot vadošo aviokompāniju labākajai praksei, “Novaturas” grupa šobrīd ir nodrošinājusi vairāk nekā 80% no saviem kopējiem pārdošanas apjomiem ar atvasinātajiem finanšu instrumentiem pret aviācijas degvielas cenu un valūtas svārstībām. Tādā veidā uzņēmuma mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus finanšu rezultātus un maksimāli samazināt riskus saviem klientiem.

Turklāt jūnijā “Novaturas” grupa reģistrējusi aptuveni 70% pārdošanas apjomus no visas šī gada programmas. Šobrīd uzņēmums aktīvi gatavojas nākamās vasaras sezonas piedāvājuma prezentācijai, kas ietver ne tikai plašāko galamērķu klāstu reģionā, bet arī jaunus galamērķus.

Avots: Novatours.lvIdeāli piemērots romantiskai atpūtai!

Ideāli piemērots romantiskai atpūtai!

Vienas no skaistākajām pludmalēm pasaulē. Skaistas, paradīzes ainavas. Lieliski apstākļi ūdens sporta veidiem. Izcila virtuve, kas slavena ar savām jūras veltēm

EUR 1629 | Latvia Tours

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Dzejas dienas Kocēnu kultūras namā!

Trešdien, 27. septembrī plkst.18.00, Kocēnu bibliotēka un Kocēnu kultūras nams aicina uz Dzejas dienas sarīkojumu Kocēnu kultūras namā.

Valmieras TIC

2 nakšu SPA atpūta ar vakariņām

2 nakšu SPA atpūta ar vakariņām

2 naktis viesnīcā, 2 personām, brokastis un vakariņas, spa un atpūtas piedāvājums

EUR 320 | Estravel Latvia

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Izglītības iestāžu darbiniekiem

Ja par savu darba vietu sauc kādu izglītības iestādi, izmanto rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" īpašo piedāvājumu un palutini sevi. www.jaunkemeri.lv

EUR 300 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti. Agrā izpārdošana

Apvienotie Arābu Emirāti - DUBAIJA, ABŪ DABĪ // 2023. gada decembris - 2024. gada marts. Agrā izpārdošana

EUR 809 | Estravel Latvia

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Pastaigas vecpilsētā gida pavadībā

Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, Radio ielā 8.

Liepājas reģiona TIB

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Rudens ēdienkarte Jaunpils pils krogā!

Ar septembri pils krogā baudāma īpaši izsmalcināta rudens ēdienkarte! Podiņu ēdieni- asinsdesas, zirņi ar speķīti, liellopa sautējums...un mutē kūstoši deserti

EUR 5 | Jaunpils pils

Nevainojamas pludmales un gardas paeljas!

Nevainojamas pludmales un gardas paeljas!

Barselona ir burvīga piejūras pilsēta ar plašu kultūru, pasakainu arhitektūru un plašu pasaules klases dzērienu un ēdienu piedāvājumu.

EUR 389 | Latvia Tours

Pludmales atpūta Kiprā

Pludmales atpūta Kiprā

Karsta saule, zilas debesis un zeltainas pludmales – lūk, galvenie kritēriji, pēc kuriem daudzi cilvēki izvēlās atpūtas vietas!

Latvia Tours

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Zelta rudens - Ezeri SPA, Siguldā

Izbaudiet Zelta rudeni Siguldā un atpūtu viesnīcā Eseri SPA // nakšņošana, brokastis un piedāvājums relaksācijai

EUR 100 | Estravel Latvia

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Iepazīsti Rēzekni rudenīgā ekskursijā!

Lai dažādotu izziņas un mācību procesu ārpus pierastajām telpām, esam sagatavojuši interesantu ekskursiju piedāvājumu izcilam piedzīvojumam Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Club Med The Finolhu Villas

Club Med The Finolhu Villas

Nesteidzīgi SPA rituāli, gardēžu vakariņas pludmalē, zemūdens pasaules izzināšana un personāls, kurš uzminēs jūsu vēlmes, pirms jūs paši par tām iedomāsieties.

EUR 2400 | Latvia Tours

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras Itālijas atvasarā, mīl krāšņus dabasskatus patīk itāliešu kultūra

EUR 799 | Latvia Tours

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

no 51 EUR | Septembra populārākie piedāvāj

HOOKUSBOOKUS.COM septembra labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās no 51 EUR! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇

Hookusbookus.com

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Kanāriju salas. Tenerife - jau no 01.11.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // Tenerife. Kanāriju salas // 01.11.2023. - 20.04.2024.

EUR 755 | Estravel Latvia

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Atpūta Toskānā. Apartamentu / māju īre

Toskāna, Itālija. Mājas, villas vai apartamentu īre // cena aprēķināta 1 personai 7 naktīm, ceļojot grupā

EUR 124 | Estravel Latvia

Family īpašais piedāvājums

Family īpašais piedāvājums

Izmitināšana visai ģimenei ar SPA apmēklējumu.

Bellevue Park Hotel Riga

Vakars ar DJ

Vakars ar DJ

Katru sestdienu mēs gaidām Jūs uz vakaru ar Dj 😎bārā La Terrasse 🤩 Nāciet atpūsties no ikdienas😍izbaudīt gardus ēdienus , dzērienus🥘🍹 pasēdēt labā kompānija un protams padancot 🕺💃 📲Galdiņu rezervācija +371 65404910

Park Hotel Latgola

Jordānija. 1 ceļojums - 2 kūrorti

Jordānija. 1 ceļojums - 2 kūrorti

Akaba, Eilata, Ammāna un Nāves jūra // 7 naktis // lidojumi, transfēri un izvēlētā ēdināšanas programma

EUR 996 | Estravel Latvia

Pludmales atpūta Jordānijā

Pludmales atpūta Jordānijā

Galvenā Akabas priekšrocība – lieliskas atpūtas iespējas, ūdens izklaižu daudzveidība un kultūras tūrisms.

EUR 675.00 | Latvia Tours

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -