Viesnīca «Mercure Riga Centre»: Klientam nav vienmēr taisnība

Viesnīca «Mercure Riga Centre»

Foto: Pixabay.com | Autors: Janīna Priedīte | 2023.05.26

Pēc Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidenta Jāņa Kaļķa viedokļa paušanas par viesnīcas “Mercure Riga Centre” darbību, ar Travelnews.lv redakciju sazinājās arī viesnīcas pārdošanas direktore Janīna Priedīte, paužot viesnīcas viedokli par notikušo.

Gribu aprakstīt arī situāciju no mūsu puses, par šī kunga agresīvu un rupjo uzvedību ar viesnīcas personālu.

Veicot pasūtījumu kungam tika piešķirta liela atlaide uz zāles nomas maksu, kurā bija iekļauts viss tehniskais nodrošinājums, bezmaksas autostāvvieta, dzeramais ūdens katram dalībniekam, galda klāšana utt. Veicot pieprasījumu uz lielu ledus apjomu, tika brīdināts par papildus maksu (gribu minēt kā pagajušā reizē, kad šīs kungs organizēja pie mums konferenci, papildus maksa par ledu arī bija piemērota). Pēc e-pasta ar papildus maksas brīdinājumu, atpakaļ tika saņemts e-pasts no šī kunga ar ļoti rupju ar aizkarošu saturu. Pat neskatoties uz to, mēs no savas puses turpinājām sadarbību, bet tagad domāju kā jau tajā brīdī vajadzēja atteikt šīm kungam un piedāvāt iespēju īrēt telpas kaut kur citur.

Vakarā pirms pasākuma kungs atveda viesus uz recepciju un sāka ļoti agresīvi un rupji uzvesties ar viesnīcas personālu, paaugstinot toni un personiski apvainojot un aizkarot darbiniekus. Par tādu uzvedību pret personālu, kuru, man liekas, nevar uzskatīt par normālu, kungs saņēma brīdinājumu, ka, ja viņš turpinās tā uzvesties, diemžēl mēs būsim spiesti atteikt pakalpojumu. Gribētos minēt, arī par kunga rēķina pieprasījumu, rēķins tika pieprasīts no kunga puses, savukārt no mūsu puses tika pieprasīti rekvizīti rēķinam, uz šo pieprasījumu kungs arī nevarēja reaģēt normāli, rupjā veidā uzstājot kā mums ir rekvizīti no 2021.gada. Mēs no savas puses ne vienu reizi mēģinājām mierīgi paskaidrot, ka diemžēl mums nav saglabājušies rekvizīti, jo kad pēdējo reizi tika nodrošināti pakalpojumi Mercure Riga Centre viesnīcai bija citi īpašnieki un cita kompānija, cita sistēma, bet kungs negribēja klausīties uztājot, kā mums viss ir.

Gribētos minēt arī par mūsu bārmeni, mums ir sertificēts bārmenis ar darba pieredzi tikai 5-zvaigžņu viesnīcas, sertificēts someljē, ar darba pieredzi ārzemes un uz Royal Caribbean kruīza kuģa tieši kā someljē. Tieši ir lepnums, kā mūsu komandā strādā šādi cilvēki. Tādēļ no savas puse gribu pateikt kā šī kunga vārdi ir patiesi meli.

Gribu arī sniegt komentārus par latviešu valodas zināšanām, jā, patiesi mums strādā Ukraiņu personāls, tieši viesmīļi, kurus nodarbināja Valsts nodarbinātības aģentūra, bet varu apgalvot kā visi ir kvalificēti un labi darbinieki.

Zinu, ka kompānijai, kura nodrošināja glāzes šīm pasākumam, bija arī kaut kādas problēmas ar šo kungu, jo man zvanīja kurjers, kuram vajadzēja savākt tās glāzes un teica, ka ir problēmas viņiem arī.

Ir ikvienam mīļākā frāze “Klientam vienmēr ir taisnība!”, bet diemžēl šajā gadījumā nevaru piekrist ar šīs frāzes patiesumu, ir svarīgi izvērtēt katru situāciju un noskaidrot, kurš ir vainīgs. Gribu vēl atzīmēt patiesu grūtu darbu, kuru paveic apkalpojošais personāls, un mums ir lepnums, ka pie mums strādā kvalificēts personāls no dažām valstīm, kurš padara savu darbu uz 1000% procentiem. Un man liekas, ka daži cilvēki, kā šīs kungs, uzskata, ka viņiem ir augstāks statuss, augstāks amats, un viņi var uzvesties kā vēlas – agresīvi, rupji un aizkaroši, jo viņu statuss to atļauj.

Būsim ļoti pateicīgi, jā pievienosiet mūsu atbildi kunga rakstam, lai citas viesnīca būtu piesardzīgi ar tādiem klientiem. Gribu vēl piebilst, kā mūsu partneros ir dažas lielas Latvijas asociācijas, lielas kompānijas, mēs īstenojam un organizējam lielus projektus un konferences, un šo pieaugumu mēs sasniedzam kopā ar mūsu komandu, pateicoties labajām atsauksmēm no mūsu partneriem. Mēs patiešam cenšamies attīstīties katru gadu, gūstot vairākus sasniegumus un atzinumus.

Avots: BalticTravelnews.com


celojumubode - 3762
Baudi maltīti terasēs!

Baudi maltīti terasēs!

Baudi maltīti uz terasēm - Bauskas novada restorānos, kafejnīcās, picērijās un krodziņos!

Bauskas TIC

Iečekojies Gulbenes novadā!

Iečekojies Gulbenes novadā!

Ceļo un spēlē spēli Gulbenes novadā!

Gulbenes novada TIC

Bišu SPA Bauskas novadā

Bišu SPA Bauskas novadā

Baudi bišu klātbūtni kādā no Bišu mājām Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Tematiskie maršruti Smiltenes novadā

Tematiskie maršruti Smiltenes novadā

Aicinām iepazīties ar sagatavotiem maršrutiem, kas atvieglo plānošanu un, izvēloties piemērtotāku, var doties aizraujošā ceļojumā bez raizēm!

Smiltenes TIC

Aktīvā tūrisma diena Rēzeknē!

Aktīvā tūrisma diena Rēzeknē!

Aktīvā tūrisma diena Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Izstāde

Izstāde "Kontrasti" Igo centrā "Ceplis"

Fotoizstāde "Kontrasti" Igo mūzikas un mākslas centrā CEPLIS - no 18.05. līdz 17.06!

Bauskas TIC

 Pasākums ģimene

Pasākums ģimene " SMAIDIŅŠ" Tukumā

Pasākums patiks gan lieliem, gan maziem. Biļetes - bezrindas.lv, īpašais pārsteigums: grupa "Bermudu Divstūris".

Tukuma TIC

Skriešanas seriāls

Skriešanas seriāls "Tepera takas"

Skriešanas seriālā “Tepera takas” aicināts piedalīties ikviens. Aicinām aktīvus būt skolas jauniešus, ģimenes ar bērniem, vecāka gada gājuma cilvēkus.

Smiltenes TIC

Ražotne

Ražotne "Dzidris" aicina degustēt vīnu

“Dzidris” ir mājas vīns, kas darīts Aizkraukles novada Aiviekstes pagasta zemnieku saimniecībā “Ozoliņi”.

Aizkraukles novada TIC

Iepazīsti Bauskas novadu caur audiogidu!

Iepazīsti Bauskas novadu caur audiogidu!

Iepazīsti Bauskas novadu caur audiogidu - Iecavas, Bauskas un Rundāles tematiskajos audio failos!

Bauskas TIC

Pavasaris Tukumā vēl nav galā! Ieraugi!

Pavasaris Tukumā vēl nav galā! Ieraugi!

Ieraugi, sajūti, noķer Ziedoni!

Tukuma TIC

Maija izaicinājums “Pakāpieni”

Maija izaicinājums “Pakāpieni”

Smiltenes TIC aicina iepazīt Smilteni dodoties tematiskajā maija pārgājienā – izaicinājumā “Pakāpieni”. Šoreiz maršrutā iekļautas dažādas kāpnes mūsu pilsētvidē – gan visiem labi zināmas, gan tādas, kuras ikdienas gaitā...

Smiltenes TIC

Iepazīsti Madonas novada skaņas

Iepazīsti Madonas novada skaņas

Šovasar ceļotājus aicinām iepazīt Madonas novadu skanoši un muzikāli. Tūrisma piedāvājumā “Iepazīsti Madonas novada SKAŅAS”, esam apkopojuši informāciju par 15 vietām, kur: saklausīt dabas skaņas (zvēru sarunas, putn...

Madonas TIC

Nakts autoorientēšanās brauciens TUKUMS

Nakts autoorientēšanās brauciens TUKUMS

Kādā jaukā 3.jūnija sestdienā, kad ārā iestājas pilnīga tumsa, tiks dots starts aizraujošam nakts autofotoorientēšanās piedzīvojumam!

Tukuma TIC

Maija nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē

Maija nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē

Šī nedēļas nogale ir pasākumiem bagāta. Ir jūtams, - vasara tuvojas straujiem soļiem. Kādus notikumus un pasākumus apmeklēt Tukuma pusē?

Tukuma TIC

Turībai būs Ziemeļkurzemes filiāle

Turībai būs Ziemeļkurzemes filiāle

Nodrošinot un attīstot kvalitatīvu augstākās izglītības pieejamību reģionos, Biznesa augstskolai Turība Talsos darbosies filiāle ar Ziemeļkurzemes nosaukumu

Biznesa augstskola Turība

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē MAIJĀ

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē MAIJĀ

Izstāžu apmeklēšana ir interesants veids, kā pavadīt brīvdienas, smeļoties iedvesmu un jaunas zināšanas hobiju, profesionālajā un citās dzīves jomas.

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -