Jānis Kaļķis: Šajā viesnīcā diez vai atgriezīšos

Jānis Kaļķis | 2023.05.25

Latvijas Vīnziņu asociācijas prezidents Jānis Kaļķis nule saskāries ar sāpīgu attieksmi viesmīlības nozarē. Savu skaudro pieredzi viesnīcā "Mercure Riga Centre" viņš publicējis Facebook.com lapā un ar viņa atļauju pārpublicējam to arī Travelnews.lv.

Latvijā lielā daļā viesnīcu ir problēmas ar viesmīlību, viesmīlības darbiniekiem un attieksmi. Galvenais, attieksmi. Jo kā citādi izskaidrot dažas nesaprotamas lietas...

Rīkoju degustāciju viesnīcas konferenču telpā. Pasūtīju telpu, pasūtīju lektoriem istabas, viss it kā ok.

Pirmais pārsteigums par brīdinājumu, ka būs jāmaksā par ledu vīna dzesēšanai 2€/kg... Vēl nekad un nekur pasaulē par to nav prasījuši naudu. Uz jautājumu kādēļ, sekoja, manuprāt, banāla atbilde - mēs taču tērējam elektrību un filtrējam ūdeni ledus pagatavošanai...  Varētu padomāt, kā citur dara citādi. Ok, atteicos no eksluzīvā ledus. Un būtu aizmirsis par šo, ja nesekotu vēl pārējais.

Iebraukšanas dienā man zvana lektori un jautā vai tiešām viņiem jāmaksā par istabām, kā to pieprasa recepcijā. Piebildīšu, ka meilā lūdzu apvienot rēķinu par konferenču telpu un istabām. Biju netālu, tādēļ aizgāju noskaidrot, kas un kā. Recepcijā, protams, neviens neko nezina un mēģina sazvanīt kādu atbildīgo, bet tikai pēc mana pieprasījuma. Tikai pēc trešās reizes kad pieprasīju, lai lektorus vismaz ielaiž istabā un ar mani tiek galā paralēli, tas tika izdarīts. Neviens neko tā arī nenoskaidroja tajā dienā, tādēļ aizrakstīju meilu, ka nemaz nevēlos zināt iemeslus un vienkāršu lai piestāda rēķinu. Tas gan tika izdarīts uzreiz un laicīgi.

Vēl jau bārmenis ilgi bolīja acis kad viņam viesis paprasīja vai bārā ir Fernet branca. Ok, šī dzēriena nebija, viesis pasūtīja Jagermeister, kas bija dzērienu kartē. Pēc ilgas meklēšanas, izrādījās, kā bārā nav un, neko nepasakot, bārmenis pazuda noliktavas telpu dzīlēs. Aizgājām prom tā arī neko nedabūjuši.

Nākamā dienā pirms degustācijas palūdzu nomainīt Latvijas vīnziņu asociācijas nosaukumu uz info TV pie zāles, jo to, acīmredzot, bija rakstījis cilvēks ar diezgan vājām latviešu valodas zināšanām. Uz viena TV nomainīja, bet uz otra tā arī palika nepareizais. Biju jau noguris no šīs viesnīcas attieksmes un vienkārši neko vairs neteicu. Rēķinu, protams, apmaksāšu, bet šajā viesnīcā diez vai atgriezīšos un saviem viesiem diez vai ieteikšu vairs.

Žēl, jo pirms tam veiksmīgi sadarbojāmies, bet, kā izrādās, nomainījušies visi darbinieki un labāk no tā noteikti nav palicis.

Avots: BalticTravelnews.com/Jānis Kaļķis



Smukums Tukuma apkārtnes dārzos.

Smukums Tukuma apkārtnes dārzos.

Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus apmeklētājiem.

Tukuma TIC

Apceļo Latvijas pilis un muižas

Apceļo Latvijas pilis un muižas

Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos.

Preiļu novada TIC

Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks!

Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks!

Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū!

Lauku Ceļotājs

Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars

Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars

Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā!

Tukuma TIC

Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā

Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā

Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas!

Madonas TIC

DEJAS FESTIVĀLS |

DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025"

Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls.

Tukuma TIC

Bauska Country Festivāls atdzimst!

Bauska Country Festivāls atdzimst!

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Bauskā atgriežas “Kantrī mūzikas festivāls”, kas norisināsies 5. un 6. jūlijā Pilskalna estrādē.

Bauskas TIC

Gaisa balonu festivāls Kandavā

Gaisa balonu festivāls Kandavā

Pasākums visai ģimenei ar dažādām atrakcijām un protams gaisa baloniem.

Tukuma TIC

Vīngliemežu audzētavu

Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas"

Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un izsmeļošā stāstījumā.

Preiļu novada TIC

Dziesmu spēle

Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā"

Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas.

Tukuma TIC

Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē

Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē

Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā!

Balvu TIC

Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā

Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā

Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par Krevi

Preiļu novada TIC

Apceļo pilis un muižas - ĀRDAVAS MUIŽA

Apceļo pilis un muižas - ĀRDAVAS MUIŽA

Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos. Šoreiz Preiļu novadu akcijā pārstāv 4 dalībnieki

Preiļu novada TIC

Mājas kafejnīcu dienas Gulbenes novadā

Mājas kafejnīcu dienas Gulbenes novadā

Gulbenes novads aicina izbaudīt sirsnīgas un garšām bagātas Mājas kafejnīcu dienas, kas norisināsies 2025.gada 12. un 13.jūlijā.

Gulbenes novada TIC

"Nakts - Old Believers Apartamentos"

Vecticībnieku naktsmītne Rēzeknē, mājīga vēsture, ērtības blakus Svētā Nikolaja lūgšanu namam; privātas ekskursijas un autentiska pieredze.

Rēzeknes pilsētas TIC

ROŽU SVĒTKI TUKUMĀ 2025

ROŽU SVĒTKI TUKUMĀ 2025

Atkal kopā veidosim lielo rožu vainagu, būs floristu izstāde baznīcā, koncerti, svētku Smukumtirdziņš, Rožu vāģu parāde un citas tradicionālās svētku vērtības.

Tukuma TIC

DEJAS FESTIVĀLS |

DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025"

Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā".

Tukuma TIC

Vēsturisko parku un dārzu dienas Cesvainē

Vēsturisko parku un dārzu dienas Cesvainē

5. jūlijā Cesvaines pils parkā gaidāma aizraujoša, daudzveidīga un ģimenēm draudzīga programma ar laimes, piedzīvojumu un noslēpumu pieskārienu!

Madonas TIC

"Rožlejas – vīns ar dvēseli"

Baudi vīnu, māksliniecisku vidi un sarunas, kas paliek atmiņā. Degustē, iedvesmojies un paņem līdzi garšu mājās!

Rēzeknes pilsētas TIC

Zvejnieksvētki Engurē

Zvejnieksvētki Engurē

Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -