KONKURSS erudītiem! Balvas katru dienu visas nedēļas garumā. Otrā konkursa diena

BalticTravelnews.com | 2023.03.28

Pareizā atbilde –  Vīlandes iela! Otrdien trīs skaitļus nosauca “Ceļojumu bode” vadītājs Kaspars Gegeris – 2, 7 un 8. Laimīgie uzvarētāji ir Laine Paiķe, Austra Austrish un Boriss Smirnovs! Lūgums uzvarētājiem dot par sevi ziņu, rakstot uz [email protected], lai varam nosūtīt spēli!

Rīt jauna konkursa diena – jauns uzdevums un jauni uzvarētāji!

Katru dienu no 2023. gada 27. marta līdz 31. martam izspēlēsim konkursu, un katru dienu noskaidrosim trīs laimīgos, kuri iegūs interaktīvu Rīgas jūgendstila tūri – spēli, kuru izspēlēt kopā ar ģimeni vai draugiem.

Atpazīsti Rīgas jūgendstila ēku dekoratīvās detaļas un iegūsti balvu - interaktīvu Rīgas jūgendstila tūri - spēli.   Dodies tūrē kopā ar ģimeni, draugiem vai romantiskā randiņā. Konkursa uzvarētājiem uz e-pastu nosūtīsim saiti uz spēli, kas atrodama Questo platformā.

Katru dienu plkst. 11.00 publicēsim konkursa jautājumu sociālajā tīklā “Facebook” Travelnews.lv vietnē. Kas jādara, lai piedalītos uz saņemtu balvu? Jāuzspiež “like”, komentārā jāieraksta pareizā atbilde un jāietago ģimenes locekļi, draugs vai draugi, ar kuriem kopā vēlētos izspēlēt šo interaktīvo spēli.

Travelnews.lv katru dienu uzrunās kādu tūrisma profesionāli, kurš nosauks trīs skaitļus, pēc kuriem arī tiks izvēlēti pareizo atbilžu autori, kuri saņems balvu! Katru dienu plkst. 19.00 paziņosim laimīgos uzvarētājus, sazināsimies ar viņiem, lai pastāstītu, kā tikt pie spēles!

Dalībnieku skaits nav ierobežots, arī laimīgie uzvarētāji var nākamajās dienās piedalīties konkursā un pretendēt uz balvu saņemšanu! Travelnews.lv darbinieki šajā konkursa nepiedalās.

Spēlē jebkurā laikā, dienā vai pat naktī. Tūres sākumpunkts ir Vecrīgā, tās laikā redzēsi skaistākās Rīgas jūgendstila ēkas, iepazīsi, cik dažāds ir Rīgas jūgends, uzzināsi ziedu valodas noslēpumus. 15 pieturas punkti, 15 uzdevumi un mīklas, tūres ilgums ap 2 -2.5h, atkarībā no tā, cik ātri atrisināsi āķīgos jautājumus.

2. dienas jautājums: Kurā ielā atrodas nams ar attēlā redzamo logu? Pareizo atbildi raksti Facebook komentārā!

Avots: BalticTravelnews.com


celojumubode - 3889
Karogu brauciens Tukumā

Karogu brauciens Tukumā

11. maijā visā Latvijā norisināsies "Latvijas karogu brauciens", un mēs aicinām Tevi pievienoties braucienam Tukumā! Būs bufete,koncerts un kopā būšana.

Tukuma TIC

"Vivaldi mūzikas apburtie"

Itāļu komponista Antonio Vivaldi mūzika neierastā salikumā - baroka laika strinkšķināmo instrumentu interpretācija ir nodota koklēm.

Tukuma TIC

Akcija

Akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē"

Bauskas TIC

Karogu brauciens Tukumā

Karogu brauciens Tukumā

vienotības un patriotisma apliecinājums – mūsu iespēja kopā ar paceltiem Latvijas karogiem parādīt lepnumu par savu valsti un valodu!

Tukuma TIC

Pludmales terase

Pludmales terase "Pampūkas" atklāj sezonu!

Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" Facebook lapā.

Preiļu novada TIC

Grupas

Grupas "Jumprava" koncerts Ozolājos

Uz skatuves ar enerģisku un neaizmirstamu lielkoncertu kāps leģendārā grupa "Jumprava", dāvinot klausītājiem savu spilgtākās mūzikas skanējumu.

Tukuma TIC

Uzplauksti pļavā - Sievišķības svētki

Uzplauksti pļavā - Sievišķības svētki

kopā būšanas, tīklošanās, rituālu, garšas un foto piedzīvojumu diena Antiņciemā kopā ar Sanitu Matuli.

Tukuma TIC

Pavadi Lieldienas Preiļu novadā!

Pavadi Lieldienas Preiļu novadā!

Jau šajā svētdienā aicinām piedzīvot krāšņas Lieldienas Jasmuižā!

Preiļu novada TIC

"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's"

Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā tālumā».

Jēkabpils novada TIC

Tūrisma jaunums “Meitene Mellene MADONĀ

Tūrisma jaunums “Meitene Mellene MADONĀ"

Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un nometņu grupām

Madonas TIC

CARNIVAL YOUTH Jaunmoku pils parkā

CARNIVAL YOUTH Jaunmoku pils parkā

Vēsturiskā pils un ainaviskais parks kļūs par fonu mūzikas piedzīvojumam, lai ieskandinātu Jaunmoku pils sezonas sākumu.

Tukuma TIC

Ģimenes festivāls

Ģimenes festivāls "No viena zara"

Festivālā būs gaidītas ģimenes ar bērniem, kurām piedāvās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Būs pieejams garšaugu dārzs, lielās spēles un ziepju burbuļi.

Tukuma TIC

Sama modināšanas svētki Koknesē

Sama modināšanas svētki Koknesē

16. un 17. maijā Koknesē ar dažādām aktivitātēm tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona ‒ norisināsies tradicionālie Sama modināšanas svētki.

Aizkraukles novada TIC

Ceturtdienas koncerti pie IGO

Ceturtdienas koncerti pie IGO "Ceplī"

Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" jau no 15.maija!

Zemgales Tūrisma asociācija

Skolēnu pavasaris Madonā-Cesvainē

Skolēnu pavasaris Madonā-Cesvainē

Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Gaidīsim pavasara piedzīvojumā maršrutā Madona – Cesvaine!

Madonas TIC

Atklāj Zemgales tāluma vitamīnu!

Atklāj Zemgales tāluma vitamīnu!

Iepazīsti Bauskas novadu no skatu torņu augstumiem!

Bauskas TIC

Vislatvijas zirgu parāde Balvos

Vislatvijas zirgu parāde Balvos

17.maijā Balvu pilsētā norisināsies viena no neparastākajām un aizraujošākajām parādēm Latvijā – Vislatvijas zirgu parāde.

Balvu TIC

Katrīna Dimanta Ceplī

Katrīna Dimanta Ceplī

Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija!

Zemgales Tūrisma asociācija

VeseLīgošana

VeseLīgošana "Jaunķemeros"

Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - veseLīgošanai!

EUR 297 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Labdarības festivāls

Labdarības festivāls "Būsim kopā"

Pasākumā būs daudzveidīgas aktivitātes, meistarklases, sporta spēles, lielformāta atrakcijas, mājražotāju tirdziņš un labdarības koncerts.

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -