Madara Pētersone | 2023.03.19
Siguldā šajā nedēļas nogalē notiks Valtera Krauzes iedibinātais labdarības koncerts “Cīruļputenī”, kas uz skatuves pulcēs spožus Latvijas populārās un džeza mūzikas māksliniekus – tostarp Intaru Busuli un Abonementa orķestri, Lindu Leen, Aiju Andrejevu, Andri Ābelīti, Kasparu Zemīti, Mārci Auziņu, Tomu Poišu un citus māksliniekus.
Visi koncerta ieņēmumi tiks ziedoti palīdzībai bērnu ārstēšanā. Šogad “Cīruļputenis” vāc ziedojumus diviem mērķiem - JAUNDZIMUŠO SILDĪŠANAS GULTIŅA DZEMDĪBU NODAĻAI SIGULDĀ un SPECIĀLAIS AUTOKRĒSLS DEVIŅGADĪGAJAI DIĀNAI.
Šis koncerts ir lieliska iespēja vienlaicīgi baudīt augstvērtīgu mākslinieku koncertu un palīdzēt kādam, kam nepieciešams atbalsts. Katra skatītāja iegādātā biļete nonāks labdarības mērķa fondā. Arī visi mākslinieki un tā komanda labdarības koncertā iesaistās nesavtīgi. Koncertu vadīs labdarības akcijas idejas autors Valters Krauze.
Only now – enjoy an authentic Thai massage with a 40% discount. Immerse yourself in deep tranquility, relax every muscle, and recharge your energy for new heigh
EUR 42 | Orchid Spa
Uz labdarības koncerta skatuves Siguldas devonā kāps daudzi lieliski mākslinieki - dziedātāji Linda Leen, Būū, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa, Intars Busulis un Abonementa orķestris – Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Karīna Tropa, Vineta Elksne un Alise Kante, mūziķi Mārcis Auziņš, Andris Ābelīte, Romāns Vendiņš, Toms Poišs, Ainis Zavackis, kā arī dejotājs Ģirts Bisenieks.
Sirds gaišā koncertā mudināsim cilvēkus labās domas vairot kā sniegpārslas cīruļputenī.
Atnāc un kopā mēs iedosim spārnus!
Koncerta laiks un vieta: 19. marts plkst. 15:00, Siguldas devons
Koncerts vienā daļā
Ilgums: 90 min.
Biļešu cena: 15 – 25 eiro
Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs vai elektroniski www.bilesuparadize.lv/lv/event/126709
26. un 27. jūlijā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas” Preiļu novadā. Arī šogad Preiļu novads kuplā skaitā piedalās tradicionālajā vislatvijas garšu akcijā
Preiļu novada TIC
Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un izsmeļošā stāstījumā.
Preiļu novada TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls.
Tukuma TIC
Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos.
Preiļu novada TIC
Pasākums visai ģimenei ar dažādām atrakcijām un protams gaisa baloniem.
Tukuma TIC
Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par Krevi
Preiļu novada TIC
Rundāles pils muzeja direktora un gleznotāja Imanta Lancmaņa līdz šim vērienīgākā personālizstāde “Imants Lancmanis. GLEZNAS”.
Bauskas TIC
Jaunpils parka estrādē skatītājiem būs iespēja baudīt teatrālu, dzīvespriecīgu un labdabīgi ironisku uzvedumu.
Tukuma TIC
Vecticībnieku naktsmītne Rēzeknē, mājīga vēsture, ērtības blakus Svētā Nikolaja lūgšanu namam; privātas ekskursijas un autentiska pieredze.
Rēzeknes pilsētas TIC
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām
EnterGauja
Kalnmuižas pils dārzā arī šovasar uzplauks dārza svētku burvība – vakars, kurā savijas mūzika, dzeja un gardas maltītes.
Tukuma TIC
Viļaka (senatnē – Marienhauzena) - viena no vissenākajām latgaļu cilts apdzīvotajām vietām,īpaša senatnes aura šajā Ziemeļlatgales pilsētā jūtama joprojām.
Balvu TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz pat rīta gaismai.
Tukuma TIC
Pēc vairāku gadu pārtraukuma Bauskā atgriežas “Kantrī mūzikas festivāls”, kas norisināsies 5. un 6. jūlijā Pilskalna estrādē.
Bauskas TIC
Atvara ir jauna latviešu izpildītāja, kas guvusi plašu atpazīstamību platformā TikTok ar savu debijas singlu “Pie manis tveries”.
Tukuma TIC
Koncerti • uguns perfomance • cirks • dzeja • meistarnīcas • māksla • izjādes ar zirgiem
EnterGauja
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū!
Lauku Ceļotājs
Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena.
Tukuma TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas!
Madonas TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls "Atspulgs kustībā".
Tukuma TIC