Kristīne Virsnīte dalās pārdomās par sociālajiem medijiem

Kristīne Virsnīte dalās pārdom

Foto: ka.lv | Autors: Paula Katrīna Kirštuka | 2023.03.16

Sociālie mediji arvien vairāk atgriežas pie pirmsākumiem, kad to mērķis bija savstarpējo attiecību uzturēšana. “Nereti nav nemaz tik grūti kļūt par pamanāmu personu, iegūt gana daudz sekotāju Instagram, lai uzsāktu sadarbības un padarītu sevi atpazīstamu šajā vidē. Daudz grūtāk ir atrast īsto recepti, radīt saturu kvalitatīvi, ilgtspējīgi un sekotājiem vērtīgā veidā, lai šajā vilnī noturētos ilgāku laiku,” TV personība, satura veidotāja Kristīne Virsnīte dalās padomos, kas var palīdzēt attiecības ar sekotājiem veidot ciešākas un ilglaicīgākas.

Saglabāt autentiskumu un patiesumu
Neskatoties uz to, ka sociālie mediji nereti pārsteidz ar jauniem algoritmiem, kuru dēļ satura veidotājiem ir ļoti rūpīgi jāplāno savas publikācijas, Kristīne atklāj, ka nav tas influenceris, kurš stratēģiski izrēķinātu, kāds saturs realizēsies veiksmīgāk. Lai noturētu ilgstošas attiecības ar saviem sekotājiem, pirmais un svarīgākais nosacījums viņas skatījumā ir saglabāt realitātes sajūtu. To Kristīnei palīdz izdarīt publikācijas storiju formātā, kas esot gluži kā mazāk filtrēta dzīves daļa, ko atklāj citiem. Saņemot atgriezenisko saikni par atklāto dalīšanos un redzot, ka ir izdevies kādu iedvesmot, tas piešķir lielāku vērtību padarītajam darbam.

Kā stāsta Kristīne: “Man būšana Instagram vienmēr ir bijusi ar misijas sajūtu, citādi nesaskatu nozīmi tam, ko daru. Reiz man kāds cilvēks sacīja, lai neaizraujos ar būšanu tik atklātai, tam neesot jēgas, taču es tam nepiekrītu. Saņemu ļoti daudz vēstuļu no sievietēm, kuras uzdrošinājušās aiziet no darba, kas nerada gandarījumu, mācījušās rūpēties par sevi, jo dzirdējušas manu izdegšanas stāstu, pārtraukušas vardarbīgas attiecības, jo esmu runājusi par emocionālo vardarbību, kā mācos to atpazīt, meklējušas atbalstu pie psihologiem, psihoterapeitiem, nonākot grūtībās, jo esmu bijusi atklāta un stāstījusi par savu pieredzi. Ģimenes ir uzdrošinājušās un devušās ceļojumos, atklājot sev jaunu pieredzi. Sociālie mediji ir par šo – par iedvesmu!”

Atrast sev piemērotāko satura veidošanas formātu
Kad ir atrasts savs īpašais, autentiskais saturs, vienlīdz svarīgi domāt arī par formu, kā to pasniegt. Kādam būs vieglāk izteikties caur spilgtām fotogrāfijām vai izteiksmīgiem tekstiem, bet citam – izmantojot video. Lai saturs arī sekotājiem šķistu nesamākslots, pašam influencerim ir jājūtas ērti.

“Ir svarīgi ļaut sev justies brīvi, radot saturu brīžos, kad patiesi ir ko teikt. Tādēļ man ļoti patīk reels un storiju formāts, jo esmu video cilvēks, un šis izteiksmes veids man vienmēr ir bijis tuvs. Rakstīts teksts var radīt mulsumu, jo katru vēstījumu uztveram caur savām vērtībām un tā brīža noskaņojumu, bet video ļauj no tā labāk izvairīties,” par savu pieredzi stāsta Kristīne. Satura formāts arī noteiks kādas ir piemērotākās ierīces. Kristīne izmanto jaunāko Samsung Galaxy S23 sērijas viedtālruni, kam īpaši kvalitatīva ir arī selfiju kamera. Pateicoties ātram autofokusam un Samsung pirmajai Super HDR selfiju kamerai, ar to iespējams iemūžināt ievērojami labākus selfijus un video. Tāpat pieejams Director’s View režīms, kas ļauj vienlaikus filmēt ar abām kamerām. Tā iespējams vēl precīzāk nodot savas emocijas ceļojumos tieši tajā pašā brīdī, ļaujot arī saviem sekotājiem piedzīvot šo mirkli.

Izmantot tehniskās iespējas kvalitatīvam saturam
Vēstījumam sociālajos medijos ir jābūt atklātam, ar godīgām sajūtām, jo dzīve nesastāv tikai no nopulētā, skaistā un košā. Ir svarīgi neradīt citiem sajūtu, ka esi pārcilvēks, kuram viss izdodas. Tomēr vienlaikus sociālie mediji pieprasa, lai arī šis īstais stāsts tiktu izstāstīts augstā tehniskajā kvalitātē – lai video ir stabili, lai fotoattēli ir asi un skaidri. Svarīgi arī Instagram iestatījumos izvēlēties iespēju ievietot saturu maksimāli labākajā kvalitātē.

Kā stāsta Kristīne, izvēloties viedierīci, ar ko tiks veidota lielākā daļa satura, ir jāpievērš uzmanība vairākām niansēm: “Samsung viedtālruņa kamerai ir super jaudīga stabilizācijas sistēma un iespējams, ātri pārvietojoties, radīt ļoti plūstošus video, kas man ir svarīgi, jo bieži filmēju, esot kustībā. Ar to arī iespējams radīt skaistus foto, kuriem nav nepieciešami filtri, ļaujot saglabāt attēlu autentisko noskaņu. Vienu vakaru, piemēram, eksperimentēju ar nakts portretu un redzu, cik brīnišķīgus foto iespējams radīt tumsā.” Ar Galaxy S23 Ultra ikviens varēs uzņemt kinematogrāfiskus, iespaidīgus attēlus un video gan diennakts gaišajās, gan tumšajās stundās, pateicoties 200 MP kameras sensoram.

Veidot un uzturēt attiecības
Labam influencerim ir jābūt izpratnei par to, ka komunikācija ar sekotājiem ir divos virzienos. Attiecības ir ne tikai jāizveido, bet arī jāuztur un jābūt pret tām atbildīgam. Kristīne par to, ko viņai nozīmē būt influencerim, stāsta: “Būt par influenceri ir būt cilvēkam ar visu savu dzīves stāstu, ne tikai ar krēma burciņu rokās. Lai gan arī tam ir nozīme, jo mēs taču nemitīgi viens otru influencējam gan reālajā dzīvē, gan interneta vidē. Man ir ļoti svarīgi sarunāties ar cilvēkiem, kuri man uzraksta vēstuli, atbildēt, būt sasniedzamai. Tas prasa ārkārtīgi daudz laika un klātesamības, taču es citādi neprotu un arī nevēlos, jo sociālie mediji ir par attiecībām, par cilvēkstāstu.”


Avots: ka.lv


celojumubode - 3755
Lieldienu nodarbība Alūksnes muzejā

Lieldienu nodarbība Alūksnes muzejā

No 13.03.2023. līdz 06.04.2023. Alūksnes novada muzejs piedāvā izglītojošu nodarbību “Oliņ boliņ, džimpiņ rimpiņ!”

Alūksnes TIC

Romantisks piedzīvojums Tallinā

Romantisks piedzīvojums Tallinā

Meklējat romantisku nedēļas nogales piedzīvojumu? Izmitināšana diviem ar brokastīm un trīs ēdienu vakariņām Tallinā!

Rija Old Town Hotel Tallin

Īsais kruīzs Egejas jūrā. Celestyal Cruise

Īsais kruīzs Egejas jūrā. Celestyal Cruise

Pēdējā brīža piedāvājums. 4 nakšu kruīzs Egejas jūrā ar atlaidi līdz līdz -50%. Vietu skaits par akcijas cenu - ierobežots.

EUR 399 | Estravel Latvia

Atklājiet Āziju kruīzā

Atklājiet Āziju kruīzā

Āzijas kruīzi no Singapūras un Jokohamas // Lunksus kruīzs no Okinavas // piedāvājumi 4 - 7 naktīm //

EUR 749 | Estravel Latvia

Audi A4 S Line Pilna Servisa Noma

Audi A4 S Line Pilna Servisa Noma

Pilna Servisa Noma Audi A4 S line EUR 524 mēnesī

EUR 524 | Europcar

Sale! līdz 31.03. Piedzīvojumu ceļojumi

Sale! līdz 31.03. Piedzīvojumu ceļojumi

-25% pēdējā brīža ceļojumiem // -15-20% ceļojumiem 2023. gadā // Vairak nekā 100 dažādas tūres visā pasaulē, ekskursijas nelielās grupās

EUR 169 | Estravel Latvia

Dzīvās mūzikas vakars

Dzīvās mūzikas vakars

Nobaudi vakaru restorānā "Plaza" ar grupu "Nostalgie"! Dzīva mūzika un Daugavpils ainava no viesnīcas 10. stāva papildinās nesteidzīgo atpūtas vakara atmosfēru! Esat mīļi gaidīti!

Park Hotel Latgola

Velokruīzs, no Splitas

Velokruīzs, no Splitas

Hei, aktīvie, sportiskie un piedzīvojumus mīlošie! Aicinām nenokavēt pieteikšanos velokruīziem šajā sezonā! Aprīlis - Oktobris, 7 naktis, puspansija

EUR 500 | Estravel Latvia

Komunistiskā genocīda upuru atcere

Komunistiskā genocīda upuru atcere

Pieminot komunistiskā genocīda upurus, aicinām būt kopā atceres brīžos Valmieras novadā. Skatīt visit.valmiera.lv norises 25. martā.

Valmieras TIC

Imanta Lancmaņa personālizstādes atklāšana

Imanta Lancmaņa personālizstādes atklāšana

Valmieras muzeja Izstāžu namā 31. martā plkst. 16.00 aicinām uz Imanta Lancmaņa gleznu izstādes atklāšanu! Būs iespēja satikties arī ar pašu mākslinieku.

Valmieras TIC

"Viva Lasvegas!" maģijas izrāde ģimenei

15.aprīlī plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā viesosies iluzionists Lars Leriix no Šveices rādīs slavenākos un arī lielākos burvju trikus.

EUR 10 | Valmieras TIC

Restorāns

Restorāns "Il Sole" atkal atvērts

26. martā atklāsim rekonstruētās restorāna telpas, prezentēsim jauno, Itālijā ražoto picas krāsni un cienāsim viesus ar autentiskiem itāļu virtuves gardumiem.

Baltic Beach Hotel & SPA

Marta labākie piedāvājumi no 45 EUR!

Marta labākie piedāvājumi no 45 EUR!

HOOKUSBOOKUS.COM marta labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇

EUR 45 | Hookusbookus.com

Dvietes paliene

Dvietes paliene

Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. Dabas parks izveidots 2004. gadā 4989 hektāru platībā.

TAKA

Šveices Alpi. Siltajā sezonā

Šveices Alpi. Siltajā sezonā

Atpūta Šveicē - tās ir īsās brīvdienas Cīrihē, Bernē vai Ženēvā, izcili pārgājienu maršruti un, protams, vienas no krāšņākajām dzelzceļa līnijām pasaulē!

EUR 190 | Estravel Latvia

Jettes Užānes cimdu izstāde

Jettes Užānes cimdu izstāde

Līdz 9. aprīlim Dzīvesziņas un arodu sētā, Vecpilsētas ielā 2, Jelgavā, skatāma Jettes Užānes cimdu izstāde "Vēstules rakstītas cimdos".

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Apmeklē Apvienoto Karalisti!

Apmeklē Apvienoto Karalisti!

Atlaide 10% Rezervē līdz 2023. gada 31. martam, un brauc līdz 2023. gada 14. decembrim.

Europcar

Kino “Gaisma” Coldplay koncerta izrādīšana

Kino “Gaisma” Coldplay koncerta izrādīšana

Kino “Gaisma” 19. aprīlī plkst. 19.00 un 23. aprīlī plkst. 15.00 norisināsies Coldplay: Music Of The Spheres koncerta izrādīšana.

EUR 14.20 | Valmieras TIC

Reinas upes kruīzs tulpju ziedēšanas laikā

Reinas upes kruīzs tulpju ziedēšanas laikā

Viens no skaistākajiem laikiem - pavasara atnākšana! Iepazīstieties ar īpašajiem kruīzu piedāvājumiem dažādām gaumēm.

EUR 599 | Estravel Latvia

Pavasara Restorānu nedēļa

Pavasara Restorānu nedēļa

No 18. līdz 26. martam Siguldas novadā norisināsies Pavasara Restorānu nedēļa “Pavasaris karotē”.

Siguldas novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -