“Novaturas” grupas provizoriskie februāra rezultāti: spēcīgs gada noslēgums nodrošina stabilu pamatu ilgtspējīgai izaugsmei

“Novaturas” grupas provizorisk

Foto: Pixabay.com | Autors: Ieva Sala | 2023.03.16

Baltijas valstīs lielākajam tūroperatoram “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, šī gada februārī ieņēmumi grupas ietvaros bija 12,8 miljoni eiro, kas ir par 36% vairāk, salīdzinot ar 9,4 miljoniem eiro 2022. gada februārī. Uzņēmums februārī apkalpojis aptuveni 12,2 tūkstošus latviešu, lietuviešu un igauņu klientus, kas ir pieaugums par 6,4 procentiem jeb 0,7 tūkstošiem ceļotāju, salīdzinot ar to pašu periodu pērn.

“Strauji tuvojoties vasaras sezonai, kas ir gada aktīvākais periods tūrisma tirgū, varam droši sacīt, ka esam tai pilnībā gatavi. Daudzveidīgi pārdošanas kanāli, reģionā plašākais galamērķu klāsts un sabalansēta ceļojumu programma ļauj mums būt pārliecinātiem par savu piedāvājumu, neskatoties uz sīvās konkurences vidi. Mēs cenšamies arvien vairāk uzlabot savu klientu pieredzi un speram reālus soļus, lai to paveiktu, piemēram, ieviešam jaunus pakalpojumus un paplašinam galamērķu piedāvājumu,” stāsta “Novaturas” grupas izpilddirektors Vitālijs Rakovskis.

V.Rakovskis arī piebilst, ka šī gada janvārī un februārī vasaras ceļojumu iepriekšpārdošanas rezervācijas bija par 36 procentiem vairāk nekā pērn un par 8 procentiem vairāk nekā 2019. gadā. Iepriecinoša ir arī šī gada ziemas programmas pārliecinošais noslēgums. Lai gan pasažieru skaits novembrī–janvārī bija mazāks nekā iepriekšējā gada attiecīgajā periodā, uzņēmums šogad februārī palielinājis ceļojumu piedāvājumu un apkalpojis vairāk pasažieru, salīdzinot ar pagājušā gada februāri.

Veiksmīgā pagājušā gada otrā puse ļāvusi “Novaturas” grupai izvirzīt ambiciozus mērķus 2023. gadam. Šogad uzņēmums plāno sasniegt 270–290 tūkstošus pasažieru, 210–225 miljonu eiro ieņēmumus un 3–5 miljonus eiro EBITDA.

“Novaturas” grupas stratēģiskās prioritātes ietver vēl lielāku fokusu uz uzņēmuma vērtības un rentabilitātes paaugstināšanu, uz datos balstītiem risinājumiem, progresīvu tehnoloģiju attīstību cenu veidošanā un citos biznesa procesos. To atspoguļo arī pēdējā laikā notikušās izmaiņas vadības komandā. Uzņēmuma augstākajai vadībai pievienojies jauns finanšu direktors Vigantas Reifonas (Vygantas Reifonas), bet grupas analītikas nodaļas vadību pārņēma Arūnas Žilis (Arunas Žilys).

Uzņēmums atzīmē, ka šobrīd ir pāragri vērtēt jaunu spēlētāju tīrgū ienākšanas ietekmi uz tūrisma nozari Baltijas valstīs. Turklāt viņu biznesa ģeogrāfija aptver gan Krievijas, gan Baltkrievijas tirgus, un pagājušā gada piemērs, kad sankciju dēļ valstī darbību pārtrauca kāds nozīmīgs tūrisma tirgus spēlētājs, pierāda, ka ir grūti novērtēt šāda biznesa nepārtrauktību. Pēc uzņēmuma domām, tieši caurskatāmā kapitāla struktūra “Novaturas” grupai dod konkurences priekšrocības.

Par „Novaturas”
“Novaturas” grupa ir lielākais tūrisma operators Baltijas valstīs, kas piedāvā vasaras un ziemas ceļojumu paketes uz vairāk nekā 30 galamērķiem visā pasaulē un vairāk nekā 100 apskates maršrutus.


Avots: curo.lv


celojumubode - 3755
Atklāts jauns Pirmā pasaules kara muzejs!

Atklāts jauns Pirmā pasaules kara muzejs!

Ekspozīcija 113 kv.m. platībā un sastāv no diviem tematiskiem blokiem. Pirmā daļa veltīta Pirmā pasaules kara notikumiem Eiropā un Latvijā.

TAKA

Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš Mazsalacā

Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš Mazsalacā

2023. gada 22. aprīlī, plkst. 17.00 Mazsalacas Kultūras centrā notiks Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa koncertprogramma “Par svarīgo”.

EUR 20 | Valmieras TIC

Šveices Alpi. Siltajā sezonā

Šveices Alpi. Siltajā sezonā

Atpūta Šveicē - tās ir īsās brīvdienas Cīrihē, Bernē vai Ženēvā, izcili pārgājienu maršruti un, protams, vienas no krāšņākajām dzelzceļa līnijām pasaulē!

EUR 190 | Estravel Latvia

TASAS SALA Līgo svētkos!

TASAS SALA Līgo svētkos!

Salas galvenie apskates objekti ir tās dabas skaistums, pludmales, ciemati un vēsturiskie apskates objekti.

EUR 549.00 | Latvia Tours

Romantisks piedzīvojums Tallinā

Romantisks piedzīvojums Tallinā

Meklējat romantisku nedēļas nogales piedzīvojumu? Izmitināšana diviem ar brokastīm un trīs ēdienu vakariņām Tallinā!

Rija Old Town Hotel Tallin

Kuplām ģimenēm! - viesnīca ar akvaparku

Kuplām ģimenēm! - viesnīca ar akvaparku

Ģimenes atpūta Tallinā - Kalev Spa Hotel & Waterpark /// 1 nakts ģimenes numurā 2 pieaugušajiem un līdz 4 bērniem, brokastis, baseinu un saunu centra a

EUR 199 | Estravel Latvia

Comedy Latvia stand-up komēdija

Comedy Latvia stand-up komēdija

8. aprīlī plkst. 18.00 uz stand-up komēdiju aicina Comedy Latvia komiķi Aleksandrs Guzenko, Rūdolfs Kugrēns, Kalvis Troska un Jānis Kreičmanis.

EUR 9 | Valmieras TIC

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 7.-16.04 Valmieras Restorānu nedēļas laikā–valmieriešus un pilsētas viesus ar izmeklētu pavasara garšu ēdienkarti priecēs septiņi restorāni un kafejnīcas.

EUR 30 | Valmieras TIC

Jaunums! Albānijas kūrorti

Jaunums! Albānijas kūrorti

Izlidošana: 01.06. - 21.09.2023. // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu. // Akcijas cenas līdz 27.04.

EUR 519 | Estravel Latvia

Grenlande. Ar lidojums no Kopenhāgenas

Grenlande. Ar lidojums no Kopenhāgenas

Baudiet brīvdienas Grenlandē. Iekļauts lidojums no Kopenhāgenas, transfēri, izmitināšanas pakalpojumi un brokastis

EUR 1110 | Estravel Latvia

LSO koncertcikls “Simfonija TUVĀK”

LSO koncertcikls “Simfonija TUVĀK”

20. aprīlī Liepājas Simfoniskais orķestris pirmo reizi savu koncertu ciklu “Simfonija TUVĀK” aicina baudīt klātienē.

Liepājas reģiona TIB

Jettes Užānes cimdu izstāde

Jettes Užānes cimdu izstāde

Līdz 9. aprīlim Dzīvesziņas un arodu sētā, Vecpilsētas ielā 2, Jelgavā, skatāma Jettes Užānes cimdu izstāde "Vēstules rakstītas cimdos".

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Pavasaris Spānijā!

Pavasaris Spānijā!

Uzdrošinies lauzt rutīnu un atpūsties ar 10% atlaidi. Visām Tavām rezervācijām Spānijā līdz 11. maijam. Nezaudē šo iespēju!

Europcar

Austrālijas kruīzs, no Sidnejas!

Austrālijas kruīzs, no Sidnejas!

Kruīza kompānija Princess Cruises. Sidneja- kruīza diena- Tasmānija- Tasmānija- Great Oyster Bay (austeru līcis)-kruīza diena- Ēdena- Sidneja

EUR 671.00 | Latvia Tours

Imanta Lancmaņa personālizstādes atklāšana

Imanta Lancmaņa personālizstādes atklāšana

Valmieras muzeja Izstāžu namā 31. martā plkst. 16.00 aicinām uz Imanta Lancmaņa gleznu izstādes atklāšanu! Būs iespēja satikties arī ar pašu mākslinieku.

Valmieras TIC

Unikāls Eiropas nostūris ALBĀNIJA!

Unikāls Eiropas nostūris ALBĀNIJA!

Unikāls Eiropas nostūris Albānija, kur ir viss: Vidusjūras virtuve, smilšainas pludmales, patīkams klimats un garšīgi ēdieni.

EUR 519 | Latvia Tours

Ideju izpētes un koprades darbnīca

Ideju izpētes un koprades darbnīca

Jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem ir aicināti piedalīties ideju koprades darbnīcā, kas norisināsies 14. aprīlī plkst.12.00 koprades darbnīcā “DARE” Valmierā.

Valmieras TIC

LVM MTB/Gravel maratons Cēsis – Valmiera

LVM MTB/Gravel maratons Cēsis – Valmiera

Visa vecuma un meistarības aktīvās atpūtas cienītāji 30. aprīlī aicināti piedalīties Latvijas lielākā velo seriāla – LVM MTB/Gravel maratons Cēsis – Valmiera.

Valmieras TIC

"Viva Lasvegas!" maģijas izrāde ģimenei

15.aprīlī plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā viesosies iluzionists Lars Leriix no Šveices rādīs slavenākos un arī lielākos burvju trikus.

EUR 10 | Valmieras TIC

Kino “Gaisma” Coldplay koncerta izrādīšana

Kino “Gaisma” Coldplay koncerta izrādīšana

Kino “Gaisma” 19. aprīlī plkst. 19.00 un 23. aprīlī plkst. 15.00 norisināsies Coldplay: Music Of The Spheres koncerta izrādīšana.

EUR 14.20 | Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -