Atrodi īsto ceļu ar jaunām rokas GPS ierīcēm no Garmin

Atrodi īsto ceļu ar jaunām rok

Foto: garmin.lv | Autors: Ulrika Jefremova | 2023.03.15

2023.gada 14.martā Garmin paziņo par jaunākajiem papildinājumiem iespaidīgajā āra navigācijas ierīču klāstā – GPSMAP® 67 Series un eTrex® SE. Šīm daudzpusīgajām portatīvajām rokas iekārtām ir ilgāks akumulatora darbības laiks, uzlabota pozicionēšanas precizitāte un globālās saziņas iespējas, izmantojot inReach satelīttehnoloģiju. Tāpēc ir pilnīgi droši doties jaunos piedzīvojumos ar Garmin izturīgajām GPS portatīvajām iekārtām, kas aprīkotas ar visiem iespējamiem rīkiem, kas palīdz jums atrast ceļu, un ilgu akumulatora darbības laiku, kas ļaus izbaudīt ilgākas ekspedīcijas.

Jaunāko funkciju klāstā ir arī multi-GNSS, lai nodrošinātu labāku pārklājumu sarežģītākās vidēs. GPSMAP 67/67i sper soli tālāk, nodrošinot daudzjoslu atbalstu, kas izmanto vairākas frekvences, uzlabojot pozicionēšanas precizitāti. Turklāt GPSMAP 67i ar tehnoloģiju inReach® ļauj lietotājiem sazināties ar draugiem un ģimeni pat bez mobilā pakalpojuma, un, ja nepieciešams, aktivizēt interaktīvu SOS signālu, kas nosūtīs signālu uz visu diennakti strādājošo Garmin ResponseSM Center.

“Neatkarīgi no tā, vai dodaties pēcpusdienas pārgājienā vai kāpjat kalnā ilgstošā ekspedīcijā, eTrex SE un GPSMAP 67 ir piedzīvojumu meklētājiem ideāls navigācijas kompanjons, kas nodrošina sirdsmieru, izmantojot Garmin pārbaudīto GPS tehnoloģiju. Tiem, kas dod priekšroku globālai komunikācijai un SOS iespējām, GPSMAP 67i ar inReach tehnoloģiju nodrošina saziņu, izmantojot 100% globālo Iridium satelītu tīklu. Mēs arī priecājamies par akumulatora darbības laika uzlabojumiem, kā arī par izcilo GPS tehnoloģiju, kas sniedz jums visu nepieciešamo informāciju, tostarp Active Weather, viedos paziņojumus un daudz ko citu, izpētot vietas, kas atrodas ārpus tīkla pārklājuma,” stāsta Dens Bartels, Garmin globālās pārdošanas viceprezidents.

Dodieties savos izpētes pārgājienos droši, izmantojot augstākās kvalitātes GPSMAP 67 un 67i
Jaunā GPSMAP 67 sērija iekļauj pāri ar pogām darbināmu portatīvo ierīču, kas izturēs jebkurus piedzīvojumus, ar 3 collu saules gaismā nolasāmu krāsu displeju. Abus darbina iekšēji litija jonu akumulatori, kas nodrošina ilgāku kalpošanas laiku – līdz 180 stundām standarta režīmā un līdz 840 stundām ekspedīcijas režīmā.

Abi GPSMAP modeļi ļauj lietotājiem piekļūt iepriekš ielādētai TopoActive Europe kartēšanai no Garmin, skatīt satelīta attēlus un pārvietoties ar daudzjoslu GNSS atbalstu un sensoriem, lai pārgājienos un ekspedīcijās varat justies pārliecinoši. Tie aprīkotai arī ar 3 asu kompasu un barometrisko altimetru, lai lietotāji varētu redzēt savu augstumu un gaisa spiedienu.

Izmantojot inReach tehnoloģiju, GPSMAP 67i nodrošina divvirzienu ziņojumapmaiņu un atrašanās vietas izsekošanu, izmantojot 100% globālo Iridium® satelītu tīklu.

Lietotāji var interaktīvu SOS signālu, kas nosūtīs signālu uz visu diennakti strādājošo Garmin ResponseSM Center – profesionālu ārkārtas situāciju koordinācijas centru, kas var sazināties ar lietotāju, papildus informējot attiecīgo meklēšanas un glābšanas organizāciju vai citus resursus. Tāpat Garmin Response sniegs jaunumus par palīdzības sniegšanas gaidu un turpinās uzraudzīt incidentu, līdz tas tiks atrisināts. Lai iegūtu papildinformāciju par inReach abonementa priekšrocībām, apmeklējiet vietni garmin.com/inReach.

Izbaudiet āra aktivitātes ilgāk ar eTrex SE
eTrex SE ir jaunākā iterācija Garmin visilgāk izmantotajā izturīgo, viegli lietojamo portatīvo ierīču sērijā. Ar šo sākuma līmeņa rokas GPS opciju piedzīvojumu meklētājiem iegūst drošu ceļvedi līdz 168 stundām standarta režīmā un līdz 1800 stundām ekspedīcijas režīmā, izmantojot 2 AA baterijas. Tam ir arī viegli salasāms 2,2 collu augsta kontrasta displejs, kas ļauj pētniekiem skatīt ceļa punktus, izsekot to atrašanās vietai un virzīties uz priekšu saskaņā ar maršrutu, pat spilgtā saules gaismā.
Šī portatīvā rokas ierīce veidota pietiekami izturīga, lai tā varētu izturēt ārā apstākļus, un lepojas ar IPX7 ūdens novērtējumu, lai izturētu vētrainus laika apstākļus. Lietotāji var arī plānot kursu, izmantojot iebūvētu digitālo kompasu.

Plānojiet ekspedīciju
Savienojumā ar saderīgu viedtālruni, visas trīs ierīces var izmantot lietotni Garmin Explore™, lai plānotu jūsu nākamos piedzīvojumus brīvā dabā un piekļūtu aktīvajiem laikapstākļu ziņojumiem jaunākajām prognozēm, kā arī Geocaching Live mobilajām ierīcēm paredzētiem atjauninājumiem un sinhronizēšanai. Pat atrodoties ārpus tīkla, lietotne ļauj ielādēt maršrutus un pieturas punktus jūsu portatīvajā rokas ierīcē ar vai bez Wi-Fi vai mobilā pakalpojuma.

Tagad pieejamā GPSMAP 67 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 549,99 €, bet GPSMAP 67i, kas spēj izmantot inReach tehnoloģiju, ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 649,99 €. eTrex SE ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 179,99 €. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni garmin.lv.


Avots: garmin.lv


celojumubode - 3755
Lieldienas Lielbornes muižā!

Lieldienas Lielbornes muižā!

Atpūtas kompleksā Lielbornes muiža tiek piedāvāta ļoti daudzveidīga un aizraujoša Lieldienu programma.

TAKA

Grenlande. Ar lidojums no Kopenhāgenas

Grenlande. Ar lidojums no Kopenhāgenas

Baudiet brīvdienas Grenlandē. Iekļauts lidojums no Kopenhāgenas, transfēri, izmitināšanas pakalpojumi un brokastis

EUR 1110 | Estravel Latvia

Lieldienu brančs jūras krastā

Lieldienu brančs jūras krastā

Lieldienu svētdienā aicinām apmeklēt tematisko branču un nobaudīt plašo svētku gardumu klāstu. Neizpaliks muzikāli pārsteigumi un izklaides visai ģimenei.

Baltic Beach Hotel & SPA

Svinēsim Lieldienas Valmieras novadā!

Svinēsim Lieldienas Valmieras novadā!

Svinēsim Lieldienas Valmieras novadā! Gaišs prieks un domas, cits vējš un gaiss, izziemošanās un iepumpurošanās. Lai skaistas Lieldienas!

Valmieras TIC

Daugavas loki

Daugavas loki

Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus.

TAKA

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

Atklās Latvijas dizaineru darbu izstādi

Atklās Latvijas dizaineru darbu izstādi

23. martā tiks atklāta jauna Latvijas dizaineru darbu izstāde “Klusuma dabas”, kurā katrs mākslinieks atspoguļo savu interpretāciju par klusuma nozīmi.

Liepājas reģiona TIB

Foto konkurss Zeltiņos

Foto konkurss Zeltiņos

Ikviens tiek aicināts piedalīties foto un video konkursā visa gada garumā, kodolraķešu bāze Zeltiņos atrodas viena 20 kilometru attālumā no Alūksnes pilsētas

Alūksnes TIC

LSO koncertcikls “Simfonija TUVĀK”

LSO koncertcikls “Simfonija TUVĀK”

20. aprīlī Liepājas Simfoniskais orķestris pirmo reizi savu koncertu ciklu “Simfonija TUVĀK” aicina baudīt klātienē.

Liepājas reģiona TIB

Musturdeķis tiks pārstiepts pāri Daugavai

Musturdeķis tiks pārstiepts pāri Daugavai

Neiespējamais ir noticis – Lielais Augšdaugavas musturdeķis beidzot tiks nostiepts no viena Daugavas krasta līdz otram!

TAKA

“Rīvas pumpurs 2023”

“Rīvas pumpurs 2023”

15. aprīlī Dienvidkurzemē norisināsies tūrisma sezonas atklāšanas svētki "RĪVAS PUMPURS 2023"

Liepājas reģiona TIB

Laivošana Latgalē

Laivošana Latgalē

Viennozīmīgi pavasaris ir labākais laiks laivošanai – dodies aizraujošā izbraucienā pa Latgales upēm un ezeriem!

Latgale.travel

Imanta Lancmaņa personālizstādes atklāšana

Imanta Lancmaņa personālizstādes atklāšana

Valmieras muzeja Izstāžu namā 31. martā plkst. 16.00 aicinām uz Imanta Lancmaņa gleznu izstādes atklāšanu! Būs iespēja satikties arī ar pašu mākslinieku.

Valmieras TIC

Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš Mazsalacā

Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš Mazsalacā

2023. gada 22. aprīlī, plkst. 17.00 Mazsalacas Kultūras centrā notiks Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa koncertprogramma “Par svarīgo”.

EUR 20 | Valmieras TIC

Jaunums. Tasas sala, Grieķija

Jaunums. Tasas sala, Grieķija

Izlidošanas datumi: 21.05. - 24.09.2023. Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu. Iegādājieties līdz 27.04.

EUR 539 | Estravel Latvia

Šveices Alpi. Siltajā sezonā

Šveices Alpi. Siltajā sezonā

Atpūta Šveicē - tās ir īsās brīvdienas Cīrihē, Bernē vai Ženēvā, izcili pārgājienu maršruti un, protams, vienas no krāšņākajām dzelzceļa līnijām pasaulē!

EUR 190 | Estravel Latvia

Romantisks piedzīvojums Tallinā

Romantisks piedzīvojums Tallinā

Meklējat romantisku nedēļas nogales piedzīvojumu? Izmitināšana diviem ar brokastīm un trīs ēdienu vakariņām Tallinā!

Rija Old Town Hotel Tallin

Dvietes paliene

Dvietes paliene

Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. Dabas parks izveidots 2004. gadā 4989 hektāru platībā.

TAKA

Brazīļu bandolas virtuozs

Brazīļu bandolas virtuozs

15. aprīlī Brazīļu bandolas virtuozs un dienvidāfrikāņu džezmenis “Lielajā dzintarā” atskaņos īpašu muzikālo svītu

Liepājas reģiona TIB

Comedy Latvia stand-up komēdija

Comedy Latvia stand-up komēdija

8. aprīlī plkst. 18.00 uz stand-up komēdiju aicina Comedy Latvia komiķi Aleksandrs Guzenko, Rūdolfs Kugrēns, Kalvis Troska un Jānis Kreičmanis.

EUR 9 | Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -