Foto: airBaltic.com | Autors: airBaltic.com | 2023.03.13
Latvijas lidsabiedrība airBaltic īpašā pasākumā kopā ar lidmašīnu ražotāju Airbus prezentēja savu četrdesmito A220-300 lidmašīnu – Latvijas karoga krāsās, tādējādi godinot veiksmīgās un ilggadējās Latvijas un Kanādas attiecības.
airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Pirms vairāk nekā sešiem gadiem airBaltic kļuva par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas uzsāka lidojumus ar A220-300. Šīs lidmašīnas ir kļuvušas par mūsu lidojumu un darbības pamatu, un mēs turpinām būt lepns šo lidaparātu vēstnieks. Šo gadu laikā ir bijusi veiksmīga sadarbība un draudzība starp mums kā Latvijas nacionālo lidsabiedrību un mūsu partneriem Kanādā, tāpēc priecājamies šodien šeit atrasties, godinot šo lidmašīnu un gadu laikā kopā paveikto darbu. Esam lepni un pagodināti, ka šī lidmašīna ir daļa no mūsu aizvien pieaugošās A220-300 flotes.”
Airbus Canada vecākais viceprezidents klientu apmierinātības, pakalpojumu un A220 produktu politikas jautājumos Robs Devārs (Rob Dewar): “airBaltic četrdesmitās A220-300 lidmašīnas, kas lepni lidos Latvijas karoga krāsās, atklāšana uzņēmumā Airbus Canada ir nozīmīgs brīdis. Šī lidmašīna simbolizē ilgtermiņa un nepārtrauktu sadarbību ar airBaltic, jo mums ir kopīgs mērķis sniegt pasažieriem ilgtspējīgāko un ērtāko lidojuma pieredzi. A220 lidmašīnas līdz šim ir nolidojušas vairāk nekā vienu miljonu stundu un pārvadājušas vairāk nekā 70 miljonus pasažieru."
Plānots, ka airBaltic četrdesmitā A220-300 lidmašīna ar reģistrācijas numuru YL-ABN lidsabiedrības flotei pievienosies 2023. gada aprīļa sākumā, kad paredzēts ir arī īpašs pasākums Rīgā, Latvijā, lai svinētu šo notikumu. Šī būs otrā A220-300 lidmašīna airBaltic flotē ar īpašu krāsojumu Latvijas karoga krāsās.
Līdz šim airBaltic ar A220-300 lidmašīnām ir pārvadājusi teju 11 000 000 pasažieru. Kopumā lidsabiedrība ar tām veikusi vairāk nekā 126 000 lidojumu un nolidojusi vairāk nekā 275 000 stundu.
Kopš 2020. gada maija airBaltic visus lidojumus veic tikai ar Airbus A220-300 lidmašīnām. Šis lēmums vienkāršo flotes uzturēšanu, kā arī sniedz papildu ieguvumus lidmašīnu efektivitātei.
Airbus A220-300 darbības rādītāji pārsnieguši lidsabiedrības cerības, spējot uzrādīt labāku vispārējo veiktspēju, degvielas ekonomiju un ērtības gan pasažieriem, gan darbiniekiem. Lidmašīna nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem.
Turklāt lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir pat par 50% mazāks salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes lidmašīnām. Turklāt šobrīd A220 ir pasaulē zemākās oglekļa emisijas starp šaurā korpusa lidmašīnām, palīdzot samazināt CO2un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%. Tas arī bija pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma.
Pieminot komunistiskā genocīda upurus, aicinām būt kopā atceres brīžos Valmieras novadā. Skatīt visit.valmiera.lv norises 25. martā.
Valmieras TIC
Hei, aktīvie, sportiskie un piedzīvojumus mīlošie! Aicinām nenokavēt pieteikšanos velokruīziem šajā sezonā! Aprīlis - Oktobris, 7 naktis, puspansija
EUR 500 | Estravel Latvia
Āzijas kruīzi no Singapūras un Jokohamas // Lunksus kruīzs no Okinavas // piedāvājumi 4 - 7 naktīm //
EUR 749 | Estravel Latvia
Lidojumi no Rīgas uz Maiami, Ņujorku vai Čikāgu. Ceļošanas periods: 14.08. - 29.02., pārdošanas periods: līdz 27.03.
EUR 525 | SKY24.LV
Latvija kļūst par FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) rīkotājvalsti un tiek turpināts darbs pie 2024. gada WRC posma Tet Rally Latvia rīkošanas.
Liepājas reģiona TIB
Piekrastes dažādība gan iedvesmo, gan spēcina, gan dod jaunas zināšanas un ļauj saredzēt jūru no cita skatu punkta. Ko redzēt Tukuma puses piekrastē ziemā?
Tukuma TIC
Kino “Gaisma” 19. aprīlī plkst. 19.00 un 23. aprīlī plkst. 15.00 norisināsies Coldplay: Music Of The Spheres koncerta izrādīšana.
EUR 14.20 | Valmieras TIC
15.aprīlī plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā viesosies iluzionists Lars Leriix no Šveices rādīs slavenākos un arī lielākos burvju trikus.
EUR 10 | Valmieras TIC
12. un 13. maijā Valmieras Olimpiskajā centrā pirmo reizi norisināsies pasākums “Latvijas tirgotāju dienas”, kurā piedalīsies visdažādāko nozaru pārstāvji.
Valmieras TIC
Pilna Servisa Noma Audi A4 S line EUR 524 mēnesī
EUR 524 | Europcar
Smieklu un joku dienā, 1. aprīli, uz radošo vakaru ielūdz leģendārais kontrabasists, stāstnieks un gaumīgu joku cienītājs Grigorijs Kovaļevskis. Īpašie viesi – jaunais, talantīgais vijolnieks Daniils Bulajevs un kameror...
Baltic Beach Hotel & SPA
HOOKUSBOOKUS.COM marta labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇
EUR 45 | Hookusbookus.com
Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” piedāvā ieskatīties pasākumu apkopojumā no šā gada 24. līdz 31. martam.
TAKA
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.
TAKA
aicina amatniekus, māksliniekus, pārtikas ražotājus un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus līdz šā gada 13. aprīlim pieteikties dalībai “Līvas tirgū”
Liepājas reģiona TIB
Ekspozīcija 113 kv.m. platībā un sastāv no diviem tematiskiem blokiem. Pirmā daļa veltīta Pirmā pasaules kara notikumiem Eiropā un Latvijā.
TAKA
Viens no skaistākajiem laikiem - pavasara atnākšana! Iepazīstieties ar īpašajiem kruīzu piedāvājumiem dažādām gaumēm.
EUR 599 | Estravel Latvia
Subate – daudznacionāla, kolorīta pilsēta, dažādu konfesiju (katoļu, luterāņu, vecticībnieku) pārstāvēta.
TAKA
Baudiet brīvdienas Grenlandē. Iekļauts lidojums no Kopenhāgenas, transfēri, izmitināšanas pakalpojumi un brokastis
EUR 1110 | Estravel Latvia