Jēkabpils gatavojas pārgājiena svētkiem

Latvianroutes.com | 2023.04.01

2023. gada 1. aprīlī notiks Jēkabpils pārgājiena svētki - pārgājienu seriāla “Latvijas izaicinājums 2023” maršruta “Jēkabpils noslēpumi” atklāšana.

Aicinām BEZ MAKSAS ikvienu interesentu izbaudīt lielu popularitāti ieguvušā pārgājienu seriāla “Latvijas izaicinājums” posma atklāšanas svētkus un piedalīties vērtīgu BALVU izlozē.

Starp visiem dalībniekiem izlozēsim ceļojumu uz “Gruziju”, dāvanu kartes no tūrismu preču veikala “Ceļotājs”, vērtīgus suvenīrus no veikala “militaryshop.lv”,  dāvanu komplektus no Jēkabpils domes un dāvanu kartes no digitālo piedzīvojumu organizētāja “LatvianRoutes”!

Pārgājiena svētki norisināsies Jēkabpils Mežaparkā, pie Radžu pludmales.

Iepriekš reģistrētiem dalībniekiem būs pieejamas 2 distances:

Ģimenes aplis - 15 km

Mazais aplis - 26 km

Pasākuma rīkotāji būs sagatavojuši aizraujošus uzdevumus, kas pārgājiena dalībniekiem būs jārisina maršrutā, padarot šo par vēl nebijušu pieredzi, dodoties dabā.

Pārgājiena finišā visi dalībnieki tiks pacienāti ar gardu uz ugunskura vārītu zupu, savukārt, vakarā, svētku koncertā būs iespēja izbaudīt skanīgas melodijas mūziķu priekšnesumā.

Paralēli pārgājienam darbosies vietējo ražotāju labumu tirdziņš, kā arī norisināsies radošas aktivitātes ģimenēm ar bērniem.

Pievienojies un iepazīsti šo skaisto pilsētu Likteņupes krastos ar tās neaprakstāmi burvīgo Mežaparku, kas pa takām un ceļiem Tevi nogādās pie kāda sen aizmirsta bunkura, no kura turpat blakus jau manīsi smaržām pielietu mežu, kas ar saviem līkločiem aizvīsies līdz veco laiku dzelceļa līnijai, no kuras taisnā ceļā iekšā meža līkločos atklās sen aizmirstas vēstures liecības. Pēc tam jau vērsies tālē kūdras purva malā, lai taku labirintos atgrieztos uz ceļa, kur vien dažu kilometru attālumā atrodas upe “Saka”, pār kuru slejas neliels HES.

Kilometriem ritot, sasniegsi seno bruģēto ceļu un veco laukakmeņu tiltu, no kura takas aizvedīs līdz Daugavai, lai ieraudzītu tās krastos iekārtojušās skaistās baznīcas, seno uzmērīšanas sistēmas daļu un, protams, vienu no lepnākajiem dižakmeņiem.

Reģistrējies un uzzini vairāk par pārgājienu – ej.uz/jekabpili

Avots: Latvianroutes.com



Smukums Tukuma apkārtnes dārzos.

Smukums Tukuma apkārtnes dārzos.

Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus apmeklētājiem.

Tukuma TIC

DEJAS FESTIVĀLS |

DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025"

Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls.

Tukuma TIC

Dārza svētki Jaunmoku pilī

Dārza svētki Jaunmoku pilī

Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī!

Tukuma TIC

Apceļo pilis un muižas - ĀRDAVAS MUIŽA

Apceļo pilis un muižas - ĀRDAVAS MUIŽA

Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos. Šoreiz Preiļu novadu akcijā pārstāv 4 dalībnieki

Preiļu novada TIC

"Rožlejas – vīns ar dvēseli"

Baudi vīnu, māksliniecisku vidi un sarunas, kas paliek atmiņā. Degustē, iedvesmojies un paņem līdzi garšu mājās!

Rēzeknes pilsētas TIC

Vīngliemežu audzētavu

Vīngliemežu audzētavu "Ošu mājas"

Apmeklējuma laikā būs iespēja iepazīties ar vīngliemežu dzīves ciklu, to fizioloģiju, audzēšanas un pārstrādes niansēm aizraujošā un izsmeļošā stāstījumā.

Preiļu novada TIC

Dziesmu spēle

Dziesmu spēle "Īsa pamācība mīlēšanā"

Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas.

Tukuma TIC

"Vasara uz jumta – kino ar skatu. GORS"

Izbaudi vasaras maģiju Rēzeknē – GORS Jumta terasē, kur satriecošs skats uz pilsētu, labs kino un izsmalcinātas garšas saplūst neaizmirstamos vakaros!

Rēzeknes pilsētas TIC

Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars

Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars

Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā!

Tukuma TIC

Apceļo Latvijas pilis un muižas

Apceļo Latvijas pilis un muižas

Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos.

Preiļu novada TIC

Zvejnieksvētki Engurē

Zvejnieksvētki Engurē

Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu

Tukuma TIC

Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā

Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā

Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par Krevi

Preiļu novada TIC

ROŽU SVĒTKI TUKUMĀ 2025

ROŽU SVĒTKI TUKUMĀ 2025

Atkal kopā veidosim lielo rožu vainagu, būs floristu izstāde baznīcā, koncerti, svētku Smukumtirdziņš, Rožu vāģu parāde un citas tradicionālās svētku vērtības.

Tukuma TIC

Pēterdienu gaidot Tukuma pusē

Pēterdienu gaidot Tukuma pusē

Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena.

Tukuma TIC

Iepazīsti maršrutu:Bauska-Uzvara-Grenctāle

Iepazīsti maršrutu:Bauska-Uzvara-Grenctāle

Šajā maršrutā, iespējams izzināt apkārtni, kas apvieno vēsturiskas vietas, unikālus atpūtas kompleksus, kultūras mantojumu, aktīvo atpūtu un degustācijas.

Bauskas TIC

Senās mūzikas festivāls 12.-13.jūlijā!

Senās mūzikas festivāls 12.-13.jūlijā!

Apskati un izvēlies, Senās mūzikas festivāla koncertu apmeklēsi Tu!

Bauskas TIC

"Nakts - Old Believers Apartamentos"

Vecticībnieku naktsmītne Rēzeknē, mājīga vēsture, ērtības blakus Svētā Nikolaja lūgšanu namam; privātas ekskursijas un autentiska pieredze.

Rēzeknes pilsētas TIC

Skati maršrutu:Bauska-Brukna-Vecumnieki

Skati maršrutu:Bauska-Brukna-Vecumnieki

Dodoties virzienā no Bauskas uz Vecumniekiem ir iespējams atklāt novada daudzveidību, pat neveltot ilgstošu laiku ceļā!

Bauskas TIC

Gaisa balonu festivāls Kandavā

Gaisa balonu festivāls Kandavā

Pasākums visai ģimenei ar dažādām atrakcijām un protams gaisa baloniem.

Tukuma TIC

Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks!

Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks!

Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū!

Lauku Ceļotājs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -