Pavasara ekskursiju nedēļa Jūrmalā

Pavasara ekskursiju nedēļa Jūr

Foto: Visitjurmala.lv | Autors: Megija Parfilova | 2023.03.19

Pavasara brīvlaiku ģimenes ar bērniem aicinātas pavadīt aktīvi, aizraujoši un izzinoši, apmeklējot pavasara ekskursiju nedēļu Jūrmalā. Ekskursiju nedēļas moto: “Nedzīvo dzīvi telefonā – iepazīsti pasauli!”.

Pavasara ekskursiju nedēļā no 13. līdz 19. martam vecākiem ar bērniem Jūrmalā būs iespēja katru dienu dodoties kādā piedzīvojumā, izzināt dabu, arhitektūru un ielūkoties aiz durvīm, kas apmeklētājiem ikdienā parasti ir slēgtas. Visas nedēļas garumā tiek piedāvātas dažādas izzinošas ekskursijas, iespēja iepazīt ugunsdzēsēju ikdienu, ziedu pasauli Bulduru siltumnīcās, sagaidīt saullēktu purva kurpēs Ķemeru tīrelī, apmeklēt muzejus, kā arī piedalīties radošajās meistarklasēs un citos piedzīvojumos.

Izzinošas ekskursijas zinātkārajiem

Lieli un mazi pasaules pētnieki varēs uzzināt, kā tiek iegūts un attīrīts dzeramais ūdens, paciemoties rotaļlaukumu ražošanas fabrikā, ielūkoties energoefektivitātes pasaulē un uzzināt, kas mājās visvairāk “apēd” elektrību. Ieklausoties dzelzceļa staciju stāstos, varēs uzzināt, kā tapusi Jūrmalas dzelzceļa līnija un tās daudzās stacijas.

Ekskursiju nedēļā būs iespēja arī paviesoties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, iepazīstot ugunsdzēsēju ikdienu un iejūtoties ugunsdzēsēja lomā. Dabas pētnieki Bulduru siltumnīcās iepazīs burvīgo pavasara ziedu pasauli un mācīsies iestādīt paši savu puķi.

Savukārt Dzintaru koncertzāles kompleksa aizkulisēs varēs ielūkoties koncertzāles direktora Guntara Ķirša vadībā. Zinoši gidi iepazīstinās ar Jūrmalas arhitektūras pērlēm, atklājot koka mežģīņu pasauli. Jūrmalas Brīvdabas muzejā apmeklētājiem pastāstīs par dzīvi zvejnieka sētā, savukārt Jūrmalas muzejā varēs uzzināt, kā izklaidējās atpūtnieki Jūrmalā laikos, kad nebija telefonu.

Aktīvās atpūtas cienītājiem

Aktīvās atpūtas cienītāji aicināti baudīt pavasarīgo laiku un Jūrmalas neatkārtojamo apkārtni, sagaidot saullēktu purva kurpēs Ķemeru tīrelī, dodoties izzinošā pārgājienā pa Ragakāpas dabas parku vides gida Jāņa Šlūkes pavadībā, vai veicot 12 km garu pārgājienu uz Balto kāpu. Būs arī iespēja gida pavadībā ar nūjām izstaigāt Jaunķemeru apkārtni. Savukārt viesnīcā “Hotel Jūrmala SPA” būs pieejamas bērnu sporta nodarbības treneres vadībā.

Mākslas un kultūras pasaule

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā ekskursiju nedēļas apmeklētāji varēs izbaudīt sajūtu ceļojumu, iepazīstot dzejnieku gara pasauli aizsietām acīm: sataustot dzejnieku vaibstus, sasmaržojot Alpu ziedus Raiņa herbārijā, pievienojoties Aspazijai kafijas pauzē un sadzirdot un iztēlojoties to, ko sajūt rokas, bet neredz acis. Pēc ekskursijas Raiņa un Aspazijas vasarnīcā apmeklētājus aicina retro kino seanss. Savukārt “Raiņa sētā” ekskursiju nedēļas dalībnieki aicināti iepazīt Raiņa un Aspazijas dzīvesvietu.

Radošajā darbnīcā varēs atklāt sevī mākslinieku un nodoties meditatīvai nodarbei izkrāsojot vai saliekot ainavu pēc Valda Buša gleznu motīviem, kurā būs iespēja.

Pavāru meistarklase

Savukārt restorānā “Neptūns” bērni varēs piedalīties pavāru meistarklasē, kurā gatavos dekoratīvus putnu būrīšus, konfektes uz kociņiem, kā arī atklās pavārmākslas noslēpumus.

Piedāvājumā ir gan maksas, gan bezmaksas pasākumi pieaugušajiem un bērniem. Visās ekskursijās dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ iepriekšēja reģistrēšanās ir obligāta.

Pieteikties ekskursijām var www.visitjurmala.lv vai telefoniski zvanot uz Jūrmalas Tūrisma Informācijas centra tālruni: 67147900.

Avots: Visitjurmala.lv


celojumubode - 3755
Top eposa

Top eposa "Lāčplēsis" uzvedums Likteņdārzā

Valsts svētku laikā dienas tumšajās stundās ikviens aicināts uz vērienīgu izrādi, kurā pastaigas formā, 17 epizodēs varēs izdzīvot Andreja Pumpura vareno eposu.

Aizkraukles novada TIC

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savus meistarus Gulbenes novadā, iepazīsti viņu amatus un prasmes un paņem arī kādu daļiņu sev, turpinot saglabāt nemateriālo kultūras mantojumu

Gulbenes novada TIC

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase un degustācija "Skotijas viskija reģionālie stili" kopā ar viskijzini Oskaru Vārenbergu Whitehouse restorānā.

EUR 90 | Whitehouse

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Ar interaktīvo stendu palīdzību mums ir iespēja doties virtuālajā ceļojumā pa Daugavas senleju no Vīgantes parka līdz Jaunjelgavai.

Aizkraukles novada TIC

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukuma Digitālais Inovāciju Centrs sākumā piedāvās sešus pamata pulciņus Tukuma jauniešiem: 3D modelēšanu, elektroniku, spēļu izstrādi, programmēšanu, LEGO u.c.

Tukuma TIC

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ar kājam, velo, moto, auto vai laivu? Izvēle ir Tavās rokās - atklāj Bauskas novadu no visiem skatupunktiem!

Bauskas TIC

 GARDĒŽIEM:

GARDĒŽIEM: "Kandavas garšu ceļojums"

Īpašā degustāciju kartē ir iespējams nogaršot Kandavas Vīna namā radītus dzērienus un Kandavas apkaimē tapušas delikateses, kas apvienotas garšu piedzīvojumā>>

Tukuma TIC

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Ieskaties skolēnu piedāvājumā eksursijām Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Tukuma teātra pirmizrāde

Tukuma teātra pirmizrāde "PĀRDOTIE SVĒTKI"

Aigara Tauriņa komēdija „Pārdotie svētki” ievedīs nenopietnā pasaulē "ar putniem" un uz mirkli liks aizmirst šodienas trauksmaino un negāciju pārblīvēto dzīvi.

Tukuma TIC

Atklāj pavasari Iecavā!

Atklāj pavasari Iecavā!

15. aprīlī laipni aicināti doties pavasara pārgājienā, atklājot Iecavas dabas un kultūrvēsturiskās vērtības!

Bauskas TIC

Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru organizēšana

Labākā izvēle konferenču un semināru rīkošanai Daugavpilī! Lai Jūsu darbs būtu efektīvāks, mēs piedāvājam kafijas pauzes un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Park Hotel Latgola

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Arī šajā gadā Tukuma puses meistariem ir ar ko lepoties un ir ko rādīt, tāpēc laikā no 31.marta līdz 2.aprīlim aicinām apmeklēt mūsu meistarus >>

Tukuma TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Izbaudi īpašas brīvdienas, dodoties ar vilcienu iepazīt Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu!

Gulbenes novada TIC

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Zvirgzdes orientēšanās poligons - aktīvs vēl tikai vienu mēnesi! Izmanto iespēju un orientējies līdz 28.04.!

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -