Aicina pieteikties Rīgas Filmu Fondam un trīs jaunuzņēmumu ekosistēmu atbalsta programmām

Rita Pētersone | 2023.03.02

Lai veicinātu inovāciju attīstību pilsētā, Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra aicina pieteikties Rīgas Filmu Fonda finansējumam ārvalstu filmu uzņemšanai, kā arī trīs Rīgas jaunuzņēmumu vides attīstībai paredzētām atbalsta programmām.  

Izsludināta pieteikšanās Rīgas Filmu Fonda 2023. gada līdzfinansējumam ārvalstu filmu uzņemšanai, kuras plānots uzņemt Rīgā un Latvijā. Programmas nosacījumi paredz, ka pēc filmēšanas beigām ir iespējams atgūt līdz 25% no atbalstāmajiem izdevumiem Latvijā. Lai saņemtu finansējumu, kopējam ārvalstu filmu projekta budžetam jābūt vismaz 700 000 eiro; pieteikuma brīdī ir apstiprināts filmas finansējums vismaz 50% apmērā; līdz 2023. gada 30. novembrim plānots filmēšanu pabeigt un iesniegt atskaites. Pieteikties finansējumam iespējams no 1. marta. Komisija lēmumus pieņem līdz katra mēneša 15. datumam, iesniegtie pieteikumi tiek izskatīti vienu reizi kalendārajā mēnesī. Vairāk informācijas šeit.  

Lai Rīga kļūtu par vadošo biznesa centru reģionā, jāveido spēcīga jaunuzņēmumu ekosistēma. Sniedzot atbalstu gan pašiem jaunuzņēmumiem, gan organizācijām, kuru ikdienas darbs saistīts ar to attīstību, aicina pieteikties trīs jaunuzņēmumu atbalsta programmām.

“Jaunuzņēmumu ekosistēmas atbalsta programma” sniegs finansiālu atbalstu dažādām jaunuzņēmumu ekosistēmas aktivitātēm un tajā piedalīties varēs dažādas privātas vai publiskas organizācijas, kuru ikdienas darbs saistīts ar jaunuzņēmumiem paredzētu aktivitāšu organizēšanu. Vienas aktivitātes maksimālais līdzfinansējuma apjoms ir līdz 20 000 eiro un kopējais programmas budžets 2023. gadā ir 85 000 eiro. Sīkāka informācija par konkursu, tā nolikums un pieteikuma veidlapas pieejamas šeit.

Tāpat atbalsts tiks sniegts biznesa inkubatoriem un akceleratoriem Rīgā. Šīs programmas ietvaros Rīgā strādājošie biznesa inkubatori un akceleratori varēs pretendēt uz līdz 40 000 eiro lielu atbalstu savas darbības nodrošināšanai un administratīvo izmaksu segšanai. Kopējais programmas budžets 2023. gadā ir 120 000 eiro. Sīkāka informācija par konkursu, tā nolikums un pieteikuma veidlapas pieejamas šeit.

Trešā programma ir vērsta uz augsti kvalificētu speciālistu relokāciju uz Rīgu. Šī programma paredzēta jaunuzņēmumiem, kuri vēlas algot augsti kvalificētus speciālistus, kuri šobrīd nav darba attiecībās Latvijā. Atbalsta programmas ietvaros uzņēmumiem, kas būs izturējuši kvalifikācijas prasības, būs iespējams pieteikties 1500 eiro lielam līdzfinansējumam par vienu darbinieku mēnesī. Viens uzņēmums varēs algot ne vairāk kā 5 darbiniekus un maksimālais atbalsta termiņš būs 3 mēneši. Plānots, ka ar šo atbalstu darba devēji varēs palīdzēt jaunajiem darbiniekiem labāk integrēties Rīgas biznesa un sabiedriskajā dzīvē. Sīkāka informācija par konkursu, tā nolikums un pieteikuma veidlapas pieejamas šeit.

Avots: Liveriga.com


celojumubode - 3755
Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase un degustācija "Skotijas viskija reģionālie stili" kopā ar viskijzini Oskaru Vārenbergu Whitehouse restorānā.

EUR 90 | Whitehouse

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Ieskaties skolēnu piedāvājumā eksursijām Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Zvirgzdes orientēšanās poligons - aktīvs vēl tikai vienu mēnesi! Izmanto iespēju un orientējies līdz 28.04.!

Bauskas TIC

Atklāj pavasari Iecavā!

Atklāj pavasari Iecavā!

15. aprīlī laipni aicināti doties pavasara pārgājienā, atklājot Iecavas dabas un kultūrvēsturiskās vērtības!

Bauskas TIC

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukuma Digitālais Inovāciju Centrs sākumā piedāvās sešus pamata pulciņus Tukuma jauniešiem: 3D modelēšanu, elektroniku, spēļu izstrādi, programmēšanu, LEGO u.c.

Tukuma TIC

Top eposa

Top eposa "Lāčplēsis" uzvedums Likteņdārzā

Valsts svētku laikā dienas tumšajās stundās ikviens aicināts uz vērienīgu izrādi, kurā pastaigas formā, 17 epizodēs varēs izdzīvot Andreja Pumpura vareno eposu.

Aizkraukles novada TIC

Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru organizēšana

Labākā izvēle konferenču un semināru rīkošanai Daugavpilī! Lai Jūsu darbs būtu efektīvāks, mēs piedāvājam kafijas pauzes un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Park Hotel Latgola

Tukuma teātra pirmizrāde

Tukuma teātra pirmizrāde "PĀRDOTIE SVĒTKI"

Aigara Tauriņa komēdija „Pārdotie svētki” ievedīs nenopietnā pasaulē "ar putniem" un uz mirkli liks aizmirst šodienas trauksmaino un negāciju pārblīvēto dzīvi.

Tukuma TIC

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savus meistarus Gulbenes novadā, iepazīsti viņu amatus un prasmes un paņem arī kādu daļiņu sev, turpinot saglabāt nemateriālo kultūras mantojumu

Gulbenes novada TIC

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Arī šajā gadā Tukuma puses meistariem ir ar ko lepoties un ir ko rādīt, tāpēc laikā no 31.marta līdz 2.aprīlim aicinām apmeklēt mūsu meistarus >>

Tukuma TIC

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Ar interaktīvo stendu palīdzību mums ir iespēja doties virtuālajā ceļojumā pa Daugavas senleju no Vīgantes parka līdz Jaunjelgavai.

Aizkraukles novada TIC

 GARDĒŽIEM:

GARDĒŽIEM: "Kandavas garšu ceļojums"

Īpašā degustāciju kartē ir iespējams nogaršot Kandavas Vīna namā radītus dzērienus un Kandavas apkaimē tapušas delikateses, kas apvienotas garšu piedzīvojumā>>

Tukuma TIC

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ar kājam, velo, moto, auto vai laivu? Izvēle ir Tavās rokās - atklāj Bauskas novadu no visiem skatupunktiem!

Bauskas TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Izbaudi īpašas brīvdienas, dodoties ar vilcienu iepazīt Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu!

Gulbenes novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -