«Grand Hotel Kempinski» Riga kļūst par bronzas etalona «Earth Check» īpašnieku

Jeļena Safronova | 2023.02.03

Virzoties uz uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības stiprināšanu, 2022.gadā Latvijas vadošās pieczvaigžņu viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga (GHKR) pārstāvji aktīvi organizēja un atbalstīja ar ekoprogrammu un socialo atbildību saistītus projektus. Par sasniegtajiem rezultātiem ilgtspējīgas attīstības jomā, GHKR kļuva par bronzas etalona Earth Check ieguvēju.

Earth Check ir autoritatīva organizācija, kas nosaka vides standartus starptautiskajai viesmīlības nozarei. Pamatojoties uz 2022.gada Earth Check komitejas vērtējumu, Grand Hotel Kempinski Riga pārstrādāja vairāk nekā 103 kilogramus novalkātas darba formas un sociālajām mājām otrreizējai izmantošanai nodeva 646 kilogramus gultas veļas. Tas kas attiecās uz plastmasu, Latvijas depozīta sistēmā, papildus standarta stikla un papīra pārstrādei, tika pārstrādātas 35 863 pudeles. Pārstrādei tika arī regulāri nodoti kompleksie atkritumi kā elektronika.

Iekšējā viesnīcas ekosistēma ir aprīkota ar apzinām iniciatīvām, jo īpaši, izmantojot videi draudzīgu elektroenerģiju, kas ražota no atjaunojamiem avotiem. Turklat viesnīcas ēkā ir uzstādīta "SMART" sistēma, kas regulē telpas temperatūru un gaisa kondicionēšanas sistēmu atbilstoši viesnīcas viesu kustībai.

Nepamanīta nav palikusi arī viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga ēdināšanas stratēģija. Viesnīcas restorāna Stage 22 šefpavāra ēdienkarte ir izstrādāta pēc "Zero waste" principa.

"Papildus "Zaļajiem projektiem" mēs aktīvi strādājam arī pie sociālās atbildības. Piemēram, restorānā Stage 22 tiek rīkota mākslas izstāde, kuras ietvaros esam izstrādājuši mākslas ēdienkarte un no katra pārdotā seta tiek ziedoti 5 euro organizācijai "Marta" - vienīgā sieviešu tiesību aizstāvības organizācija Latvijā. Katru gadu, pēdējo piecu gadu laikā, kopā ar labdarības organizācijām īstenojam kopīgus pasākumus bērniem. Būt sabiedrībai noderīgiem mums ir liela vērtība." saka Grand Hotel Kempinski Riga sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja.

Palīdzot planētai un sabiedrībai, ne tikai savu ieguldījumu sniedz viesnīcas pārstāvji, bet arī viesi. GHKR darbojas BeHealth programma, no kuras iekasētie līdzekļi tiek pārskaitīti Latvijas onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai "Dzīvības koks", vēža pacentu psiholoģiskās rehabilitācijas programmai. Ikviens viesis var piedalīties, ziedojot papildus 1 euro uzturēšanas summai viesnīcā.

Avots: Kempinski.com


celojumubode - 3755
Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Atklāj pavasari Iecavā!

Atklāj pavasari Iecavā!

15. aprīlī laipni aicināti doties pavasara pārgājienā, atklājot Iecavas dabas un kultūrvēsturiskās vērtības!

Bauskas TIC

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Ar interaktīvo stendu palīdzību mums ir iespēja doties virtuālajā ceļojumā pa Daugavas senleju no Vīgantes parka līdz Jaunjelgavai.

Aizkraukles novada TIC

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Zvirgzdes orientēšanās poligons - aktīvs vēl tikai vienu mēnesi! Izmanto iespēju un orientējies līdz 28.04.!

Bauskas TIC

 GARDĒŽIEM:

GARDĒŽIEM: "Kandavas garšu ceļojums"

Īpašā degustāciju kartē ir iespējams nogaršot Kandavas Vīna namā radītus dzērienus un Kandavas apkaimē tapušas delikateses, kas apvienotas garšu piedzīvojumā>>

Tukuma TIC

Top eposa

Top eposa "Lāčplēsis" uzvedums Likteņdārzā

Valsts svētku laikā dienas tumšajās stundās ikviens aicināts uz vērienīgu izrādi, kurā pastaigas formā, 17 epizodēs varēs izdzīvot Andreja Pumpura vareno eposu.

Aizkraukles novada TIC

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Ieskaties skolēnu piedāvājumā eksursijām Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ar kājam, velo, moto, auto vai laivu? Izvēle ir Tavās rokās - atklāj Bauskas novadu no visiem skatupunktiem!

Bauskas TIC

Tukuma teātra pirmizrāde

Tukuma teātra pirmizrāde "PĀRDOTIE SVĒTKI"

Aigara Tauriņa komēdija „Pārdotie svētki” ievedīs nenopietnā pasaulē "ar putniem" un uz mirkli liks aizmirst šodienas trauksmaino un negāciju pārblīvēto dzīvi.

Tukuma TIC

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase un degustācija "Skotijas viskija reģionālie stili" kopā ar viskijzini Oskaru Vārenbergu Whitehouse restorānā.

EUR 90 | Whitehouse

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Izbaudi īpašas brīvdienas, dodoties ar vilcienu iepazīt Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu!

Gulbenes novada TIC

Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru organizēšana

Labākā izvēle konferenču un semināru rīkošanai Daugavpilī! Lai Jūsu darbs būtu efektīvāks, mēs piedāvājam kafijas pauzes un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Park Hotel Latgola

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Arī šajā gadā Tukuma puses meistariem ir ar ko lepoties un ir ko rādīt, tāpēc laikā no 31.marta līdz 2.aprīlim aicinām apmeklēt mūsu meistarus >>

Tukuma TIC

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savus meistarus Gulbenes novadā, iepazīsti viņu amatus un prasmes un paņem arī kādu daļiņu sev, turpinot saglabāt nemateriālo kultūras mantojumu

Gulbenes novada TIC

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukuma Digitālais Inovāciju Centrs sākumā piedāvās sešus pamata pulciņus Tukuma jauniešiem: 3D modelēšanu, elektroniku, spēļu izstrādi, programmēšanu, LEGO u.c.

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -