airBaltic.com | 2023.02.03
Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka piedalīsies Baltijā svarīgākajā tūrismam veltītajā pasākumā – starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū Balttour 2023. Tas norisināsies 3.-5. februārī Rīgā (Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā), un airBaltic ielūdz ikvienu iepazīties ar uzņēmuma plašo piedāvājumu – jaunajiem galamērķiem un to pārstāvjiem, lojalitātes programmas airBaltic Club piedāvājumiem, tai skaitā starptautiski atzīto NFT kolekciju Planies, kā arī piedalīties kontaktinformācijas apmaiņā, dažādās prezentācijās un diskusijās.
airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Priecājamies, ka pēc pandēmijas izraisītās divu gadu pauzes tuvojas ilgi gaidītā tūrisma izstāde, un airBaltic būs tās nozīmīga sastāvdaļa. Lidsabiedrība katru gadu nepārtraukti pilnveido savu tīklu un lidojumu maršrutus, izziņojot jaunus un aizraujošus galamērķus. Šogad mēs nodrošināsim visu laiku lielāko galamērķu klāstu uzņēmuma 27 pastāvēšanas gados, piedāvājot lidojumus 18 jaunos maršrutos, tostarp 10 no Rīgas.”
Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 2 naktis viesnīcā, brokastis, ieejas biļete World of Volvo muzejā
EUR 256 | Estravel Latvia
“Īpašā pasākumā, kas veltīts izejošajam tūrismam, būs lieliska iespēja satikt tūrisma nozares pārstāvjus no mūsu jaunākajiem galamērķiem – Grankanārijas, Marrākešas, Bilbao, Porto, Melnkalnes, Serbijas, Armēnijas, Rumānijas un arī Tamperes, kas ir airBaltic jaunās bāzes mājvieta. Šī izstāde ir lieliska vieta, kur satikties, kontaktēties, veidot profesionālus sakarus, kā arī labāk iepazīt plašo tūrisma nozares piedāvājumu gan vietējā, gan starptautiskā mērogā,” piebilda Gauss.
Starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus Balttour ir nozīmīgākais tūrisma notikums Baltijā, kas palīdz ceļotājiem izvēlēties galamērķus un plānot ceļojumus, savukārt tūrisma nozares profesionāļi var iegūt jaunus kontaktus un attīstīt sadarbības iespējas.
airBaltic jauno galamērķu prezentācijas pasākums norisināsies plkst. 16.00.
Lai iegūtu plašāku informāciju par Balttour, aicinām apmeklēt: http://www.balttour.lv/
airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem, kā arī plašu atpūtas galamērķu klāstu. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.
Pārgājienu seriāls EJAM VISI! šoreiz aicina iepazīt Lubānu: ģimenēm, nūjotājiem, dzīvnieku mīļiem kopā ar saviem četrkājainajiem draugiem, senioriem...
Madonas TIC
Iepazīsties ar muzeju nakts 2025 piedāvājumu Bauskas novadā!
Bauskas TIC
Jau šajā svētdienā aicinām piedzīvot krāšņas Lieldienas Jasmuižā!
Preiļu novada TIC
Uz skatuves ar enerģisku un neaizmirstamu lielkoncertu kāps leģendārā grupa "Jumprava", dāvinot klausītājiem savu spilgtākās mūzikas skanējumu.
Tukuma TIC
Šogad aicināti ieskandināt un svinēt “Sējas svētkus” 17. maijā no plkst. 11. Ieskaties pasākuma programmā!
Bauskas TIC
Aicinām baudīt Muzeju nakts norises Balvu pusē - radošās darbnīcas, iespēja uzkāpt ūdenstornī, vietējo vērtību stāsti, nakts pārgājiens!
Balvu TIC
Atklāj aktīvo tūrisma sezonu Koknesē, pamodini Samu un dodies aizraujošā piedzīvojumā, pārbaudot savas zināšanas, atjautību un ātrumu!
Aizkraukles novada TIC
17. maijā Rundāles pils goda pagalmā notiks pirmie Latvijas vīndaru svētki Zemgalē.
Bauskas TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā tālumā».
Jēkabpils novada TIC
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija!
Zemgales Tūrisma asociācija
16. un 17. maijā Koknesē ar dažādām aktivitātēm tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona ‒ norisināsies tradicionālie Sama modināšanas svētki.
Aizkraukles novada TIC
Īpaša dzejas un mūzikas sinerģija. Tas būs sirsnīgs, brīnišķīgas mūzikas un dzejas piepildīts vakars.
Tukuma TIC
Aicinām piedalīties Baltijas Pārgājienu Tūrisma Konferencē un kopīgā pārgājienā šī gada 23. -24. maijā, Apšuciemā.
Lauku Ceļotājs
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" Facebook lapā.
Preiļu novada TIC
17.maijā Balvu pilsētā norisināsies viena no neparastākajām un aizraujošākajām parādēm Latvijā – Vislatvijas zirgu parāde.
Balvu TIC
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - veseLīgošanai!
EUR 297 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Vai iespējams iepazīt divus novadus vienā dienā? Jā, piedaloties autofotoorientēšanās tūrisma rallijā "Madona-Gulbene"!
Gulbenes novada TIC