Jēkabpils novada tūrisma un viesmīlības uzņēmēji 17. februārī aicināti uz sadarbības darbnīcu

Visit.jekabpils.lv | 2023.02.02

2023. gada 17. februārī ikviens, kas sevi saista ar Jēkabpils novada tūrismu ir aicināts piedalīties “Vietējā biznesa atbalsta dienā - Jēkabpils novada tūrismu produktu attīstība”.

Dienas garumā norisināsies seminārs, kura mērķis ir vietējo Jēkabpils novada tūrisma pakalpojumu stiprināšana un eksportspējas veicināšana.

Kas var piedalīties pasākumā?

Ja esi uzņēmējs, kam pieder kafejnīca, viesu nams vai gids, tūrisma pakalpojuma sniedzējs, amatnieks, mājražotājs, vēstures zinātājs, nevalstiskās organizācijas pārstāvis, savas kopienas  aktīvists, vai kā citādi sevi saisti ar tūrismu Jēkabpils novadā, esi laipni aicināts!

Ko darīsim?

Seminārs sastāvēs no četriem blokiem. Pirmajā blokā būs iespēja noskaidrot novada un Zemgales plānošanas reģiona aktualitātes tūrismā.

Tam sekos “Novada dārgumu medības”. Šajā daļā apzināsimies Jēkabpils novada bagātības, tās iezīmējot uz kartes un tādējādi iepazīstot jaunā novada tūrisma ģeogrāfiju, materiālās un nemateriālās vērtības, piemēram, vietējo kopienu tradīcijas, pakalpojumus, svētkus, amatniecības un mājražotāju produktus, cilvēkus, ar ko iespējams sadarboties veidojot jaunus tūrisma produktus. Šo daļu vadīs Edgars Ražinskis, Latvijas tūrisma ekosistēmu pētnieks.

Pēc kopīgi izbaudītām pusdienām un neformālām sarunām notiks darbnīca inovatīvu, starpdisciplināru tūrisma produktu izstrādei, ko vadīs Latvijas dabas tūrisma asociācijas līdzdibinātājs un valdes loceklis, kā arī dabas tūrisma organizācijas “Movement spontanious” vadītājs Matijs Babris. Šīs daļas mērķis ir apzināt esošo vērtību tirgus potenciālu un veicināt sadarbību.

Pasākuma noslēgumā notiks darbs grupās kopā ar mentoriem. Darba grupu mērķis būs radīt inovatīvus tūrisma produktus un paskatīties uz novada bagātībām no cita redzes leņķa. Viens no mentoriem būs Irina Sietiņa, tūrisma speciāliste, dabas grupu vadītāja un gide, kā arī Latvijas Dabas tūrisma asociācijas izpilddirektore.

Kāpēc šis ir svarīgi un man ir jāpiedalās?

Šajā pasākumā būs iespēja labāk iepazīt kaimiņus, apmainīties ar aktuālo informāciju 2023. gada sezonai un gūt idejas sava biznesa attīstībai. Pasaules tendences rāda, ka spēcīgi tūrisma galamērķi ir vietās, kur ir ne vien skaista daba, bet arī radoši, autentiski un interesanti tūrisma produkti, kas radušies vietējo iedzīvotāju sadarbības rezultātā.

Kur un cikos?

2023. gada 17. februārī no plkst. 10.30 līdz 17.30 viesu namā “Avotiņi”, Ļamāni,  Kūku pagasts, Jēkabpils novads.

Kā pieteikties?

Pieteikšanās elektroniski šajā saitē https://forms.gle/umVQ3HxWcxsBSufG6 līdz 15. februārim.

Pasākumu rīko Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar Jēkabpils novada tūrisma informācijas centru un Latvijas Dabas Tūrisma Asociāciju.

Vietējā biznesa atbalsta dienas tiek organizētas projekta Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Avots: Visit.jekabpils.lv


celojumubode - 3755
Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savus meistarus Gulbenes novadā, iepazīsti viņu amatus un prasmes un paņem arī kādu daļiņu sev, turpinot saglabāt nemateriālo kultūras mantojumu

Gulbenes novada TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Izbaudi īpašas brīvdienas, dodoties ar vilcienu iepazīt Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu!

Gulbenes novada TIC

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Arī šajā gadā Tukuma puses meistariem ir ar ko lepoties un ir ko rādīt, tāpēc laikā no 31.marta līdz 2.aprīlim aicinām apmeklēt mūsu meistarus >>

Tukuma TIC

Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru organizēšana

Labākā izvēle konferenču un semināru rīkošanai Daugavpilī! Lai Jūsu darbs būtu efektīvāks, mēs piedāvājam kafijas pauzes un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Park Hotel Latgola

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ar kājam, velo, moto, auto vai laivu? Izvēle ir Tavās rokās - atklāj Bauskas novadu no visiem skatupunktiem!

Bauskas TIC

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase un degustācija "Skotijas viskija reģionālie stili" kopā ar viskijzini Oskaru Vārenbergu Whitehouse restorānā.

EUR 90 | Whitehouse

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Ar interaktīvo stendu palīdzību mums ir iespēja doties virtuālajā ceļojumā pa Daugavas senleju no Vīgantes parka līdz Jaunjelgavai.

Aizkraukles novada TIC

Top eposa

Top eposa "Lāčplēsis" uzvedums Likteņdārzā

Valsts svētku laikā dienas tumšajās stundās ikviens aicināts uz vērienīgu izrādi, kurā pastaigas formā, 17 epizodēs varēs izdzīvot Andreja Pumpura vareno eposu.

Aizkraukles novada TIC

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Ieskaties skolēnu piedāvājumā eksursijām Bauskas novadā!

Bauskas TIC

 GARDĒŽIEM:

GARDĒŽIEM: "Kandavas garšu ceļojums"

Īpašā degustāciju kartē ir iespējams nogaršot Kandavas Vīna namā radītus dzērienus un Kandavas apkaimē tapušas delikateses, kas apvienotas garšu piedzīvojumā>>

Tukuma TIC

Tukuma teātra pirmizrāde

Tukuma teātra pirmizrāde "PĀRDOTIE SVĒTKI"

Aigara Tauriņa komēdija „Pārdotie svētki” ievedīs nenopietnā pasaulē "ar putniem" un uz mirkli liks aizmirst šodienas trauksmaino un negāciju pārblīvēto dzīvi.

Tukuma TIC

Atklāj pavasari Iecavā!

Atklāj pavasari Iecavā!

15. aprīlī laipni aicināti doties pavasara pārgājienā, atklājot Iecavas dabas un kultūrvēsturiskās vērtības!

Bauskas TIC

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukuma Digitālais Inovāciju Centrs sākumā piedāvās sešus pamata pulciņus Tukuma jauniešiem: 3D modelēšanu, elektroniku, spēļu izstrādi, programmēšanu, LEGO u.c.

Tukuma TIC

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Zvirgzdes orientēšanās poligons - aktīvs vēl tikai vienu mēnesi! Izmanto iespēju un orientējies līdz 28.04.!

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -