«airBaltic» 2022. gadā pievienojušies 48 Pilotu akadēmijas absolventi

airBaltic.com | 2023.01.26

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka 48 airBaltic Pilotu akadēmijas studenti 2022. gadā pēc absolvēšanas pievienojušies uzņēmumam kā otrie piloti. Šobrīd akadēmijā studē 67 studenti, un 2023. gadā tiks veidotas četras jaunas studiju grupas – februārī, maijā, septembrī un novembrī.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Pagājušais gads Pilotu akadēmijai bijis bagāts, un esmu gandarīts, ka tā starptautiskā līmenī kļūst aizvien atpazīstamāka. Konkrētāk, šis sasniegums, ko guvuši nesenie absolventi, kas pievienojušies airBaltic, ievērojami norāda uz Pilotu akadēmijas apmācību kvalitāti un studentu apņēmību veidot savu karjeru kā komerciālo lidsabiedrību pilotiem. Viņiem būs svarīga loma mūsu uzņēmuma izaugsmē un panākumos, un mēs vēlam viņiem visu to labāko jaunajos amatos.”

Kopumā 48 airBaltic Pilotu akadēmijas absolventi sāka karjeru airBaltic 2022. gadā. Viņi pārstāv tādas valstis kā Latvija (24), Francija (7), Vācija (5), Lietuva (4), Spānija (3), Somija (2), Igaunija (1), Zviedrija (1) un Nīderlande (1). No absolventu kopējā skaita sešas ir sievietes, kuras pievienojušās airBaltic.

Iepriekšējos 12 mēnešos studenti nolidojuši 4202,3 stundas, bet visvairāk laika gaisā pavadīts martā, augustā un septembrī.

Kopumā 2022. gadā Pilotu akadēmijā studijas uzsāka 49 cilvēki, taču šobrīd aktīvi studē 67 studenti. Vairums studentu ir no Baltijas valstīm, taču ir arī studenti no citām ES valstīm, tai skaitā Vācijas, Francijas, Somijas, Spānijas un Itālijas. Vairāk nekā 10% airBaltic Pilotu akadēmijas studentu ir sievietes.

Šobrīd kā otrie piloti pēc studiju beigšanas airBaltic kopumā pievienojušies 76 studenti. Lai pārietu kapteiņa amatā, ir jāuzkrāj 4 līdz 5 gadu lidojumu pieredze. Ņemot vērā, ka airBaltic Pilotu akadēmija dibināta 2018. gadā, jau pavisam drīz iespējams sagaidīt pirmos Pilotu akadēmijas kapteiņus. Gadu laikā kopējais Pilotu akadēmijas studentu skaits sasniedzis 152.

Katra mēneša pirmajā piektdienā tiek rīkotas īpašas Pilotu akadēmijas atvērto durvju dienas. Šo pasākumu laikā, kas notiek pārmaiņus gan attālināti, gan klātienē, apmeklētājiem ir iespēja iegūt detalizētu informāciju par Pilotu akadēmiju, tās programmu, studiju procesu, pilota profesiju un konsultēties ar airBaltic Training pārstāvjiem par to, kā sagatavot labu pieteikumu un tikt izvēlētam par kursantu, un daudz ko citu. Turklāt lidojuma simulatorā iespējams izbaudīt lidmašīnas vadīšanas sajūtu.

Kopš 2022. gada maija airBaltic Pilotu akadēmija uzlabojusi maksājumu struktūru tās komerciālo pilotu studiju programmai. Tādējādi tagad pēc veiksmīga uzņēmuma vērtējuma saņemšanas airBaltic finansēs ievērojamu daļu no studiju maksas.

Plašāka informācija par airBaltic Pilotu akadēmiju: www.pilotacademy.com

Avots: airBaltic.com


celojumubode - 3754
Foto konkurss Zeltiņos

Foto konkurss Zeltiņos

Ikviens tiek aicināts piedalīties foto un video konkursā visa gada garumā, kodolraķešu bāze Zeltiņos atrodas viena 20 kilometru attālumā no Alūksnes pilsētas

Alūksnes TIC

Ivo Fomina jubilejas tūre Valmierā

Ivo Fomina jubilejas tūre Valmierā

22.aprīlī, plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs pazīstamā Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina jubilejas tūres “30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs” koncerts.

EUR 18 | Valmieras TIC

“Noskrien citus” Burtniekos

“Noskrien citus” Burtniekos

1. aprīlī plkst. 11.00 aicinām ikvienu interesentu piedalīties skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien citus” Burtniekos.

Valmieras TIC

Dvietes paliene

Dvietes paliene

Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. Dabas parks izveidots 2004. gadā 4989 hektāru platībā.

TAKA

Atklājiet Āziju kruīzā

Atklājiet Āziju kruīzā

Āzijas kruīzi no Singapūras un Jokohamas // Lunksus kruīzs no Okinavas // piedāvājumi 4 - 7 naktīm //

EUR 749 | Estravel Latvia

Ekskursija ar ģidu pa Subati

Ekskursija ar ģidu pa Subati

Subate – daudznacionāla, kolorīta pilsēta, dažādu konfesiju (katoļu, luterāņu, vecticībnieku) pārstāvēta.

TAKA

Velokruīzs, no Splitas

Velokruīzs, no Splitas

Hei, aktīvie, sportiskie un piedzīvojumus mīlošie! Aicinām nenokavēt pieteikšanos velokruīziem šajā sezonā! Aprīlis - Oktobris, 7 naktis, puspansija

EUR 500 | Estravel Latvia

Sale! līdz 31.03. Piedzīvojumu ceļojumi

Sale! līdz 31.03. Piedzīvojumu ceļojumi

-25% pēdējā brīža ceļojumiem // -15-20% ceļojumiem 2023. gadā // Vairak nekā 100 dažādas tūres visā pasaulē, ekskursijas nelielās grupās

EUR 169 | Estravel Latvia

Grenlande. Ar lidojums no Kopenhāgenas

Grenlande. Ar lidojums no Kopenhāgenas

Baudiet brīvdienas Grenlandē. Iekļauts lidojums no Kopenhāgenas, transfēri, izmitināšanas pakalpojumi un brokastis

EUR 1110 | Estravel Latvia

Pavasara Restorānu nedēļa

Pavasara Restorānu nedēļa

No 18. līdz 26. martam Siguldas novadā norisināsies Pavasara Restorānu nedēļa “Pavasaris karotē”.

Siguldas novada TIC

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

Santjago ceļš

Santjago ceļš

113 km, 7 dienās. Santjago ceļš -Camino de Santiago ir viens no populārākajiem svētceļnieku maršrutiem. Ja vēlaties doties grupā, varat izmantot šo piedāvājumu

EUR 1129 | Estravel Latvia

Latvijas tirgotāju dienas Valmierā

Latvijas tirgotāju dienas Valmierā

12. un 13. maijā Valmieras Olimpiskajā centrā pirmo reizi norisināsies pasākums “Latvijas tirgotāju dienas”, kurā piedalīsies visdažādāko nozaru pārstāvji.

Valmieras TIC

Dzīvās mūzikas vakars

Dzīvās mūzikas vakars

Nobaudi vakaru restorānā "Plaza" ar grupu "Nostalgie"! Dzīva mūzika un Daugavpils ainava no viesnīcas 10. stāva papildinās nesteidzīgo atpūtas vakara atmosfēru! Esat mīļi gaidīti!

Park Hotel Latgola

Imanta Lancmaņa personālizstādes atklāšana

Imanta Lancmaņa personālizstādes atklāšana

Valmieras muzeja Izstāžu namā 31. martā plkst. 16.00 aicinām uz Imanta Lancmaņa gleznu izstādes atklāšanu! Būs iespēja satikties arī ar pašu mākslinieku.

Valmieras TIC

Iepazīsti Vāciju!

Iepazīsti Vāciju!

Neatkarīgi no tā, vai tā ir atpūta pludmalē, pilsētas brauciens vai pārgājieni kalnos - izpēti Vācijas daudzveidību ar Europcar auto!

Europcar

Marta labākie piedāvājumi no 45 EUR!

Marta labākie piedāvājumi no 45 EUR!

HOOKUSBOOKUS.COM marta labākie piedāvājumi populārākajās viesnīcās! Skatīties un veiciet rezervāciju šeit👇

EUR 45 | Hookusbookus.com

Atklāts jauns Pirmā pasaules kara muzejs!

Atklāts jauns Pirmā pasaules kara muzejs!

Ekspozīcija 113 kv.m. platībā un sastāv no diviem tematiskiem blokiem. Pirmā daļa veltīta Pirmā pasaules kara notikumiem Eiropā un Latvijā.

TAKA

25.un 26.02 Madonā Kamanu suņu sacensības

25.un 26.02 Madonā Kamanu suņu sacensības

Sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” jau ceturto reizi norisināsies Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas rīkotais pasaules kausa posms kamanu suņu sportā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas Ziemas čempionāts. Sacensī...

Madonas TIC

Restorāna

Restorāna "Vecpuisis" atvēršana Valmierā

Restorāns "Vecpuisis" savas durvis viesiem atvērs 7. aprīlī, pārsteidzot gardēžus ar ikgadējā pasākuma ‘’Valmieras restorāna nedēļas’’ īpašo ēdienkarti.

Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -