Tukuma novada TIC iepazīstina ar jaunumiem un aktualitātēm tūrismā

Tukuma novada TIC iepazīstina

Foto: Visittukums.lv | Inga Hartika | 2023.01.25

Tukumā un apkārtnē tev visa gada garumā ir iespēja noķert smukumu caur dažādiem apskates objektiem, muzejiem, pilīm, dabas takām un aktīvās atpūtas iespējām. Ar Tukuma un apkārtnes piedāvājumu varēsi iepazīties Kurzemes stendā izstāde “Balttour”!

Šajā reizē iepazīstināsim ar jaunumiem jeb –  te būs atbildes uz jautājumu, ko tad jaunu darīt Tukuma pusē:

Nobildēt – Apgriezto māju Smārdē. Tevi pārsteigs gan kurpes pie griestiem, gan dīvāns un pat galds pie mājas griestiem. Visa pasaule būs sagriezusies kājām gaisā!

Apbrīnot – Auto kolekciju “Retro ferma” Tumē un “Classic Car& Motorcycle Garage” jeb amerikāņu auto kolekciju Milzkalnē. Apbrīnas vērti ir gan padomju laika zapiņi un žiguļi, gan amerikāņu auto, kas gozējušies vairākās pasaulē zināmās kino lentēs!

Izstaigāt – Jaunmoku pils Mežaparka taku. Tevi iepriecinās izzinošu aktivitāšu bagāta pastaigu taka, kurā varēsi uzzināt daudz jauna par putniem, kokiem un vidi ap mums.

Piedzīvot – kaitbordu nevien Bērzciemā, bet arī Engurē. Tevi apņems sāļā jūras un vēja smarža, ūdens šļakatas un piedzīvojumi virs ūdens!

Ļauties ātrumam - “Zviedru cepurē” gleznainajā Abavas ielejā Kandavas pusē, kas drīz priecēs ne vien ar rodeļu nobraucieniem un izbraucieniem ar bagijiem, bet arī ar 220m garu trosu nobraucienu. Ķersim vēju!

Iepazīt – Zemnieku saimniecības “Lejas kroķi” lauku sētu Matkulē. Ja meklē vietu, kurā būt tuvāk dzīvniekiem, tev jābrauc ciemos uz Matkuli pie truša Grauzdiņa, viņa vairāk kā 400 ciltsbrāļiem, kaziņām un vistām.

Atklāt – cigoriņu kafijas rašanās stāstu Antiņciema atpūtas vietā “Dare”. Dabisku pļavu ielokā, miera apņemtā atmosfērā varēsi nogaršot cigoriņu kafiju un savvaļas augu uzkodas, kā arī iepazīties ar “Dare” saimnieces radīto produkciju, kas tapusi no pļavās vāktiem augiem.

Uzzināt – Jaunpils pils un apkārtnes vēsturi muzeja jaunajā ekspozīcijā. Vēstures krājums par viduslaikiem Jaunpilī tev ir gatavs pastāstīt pavisam jaunā, citā veidolā.

Izbaudīt – “Lielozolu” īpašo atmosfēru Slampē. Interaktīva mācību vide ar plašu teritoriju, kurā iepazīties tuvāk īpašās takās ar mežu, zivīm un graudaugiem.

Nogaršot – Kandavas vīna nama vīnus un Kaimiņmuižas vīna darītavas piedāvājumu. Kā vienā, tā otrā vietā var smelties iedvesmu jaunu delikatešu iepazīšanai pie vīna glāzes.

Pagatavot – Maizīti radošajā mājā “Smilgāji” Vānē. Te tev būs iespēja pagatavot vai pašu garšīgāko, smaržīgāko maizīti vai picu ģimenes, draugu, kolēģu lokā īpašā meistarklasē.

Sasmaržot – Peonijas peoniju dārzā “Zīļu peonijas” Slampē, “Romju  pojenes” Irlavā un peonijas dārzā ar nosaukumu “Ķesterciems”. Krāsu, smaržu piedzīvojums, kas neatstās vienaldzīgu nevienu daiļā dzimuma pārstāvi.

Atpūsties – Kandavas ģimenes kafejnīcā “Nāriņa”. Pie Teteriņa ezera esošā kafejnīca mainījusi savu atrašanās vietu no viena baseina krasta uz otru, ieguvusi jaunu izskatu un nu brīvdienās ir pieejama visa gada garumā.

Relaksēties – vienā no Kurzemes pakalnu ielejām Tumē – “Dižpīlādžos”. Te, mājīgā, viesmīlīgā atmosfērā, skaistu dabasskatu apskāvienos gan ļaujas “Mājas kafejnīcu dienu” piedzīvojumiem, gan arī uzņem viesus pirtiņā un piedāvā relaksēties arī burbuļkublā. Īpašs piedāvājums te gaidīs tieši jaunos pārus un ģimenes!

 Iepazīsti arī citas mūsu apskates vietas: https://www.visittukums.lv/lv/Ko-skatit/

Avots: Visittukums.lv


celojumubode - 3749
Sasildies Jēkabpils novadā

Sasildies Jēkabpils novadā

Ziemā sasildīties aicina Jēkabpils novada pirtis, baļļas un SPA. Melnās un tvaika pirtis, zāļu rituāli, saunas, āra kubli. Peries pats vai uzticies pirtniekam!

Jēkabpils novada TIC

Romantiskas vakariņas no putna lidojuma

Romantiskas vakariņas no putna lidojuma

Ja Jūs vēlaties Valentīndienu aizvadīt īpaši un neaizmirstami, tad uzaiciniet savu otro pusīti uz visromantiskāko vietu pilsētā - restorānu PLAZA, kas atrodas viesnīcas ”Park Hotel Latgola” 10.stāvā! Tur Jūs sagaida lie...

Park Hotel Latgola

10 ieteikumi ceļošanai!

10 ieteikumi ceļošanai!

Pēc divu gadu pauzes no pandēmijas uzliesmojuma visā pasaulē un ceļošanas ierobežojumiem, tūrisma industrija atkopjas un strauji uzņem apgriezienus!

Biznesa augstskola Turība

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

Tiekamies Melngalvju namā!

Melngalvju nams

Satiec Andri Buli un Gintu Grāveli Slampē

Satiec Andri Buli un Gintu Grāveli Slampē

Ja tev patīk dzeja un mūzika, esi mīļi gaidīts Slampes Kultūras pilī jau 8.februārī. Biļešu rezervācija pa tālr. 20005704!

Tukuma TIC

Tukuma muzeju FEBRUĀRA piedāvājums

Tukuma muzeju FEBRUĀRA piedāvājums

Brauc ciemos uz Tukumu februārī un apskati vairāk kā 7 dažādas izstādes mūsu muzejos!

Tukuma TIC

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi un karti.

TAKA

Mīlestības mēneša izaicinājums

Mīlestības mēneša izaicinājums

Smiltenes TIC izaicina – februārī vairo mīlestību ne tikai tuvinieku vidū, bet izrādi to arī savai pilsētai, izejot pastaigu apkārt Smiltenei sirds formā!

Smiltenes TIC

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

Iegādājies dienas biļeti jebkurā no Tukuma muzejiem un vienas dienas laikā apmeklē visus 7 (!) Tukuma muzejus!

Tukuma TIC

Meteņdiena Vecumniekos

Meteņdiena Vecumniekos

Apmeklē Meteņdienas tirgu, maskoto tēlu gājienu, Meteņdienas izdarības un danču vakaru!

Bauskas TIC

Šlokenbekas muižas viesnīca DRAUDZĪGA

Šlokenbekas muižas viesnīca DRAUDZĪGA

Draudzīga arī mājdzīvniekiem! Šlokenbekas muižas viesnīcā - mājdzīvniekiem draudzīgas istabiņas ar īpašām ērtībām līdzi paņemtajam mīlulim! Numuru rez.25155225

Tukuma TIC

VĪRS, VĀRDĀ OTO

VĪRS, VĀRDĀ OTO

Tiekamies kinoteātrī "Splendid Palace"!

Splendid Palace

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Ieskaties, Zemgales tūrisma asociācija apkopojusi tradicionālo un nozīmīgāko 2023.gada pasākumu plānu Zemgalē!

Zemgales Tūrisma asociācija

Romantiskā Valentīndiena

Romantiskā Valentīndiena

14. Februārī Skyline bārā viesosies mūziķis Mārtiņš Balodis no grupas Bad Habits un izpildīs populārākās mīlas balādes. Pasākuma sākums plkst. 20.00.

Skyline Bar

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Visa gada garumā izsludināsim fotomirkļu tēmas, aicinot Tevi fotografēt, savos sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām, atzīmējot mūsu profilu @visitbauska!

Bauskas TIC

Esi bijis Apgrieztajā mājā?

Esi bijis Apgrieztajā mājā?

Brauc ciemos! Tukuma pusē, Smārdē Apgrieztā māja tevi gaida, lai tieši tev uzdāvinātu pašas jautrākās fotogrāfijas!

Tukuma TIC

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Disco Mojito ir vieta, kur nobrieduši cilvēki var izbaudīt mūziku no 80tajiem, 90tajiem gadiem. Tiekamies pašā Tukuma centrā, Šēseles ielā 1!

Tukuma TIC

Viesatas upesloku dabas taka ziemā

Viesatas upesloku dabas taka ziemā

Viesatas upesloku dabas taka - skaista visos gadalaikos. Brauc ciemos uz Tukuma pusi, izstaigā! Foto: Jānis Osis Photography

Tukuma TIC

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Baudiet SPA atpūtu 2 personām Jūrmalā, iekļautas arī vakariņas un 1 spa procedūra pēc izvēles

EUR 153 | Estravel Latvia

Ieskaties AMERIKĀŅU auto kolekcijā!

Ieskaties AMERIKĀŅU auto kolekcijā!

Ko darīt Milzkalnē? Dodies aplūkot vienu varenjaudīgu auto un motociklu kolekciju "Classic car & motorcycle garage" Piesakies, zvanot: +371 29251333

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -