«Huawei» izziņo augstas skaņas kvalitātes bezvadu austiņas zemo cenu kategorijā

Lauris Kupčs | 2023.01.20

Tehnoloģiju uzņēmums Huawei izdod jaunāko FreeBuds sērijas papildinājumu – Huawei FreeBuds 5i True Wireless Stereo (TWS) bezvadu austiņas, kas nodrošina augstu skaņas kvalitāti ar vairākiem trokšņu slāpēšanas un ekvalaizeru režīmiem, kā arī jaudīgu 28 stundu darbības laiku.

Augstas izšķirtspējas skaņa

Huawei FreeBuds 5i nodrošina augstas izšķirtspējas mūzikas baudījumu ar jaudīgu aparatūru, mūsdienīgiem algoritmiem un vairākiem ekvalaizeru efektiem, lai atskaņotu un pārraidītu mīļākos skaņdarbus un citus audio failus, sadzirdot katru noti un instrumentu. Jaunās bezvadu austiņas ir arī sertificētas ar Hi-Res Audio Wireless sertifikātu.

Vairāki ekvalaizeru efekti sniedz klausītājiem iespēju brīvi regulēt audio efektus, piemēram, izvēloties Bass boost vai Treble boost režīmu. Savukārt austiņu 10 mm dinamiskie draiveri darbojas kopā ar polimēru kompozītmateriālu diafragmu, lai nodrošinātu zemas, vidējas un augstas frekvences skaņu, padarot tās ideāli piemērotas dažādu žanru mūzikas atskaņošanai.

Trokšņu slāpēšana netraucētai klausīšanās pieredzei

Lai saglabātu tīru un nevainojamu skaņu ar minimāliem vides trokšņu traucējumiem, Huawei FreeBuds 5i ir aprīkotas ar hibrīda trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, kas ir plašāka par tradicionālo austiņu konstrukciju, lai pasīvi bloķētu augstfrekvences trokšņus. Tās ne tikai uztver ārējos trokšņus, bet arī uztver papildus trokšņus auss kanālā, nodrošinot maksimālo trokšņu slāpēšanu līdz pat 42 dB.  

Valkājot Huawei FreeBuds 5i, ir iespējams izvēlēties starp Ultra, General un Cozy trokšņu slāpēšanas režīmiem. Kā arī ar mākslīgā intelekta trokšņu slāpēšanas funkciju tiek atpazīta runātāja balss zvanu laikā, uzlabojot skaņas kvalitāti un mazinot apkārt esošo trokšņu ietekmi uz zvanu kvalitāti.

Viedas funkcijas un ilgstoša darbība

Jauno austiņu lietotāji var netraucēti izveidot savienojumu starp dažādām ierīcēm un operētājsistēmām, piemēram, viedtālruni, planšetdatoru, datoru vai pulksteni, kā arī Android, iOS vai Windows operētājsistēmām. Turklāt pārslēgšanās starp mūziku, sanāksmēm un zvaniem no vienas ierīces uz otru notiek automātiski, neapgrūtinot lietotāju ar vairākām darbībām.

Hauwei FreeBuds 5i nodrošina iespaidīgu 28 stundu akumulatora darbības laiku ar pilnībā uzlādētu korpusu. Savukārt nieka 15 minūtes ar ātro uzlādi nodrošina četras stundas audio atskaņošanu. Ierīce atbalsta arī IP54 ūdensizturību, atbalstot austiņu valkātāju visos laikapstākļos.

Ērts un gaumīgs dizains

Bezvadu austiņu uzlādes vāciņš ir ar vienkāršu oļu formas dizainu un netradicionālu virsmas klājumu, kas veidots, izmantojot tintes pārklājuma tehniku, un ir pieejams gaiši zilā, melnā un baltā krāsā.

Huawei FreeBuds 5i sver tikai 4,9 g, tāpēc ierīce ir viegla un ērti valkājama ilgstoši. 29 mm garo austiņu dizains, kas salīdzinājumā ar iepriekšējām FreeBuds 4i ir saīsināts par 7 mm, padara austiņas labāk pielāgojamas katra klausītāja ausu formai, nodrošinot ērtāku un ilgāku klausīšanās laiku.

Avots: Huawei.com


celojumubode - 3755
Kino “Gaisma” Coldplay koncerta izrādīšana

Kino “Gaisma” Coldplay koncerta izrādīšana

Kino “Gaisma” 19. aprīlī plkst. 19.00 un 23. aprīlī plkst. 15.00 norisināsies Coldplay: Music Of The Spheres koncerta izrādīšana.

EUR 14.20 | Valmieras TIC

Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš Mazsalacā

Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš Mazsalacā

2023. gada 22. aprīlī, plkst. 17.00 Mazsalacas Kultūras centrā notiks Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa koncertprogramma “Par svarīgo”.

EUR 20 | Valmieras TIC

LVM MTB/Gravel maratons Cēsis – Valmiera

LVM MTB/Gravel maratons Cēsis – Valmiera

Visa vecuma un meistarības aktīvās atpūtas cienītāji 30. aprīlī aicināti piedalīties Latvijas lielākā velo seriāla – LVM MTB/Gravel maratons Cēsis – Valmiera.

Valmieras TIC

Maijā Liepājas Restorānu nedēļa

Maijā Liepājas Restorānu nedēļa

No 8. līdz 14. maijam ikviens aicināt izbaudīt īpašos Liepājas restorānu un kafejnīcu piedāvājumus un ieplānot aizraujošas brīvdienas Liepājā!

Liepājas reģiona TIB

Lieldienu brančs jūras krastā

Lieldienu brančs jūras krastā

Lieldienu svētdienā aicinām apmeklēt tematisko branču un nobaudīt plašo svētku gardumu klāstu. Neizpaliks muzikāli pārsteigumi un izklaides visai ģimenei.

Baltic Beach Hotel & SPA

Tavai vienīgajai!

Tavai vienīgajai!

SOLO spa atpūta! Palutiniet savu mīļoto ar spa atpūtu, ļaujot izbaudīt mieru un klusumu. Spa atpūta ar procedūrām Baltijā.

EUR 110 | Estravel Latvia

Saruna “Kultūras un tautas” ar A.Reiteru

Saruna “Kultūras un tautas” ar A.Reiteru

12. aprīlī plkst. 19.00 aicinām uz sarunu ar ekspedīciju vadītāju, ceļotāju Andžeju Reiteru. Pasākuma norises vieta – Kocēnu Kultūras nams.

EUR 5 | Valmieras TIC

LSO koncertcikls “Simfonija TUVĀK”

LSO koncertcikls “Simfonija TUVĀK”

20. aprīlī Liepājas Simfoniskais orķestris pirmo reizi savu koncertu ciklu “Simfonija TUVĀK” aicina baudīt klātienē.

Liepājas reģiona TIB

Restorāna

Restorāna "Vecpuisis" atvēršana Valmierā

Restorāns "Vecpuisis" savas durvis viesiem atvērs 7. aprīlī, pārsteidzot gardēžus ar ikgadējā pasākuma ‘’Valmieras restorāna nedēļas’’ īpašo ēdienkarti.

Valmieras TIC

Svinēsim Lieldienas Valmieras novadā!

Svinēsim Lieldienas Valmieras novadā!

Svinēsim Lieldienas Valmieras novadā! Gaišs prieks un domas, cits vējš un gaiss, izziemošanās un iepumpurošanās. Lai skaistas Lieldienas!

Valmieras TIC

Piedalies foto akcijā: Purvs Tevi sauc!

Piedalies foto akcijā: Purvs Tevi sauc!

Muzeju naktī Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrs piedāvā izzinošu programmu. Līdz 14.04 aicinām iesūtīt uzņemtus foto ar purva ainavas skatiem.

Valmieras TIC

Pavasaris Spānijā!

Pavasaris Spānijā!

Uzdrošinies lauzt rutīnu un atpūsties ar 10% atlaidi. Visām Tavām rezervācijām Spānijā līdz 11. maijam. Nezaudē šo iespēju!

Europcar

Pirts procedūras Latgalē

Pirts procedūras Latgalē

Pirts procedūras ir vesels piedzīvojums, ko vēl īpašāku padara profesionāli pirtnieki. Raksta apkopojumā Latgales pirtis.

Latgale.travel

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 7.-16.04 Valmieras Restorānu nedēļas laikā–valmieriešus un pilsētas viesus ar izmeklētu pavasara garšu ēdienkarti priecēs septiņi restorāni un kafejnīcas.

EUR 30 | Valmieras TIC

Dvietes paliene

Dvietes paliene

Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. Dabas parks izveidots 2004. gadā 4989 hektāru platībā.

TAKA

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

Lieldienu nodarbība Alūksnes muzejā

Lieldienu nodarbība Alūksnes muzejā

No 13.03.2023. līdz 06.04.2023. Alūksnes novada muzejs piedāvā izglītojošu nodarbību “Oliņ boliņ, džimpiņ rimpiņ!”

Alūksnes TIC

Ivo Fomina jubilejas tūre Valmierā

Ivo Fomina jubilejas tūre Valmierā

22.aprīlī, plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā izskanēs pazīstamā Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina jubilejas tūres “30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs” koncerts.

EUR 18 | Valmieras TIC

“Rīvas pumpurs 2023”

“Rīvas pumpurs 2023”

15. aprīlī Dienvidkurzemē norisināsies tūrisma sezonas atklāšanas svētki "RĪVAS PUMPURS 2023"

Liepājas reģiona TIB

7.Šūpoļu festivāls Siguldā

7.Šūpoļu festivāls Siguldā

Lieldienu laikā, no 8. līdz 10. aprīlim, Siguldā jau septīto gadu notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls.

Siguldas novada TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -