Pikantas ainas un karstās meitenes lomas: prinča Harija sievas aktrises karjeras aizkulises

Tija Ezeriņa | 2023.01.12

Lielākā daļa pasaules iedzīvotāju par amerikāņu aktrises Meganas Mārklas eksistenci uzzināja pēc tam, kad parādījās informācija par viņas romantiskajām attiecībām ar britu princi Hariju, taču līdz tam viņai ir bijusi diezgan gara un, jāatzīst, ne visai spoža karjera kino un televīzijā.

Mārkla apgalvo, ka viņas aktrises karjeras sākums nebija īpaši veiksmīgs tieši etniskās izcelsmes dēļ. Viņas mamma Dorija ir afroamerikāniete, bet tēvs Tomass – baltādainais amerikānis. Meganai, pēc viņas vārdiem, neesot bijusi ''pietiekami tumša ādas krāsa'', lai spēlētu afroamerikānietes lomas, bet viņas āda nebija arī tik balta, lai spēlētu baltādainās varones.

Megana vēlāk atcerējās, ka savas aktrises karjeras pirmsākumos piepelnījās ar kaligrāfiju, jo viņai ir skaists rokraksts. Viņa pati atzīst, ka tolaik bija vairāk pieprasīta kā kāzu un citu ielūgumu rakstītāja nevis kā aktrise. Sākumā  glītrakstīšana  bija tikai kā hobijs, bet vēlāk tas kļuva par iztikas pelnīšanas avotu.

Pie spožākajām lomām viņas aktrises karjerā var pieskaitīt sēriju “Fox Life” skatāmā seriālā “Kāsla metode” un, protams, Reičelas Zeinas tēlu “Fox” kanālā redzamā seriālā “Ģēnijs uzvalkā”.

Kanāli “Fox” un “Fox Life” piedāvā atcerēties Meganas Mārklas spožākās un skandalozākās lomas kino un televīzijā!

Pirmo lomu saņēma pateicoties tēvam

Par Mārklas debiju televīzijā kļuva parādīšanās populārā seriālā ''Galvenā slimnīca" (“General Hospital”). Pie lomas Megana tikusi pateicoties savam tēvam Tomasam Mārklam, kurš savulaik bijis pieprasīts gaismotājs daudzām filmām un seriāliem.

Starp citu, savās intervijās Mārkla stāstījusi, ka burtiski uzaugusi kulta seriāla “Precējies. Ir bērni” (“Married. With children”) uzņemšanas laukumā, jo tā ilgus gadus bijusi viņas tēva darba vieta.

Atgriežoties pie “Galvenās slimnīcas”, jāsaka, ka Megana tēloja medmāsu vārdā Džilla, kura bija redzama divās sērijās.

Tālāk sekoja tikpat nelielas epizodes mazāk pazīstamos šovos. Interesanti, ka viens no nosacījumiem, lai tiktu pie lomas seriālā “Gadsimta pilsēta” (“Century city”). Mārkla sameloja, ka ir aktieru arodbiedrības locekle. Kad atklājās, ka tā neesot gluži taisnība, viņas darba devējiem pēc likuma bija jāpalīdz viņai iestāties šajā arodbiedrībā. Lieki piebilst, ka pēc tāda sākuma, ilgi viņa šajā darbā nenoturējās.

''Karstā meitene'' bez vārda

2005. gadā Megana parādījās romantiskas komēdijas “Gandrīz kā mīlestība” (“A Lot Like Love”) epizodē kopā ar Eštonu Kačeru. Jāatzīmē, ka Mārklas varonei pat nebija vārda. Filmas noslēgumā titros viņa ir atzīmēta kā "Hot girl'' jeb karstā meitene.

Nākamā Meganas ievērojamā loma bija “koferu meitene” televīzijas raidījumā “Darījums vai nav darījums?” (“Deal or No deal?”). Kopumā Megana laikā no 2006. līdz 2007. gadam  piedalījās 34 šā raidījuma epizodēs līdzās vēl 16 tādām pašām, vienādi seksīgi ģērbtām jaunām meitenēm. Meganas vienīgais uzdevums bija labi izskatīties, stāvot studijā uz skatuves, un turot rokās koferi ar naudu.

Megana stāstīja, ka meitenēm, kas piedalījās šovā, raidījuma producenti apmaksāja skaistumkopšanas procedūras, piemēram, matu pieaudzēšanu un solāriju. Meiteņu alga tolaik bija aptuveni 800 ASV dolāru (ap 745 eiro) nedēļā. Vienā dienā parasti tika filmētas vairākas sērijas pēc kārtas, kas bija diezgan nogurdinoši.

Vairākus gadus vēlāk Megana saka, ka jutās pateicīga par stabili algoto darbu, tomēr viņu nepameta pazemojoša sajūta, ka viņu novērtē tikai ārējā izskata dēļ.

Pirmais vīrs mēģināja palīdzēt karjeras veidošanā

Tagad jau piemirsts, taču, pirms teikt “jā” princim Harijam, Megana jau bija precējusies. No 2011. līdz 2013. gadam viņa amerikāņu filmu producenta Trevora Engelsona likumīgā sieva. Pēc ASV likuma, lai gan pārim nebija bērnu, vīrietim bija jāmaksā Mārklai uzturnauda. To viņš arī darīja, līdz brīdim, kad viņa otro reizi iestūrēja laulības ostā.

Engelsons bija pielicis savu artavu Meganas karjeras veidošanā. Viņš bija devis viņai lomas vairākās sevis producētajās filmās, kā arī licis lietā savas pazīšanās kino industrijā, lai palīdzētu viņai sagādāt darbu.

Megana bija redzama Trevora producētājā filmā  “Atceries mani” (“Remember me”) ar filmas “Krēslas” (“Twilight”) zvaigzni Robertu Patinsonu galvenajā lomā. Megana toreiz tika pie seksīgas bārmenes lomas. Viņas varones vārds arī bija Megana.

Tomēr pazīstamākā filma ar viņas piedalīšanos ir “Neciešamie bosi” (“Horrible Bosses”), kurā galvenās lomas spēlē Dženifere Anistone, Kevins Speisijs un Džeisons Beitmens.

Megana parādās nelielā epizodē, kurā viņa tēlo kurjerdienesta “FedEx” darbinieci. Viens no filmas varoņiem Kurts (Džeisons Sudeikis) uzsāk flirtu, apgalvojot, ka viņa ir tik smuka, ka vienkārši nevar būt “tikai “FedEx” meitene”, jo noteikti ir modele. Uz to Megana atbild, ka viņa tomēr ir “vienkārši kurjermeitene”.

Meganas biogrāfijā ir arī kāda visnotaļ pikanta epizode populārā tīņu seriālā “Beverlihilsa, 90210” (“Beverly Hills, 90210”) 2008. gadā Mārkla tēloja meiteni, kas orāli apmierina puisi mašīnā skolas autostāvvietā un viņus pieķer puiša draudzene.

Princeses loma “Kāsla metodē”

Raugoties uz prinča sievas spēlēto lomu sarakstu, varētu šķist, ka filmu veidotāji novērtēja tikai viņas ārējās dotības, nedodot iespēju izpausties. Tomēr 2011. gadā detektīvseriālā “Kāsla metode”  (“Castle”), kas darbdienās skatāms kanālā “Fox Life”, režisori piešķīra viņai visnotaļ neparastu lomu.

Ceturtās sezonas 17. sērijā detektīvi meklē slepkavu, kas nogalina jaunas sievietes, iepriekš ieģērbjot viņas princešu tērpos. Meganas atveidoto sievieti Šarloti, kas bija ģērbta ''Dusošās skaistules'' kostīmā, pēdējā brīdī izdodas glābt, taču viss nav tik vienkārši... Šajā lomā Mārklai bija iespēja parādīt savas aktrises dotības.

Princis Harijs - nožēlas pilns

Par Meganas aktrises karjeras augstāko punktu tiek uzskatīta Reičelas Zeinas loma seriālā “Ģēnijs uzvalkā” (“Suits”). Septiņu sezonu garumā viņa spēlēja ambiciozu jurista palīdzi, kura piepilda savu sapni kļūt par advokāti. Daudzi nemaz nezina, ka Meganas pirmais vārds arī ir Reičela, tāpat kā viņas spēlētajai varonei. Oficiāli viņu sauc Reičela Megana Mārkla.

Lai gan seriāls stāsta par Ņujorkas juristu ikdienu, “Ģēnija uzvalkā” netrūka pikantu ainu, par kurām galvenokārt parūpējās tieši Megana un viņas ekrāna mīla -  Maiks Ross (Patriks Dž. Adamss).

Princis Harijs savos nule iznākušajos memuārus ar nosaukumu “Spare”, ko varētu tulkot kā “Liekais” vai “Rezervists”, apgalvo, ka nožēlo savu lēmumu noskatīties Meganas seriāla seksa ainas un labprāt vēlētos izdzēst redzēto no savas atmiņas.

Savā grāmatā viņš atzinās, ka noskatījies epizodi, kurā Meganas varone Reičela un aktiera Patrika Dž. Adamsa spēlētais Maiks pirmo reizi nododas kaislīgiem mīlas priekiem biroja failu uzglabāšanas telpā.

Lai gan tā nav vienīgā šāda rakstura aina seriālā, kas skatāms kanālā “Fox Life” darbadienās, plkst. 18.05, tieši tā atstāja lielāko iespaidu uz princi Hariju. Viņš pat pajokoja, ka esot gatavs iziet elektrošoka terapiju, lai tikai neatcerētos redzēto.

Harija un Meganas attiecību sākumā 2016. gadā aktrise turpināja piedalīties “Ģēnija uzvalkā” vēl vienas sezonas garumā. Kā princis apgalvo savos memuāros, Bakingemas pils pārstāvji esot iejaukušies filmēšanas procesā. Viņi it kā pieprasīja mainīt ar Meganas varoni saistīto dialogu saturu.

Saprotams, ka ilgi tas turpināties nevarēja un Mārklai nācās seriālu pamest. Scenārija autori izdomājuši, ka Reičela kopā ar Maiku saņēmuši jaunus darba piedāvājumus un pārvākušies no Ņujorkas uz Sietlu.

Seriāls “Ģēnijs uzvalkā” tomēr vienmēr spēlēs īpašu lomu Meganas dzīvē, galu galā viņa veltījusi tam septiņus savas dzīves gadus un uzskata tā komandu par gluži kā otro ģimeni. Visi galveno personāžu atveidotāji tika ielūgti uz Meganas un Harija kāzām 2018. gadā. Jāpiebilst, ka ielūgumus uz svinībām Vindzoras pilī nesaņēma neviens līgavas īstās ģimenes loceklis, izņēmums bija viņas mamma Dorija.

“Ģēnijs uzvalkā” pielika punktu Mārklas aktrises karjerai, bet, kas to lai zina, varbūt skatītāji vēl kādreiz ieraudzīs viņu uz ekrāniem kādā jaunā lomā!

Kanāli “Fox” un “Fox Life” darbadienu vakaros piedāvā skatītājiem pašiem novērtēt Meganas Mārklas aktrises talantu seriālā “Ģēnijs uzvalkā”!

Avots: Publicid.lv


celojumubode - 3755
Lielbornes muiža

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

Pirts procedūras Latgalē

Pirts procedūras Latgalē

Pirts procedūras ir vesels piedzīvojums, ko vēl īpašāku padara profesionāli pirtnieki. Raksta apkopojumā Latgales pirtis.

Latgale.travel

Jauns galamērķis - TASAS SALA!

Jauns galamērķis - TASAS SALA!

Tasa - viena no zaļākajām Grieķijas salām, kas atrodas tikai 10 km attālumā no kontinentālās Grieķijas Kavalas reģiona

EUR 449.00 | Latvia Tours

Velokruīzs, no Splitas

Velokruīzs, no Splitas

Hei, aktīvie, sportiskie un piedzīvojumus mīlošie! Aicinām nenokavēt pieteikšanos velokruīziem šajā sezonā! Aprīlis - Oktobris, 7 naktis, puspansija

EUR 500 | Estravel Latvia

Lieldienu Dievkalpojumi

Lieldienu Dievkalpojumi

Augšdaugavas novadā ir ļoti bagāts sakrālais mantojums. Aicinām ieskatīties šā gada Lieldienu Dievkalpojumu sarakstā.

TAKA

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 7.-16.04 Valmieras Restorānu nedēļas laikā–valmieriešus un pilsētas viesus ar izmeklētu pavasara garšu ēdienkarti priecēs septiņi restorāni un kafejnīcas.

EUR 30 | Valmieras TIC

-50€ ceļojuma rezervācijai līdz 03.04.

-50€ ceļojuma rezervācijai līdz 03.04.

Izmantojiet iespēju ietaupīt jaunam kofe rim un rezervēt labāko par lieliskām cenām! / 7 naktis- Melnkalne, Krēta un Turcija no 405 € Sasveicinieties ar vasaru!

EUR 405 | Estravel Latvia

Maijā Liepājas Restorānu nedēļa

Maijā Liepājas Restorānu nedēļa

No 8. līdz 14. maijam ikviens aicināt izbaudīt īpašos Liepājas restorānu un kafejnīcu piedāvājumus un ieplānot aizraujošas brīvdienas Liepājā!

Liepājas reģiona TIB

Unikāls Eiropas nostūris ALBĀNIJA!

Unikāls Eiropas nostūris ALBĀNIJA!

Unikāls Eiropas nostūris Albānija, kur ir viss: Vidusjūras virtuve, smilšainas pludmales, patīkams klimats un garšīgi ēdieni.

EUR 519 | Latvia Tours

Piedalies foto akcijā: Purvs Tevi sauc!

Piedalies foto akcijā: Purvs Tevi sauc!

Muzeju naktī Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrs piedāvā izzinošu programmu. Līdz 14.04 aicinām iesūtīt uzņemtus foto ar purva ainavas skatiem.

Valmieras TIC

Grenlande. Ar lidojums no Kopenhāgenas

Grenlande. Ar lidojums no Kopenhāgenas

Baudiet brīvdienas Grenlandē. Iekļauts lidojums no Kopenhāgenas, transfēri, izmitināšanas pakalpojumi un brokastis

EUR 1110 | Estravel Latvia

Foto konkurss Zeltiņos

Foto konkurss Zeltiņos

Ikviens tiek aicināts piedalīties foto un video konkursā visa gada garumā, kodolraķešu bāze Zeltiņos atrodas viena 20 kilometru attālumā no Alūksnes pilsētas

Alūksnes TIC

LSO koncertcikls “Simfonija TUVĀK”

LSO koncertcikls “Simfonija TUVĀK”

20. aprīlī Liepājas Simfoniskais orķestris pirmo reizi savu koncertu ciklu “Simfonija TUVĀK” aicina baudīt klātienē.

Liepājas reģiona TIB

"Viva Lasvegas!" maģijas izrāde ģimenei

15.aprīlī plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā viesosies iluzionists Lars Leriix no Šveices rādīs slavenākos un arī lielākos burvju trikus.

EUR 10 | Valmieras TIC

Dvietes paliene

Dvietes paliene

Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. Dabas parks izveidots 2004. gadā 4989 hektāru platībā.

TAKA

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI”

Trakai TIC

Aicina tirgotājus uz “Līvas ciemu

Aicina tirgotājus uz “Līvas ciemu"

aicina amatniekus, māksliniekus, pārtikas ražotājus un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus līdz šā gada 13. aprīlim pieteikties dalībai “Līvas tirgū”

Liepājas reģiona TIB

Austrālijas kruīzs, no Sidnejas!

Austrālijas kruīzs, no Sidnejas!

Kruīza kompānija Princess Cruises. Sidneja- kruīza diena- Tasmānija- Tasmānija- Great Oyster Bay (austeru līcis)-kruīza diena- Ēdena- Sidneja

EUR 671.00 | Latvia Tours

 Renault Express Van

Renault Express Van

Renault Express Van Europcar pilna servisa noma 300 eur* mēnesī

EUR 300 | Europcar

Comedy Latvia stand-up komēdija

Comedy Latvia stand-up komēdija

8. aprīlī plkst. 18.00 uz stand-up komēdiju aicina Comedy Latvia komiķi Aleksandrs Guzenko, Rūdolfs Kugrēns, Kalvis Troska un Jānis Kreičmanis.

EUR 9 | Valmieras TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -