Bt1.lv | 2023.01.02
Strauji tuvojas ilgi gaidītais notikums – starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”, kas notiks no 3. līdz 5. februārim. Beidzot atkal vienuviet satiksies visi, kuri ar ceļošanu ir uz tu! Vieni izvēlēsies, plānos un iegādāsies ceļojumus, bet citi dibinās biznesa kontaktus un bruģēs ceļu jaunai sadarbībai! Ieplāno “Balttour 2023” arī tu!
Atgriežoties no divu gadu pauzes, “Balttour” Latvijas ceļotmīļiem būs sarūpējis vilinošus jaunumus gan Eiropas apceļošanai, gan arī vēl tālākiem galamērķiem! Izstādē piedalīsies tūrisma industrijas pārstāvji, aģentūras, profesionālās tūrisma organizācijas, ārvalstu tūrisma pārstāvniecības, aviokompānijas, transporta pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, viesu nami un aktīvās atpūtas organizētāji no dažādām pasaules valstīm.
Cilvēks kļūdās, domādams, ka svaru iespējams zaudēt neēdot. Lai samazinātu svaru, ir jāēd! Tiesa gan – jāpatērē vairāk kaloriju, nekā uzņem.
Via Vitalité
Ceļotāji izstādē varēs atklāt arī Baltijas tūrisma pērles! Ar savu piedāvājumu dižosies kaimiņi – Lietuvas un Igaunijas pārstāvji. Un, protams, izstādē varēs satikt aizrautīgus cilvēkus no visiem Latvijas reģioniem, kuri ar prieku informēs par sava reģiona tūrisma piedāvājumu un pastāstīs par jaunumiem.
Aicinām piedalīties!
Aicinām tūrisma uzņēmumus pieteikt dalību “Balttour 2023”, lai izstādē demonstrētu savus jaunumus tūrisma nozares kopējā kontekstā un, protams, beidzot atkal satiktu ceļotmīļus – savus klientus – klātienes pasākumā. Par dalību sazinieties ar izstādes projekta vadītāju Daini Brici ([email protected], +371 25449216).
Darba laiks:
3. februārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)
3. februārī 13.00–18.00
4. februārī 10.00–18.00
5. februārī 10.00–17.00
Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), tās norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Vairāk par izstādi: www.balttour.lv
Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/balttour
Atklāj Jāņa Strupuļa monētu, medaļu un zīmējumu pasauli – izseko īsta dārguma tapšanai no idejas līdz mākslas darbam!
Rēzeknes pilsētas TIC
Turība piedāvā studiju programmu “Viesnīcu pakalpojumu organizators”, kur nepieciešamās zināšanas var iegūt īsā laikā - tikai 2,3 gados!
Biznesa augstskola Turība
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu
Tukuma TIC
Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena.
Tukuma TIC
Vecticībnieku naktsmītne Rēzeknē, mājīga vēsture, ērtības blakus Svētā Nikolaja lūgšanu namam; privātas ekskursijas un autentiska pieredze.
Rēzeknes pilsētas TIC
Dodoties virzienā no Bauskas uz Vecumniekiem ir iespējams atklāt novada daudzveidību, pat neveltot ilgstošu laiku ceļā!
Bauskas TIC
Gulbenes novads aicina izbaudīt sirsnīgas un garšām bagātas Mājas kafejnīcu dienas, kas norisināsies 2025.gada 12. un 13.jūlijā.
Gulbenes novada TIC
Pasākums visai ģimenei ar dažādām atrakcijām un protams gaisa baloniem.
Tukuma TIC
Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma galamērķos.
Preiļu novada TIC
Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par Krevi
Preiļu novada TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus apmeklētājiem.
Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī!
Tukuma TIC
Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā!
Balvu TIC
Teatrāls, dzīvespriecīgs, labdabīgi ironisks uzvedums, R.Paula mūzika, spilgti raksturi, asprātīgi dialogi, negaidītas situāciju maiņas.
Tukuma TIC
Apskati un izvēlies, Senās mūzikas festivāla koncertu apmeklēsi Tu!
Bauskas TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls.
Tukuma TIC
Baudi vīnu, māksliniecisku vidi un sarunas, kas paliek atmiņā. Degustē, iedvesmojies un paņem līdzi garšu mājās!
Rēzeknes pilsētas TIC
Pie Kandavas brīvdabas baseina norisināsies rokmūzikas festivāls "Nakts pie Nāriņas", kurā uzstāsies rokgrupas “Ametists” un “Pienvedēja Piedzīvojumi”.
Tukuma TIC
Atkal kopā veidosim lielo rožu vainagu, būs floristu izstāde baznīcā, koncerti, svētku Smukumtirdziņš, Rožu vāģu parāde un citas tradicionālās svētku vērtības.
Tukuma TIC
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū!
Lauku Ceļotājs