VIDEO: Ko baudīt Salaspilī ziemā

Liene Bandere | 2023.02.12

2022. gada izskaņā, kad mūs visus priecē balta, un patiesi skaista ziema, īstenojām jau pavasarī aizsāktā Salaspils Tūrisma video projekta nākamo etapu. Šajā reizē vēlējāmies parādīt cik Salaspilī ir daudzpusīgs, baudāms, ainaviski skaists, un tieši ziemai saistošs tūrisma piedāvājums.

Projekta realizēšanai atkal izvēlējāmies konceptu ar vairāku salaspiliešu, vietējā un plašākā sabiedrībā zināmu personību – uzņēmējas Dainas Lipinieces, Radio Skonto ētera balss personības Aleksandra Tuguševa, un fotogrāfes Ivetas Jaunalksnes iesaisti. Esam ļoti priecīgi un pateicīgi par viņu piekrišanu un atbalstu šī projekta tapšanā. Tāpat izvēlējāmies trīs ziemai atbilstošus tūrisma objektus/tūrisma uzņēmumus, kurus parādīt šajā video, tādējādi arī piesaistot tiem papildus potenciālo apmeklētāju interesi un veicinot to popularitāti.

Kā pirmais startēja mūsu visu iemīļotais Daugavas muzejs, kas ar savu vienmēr mainīgo izstāžu piedāvājumu un interesanto pastāvīgo ekspozīciju, tāpat arī sakopto parku un gleznainajiem skatiem uz Latvijas likteņupi – Daugavu, ir apmeklējuma vērts visos gadalaikos. Šeit filmēšanas komandu laipni uzņēma muzeja direktore Inese Kupšāne, bet muzejā viesojās uzņēmēja Daina Lipiniece. Muzeja video epizodē varam vērot gan parku, gan nedaudz ieskatīties muzeja ekspozīcijā, gan arī pamanīt interaktīvos elementus muzeja parka teritorijā. Atgādināsim, ka Daugavas muzejs ir vienīgais upes vēsturei veltītais muzejs Baltijā, un tas ir iekārtots jaunajā Doles muižas kungu ēkā, kas atrodas Doles salā. Muzeja apmeklējums ir interesants gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem, muzejā regulāri notiek ekskursijas, dažādas tematiskās nodarbības, izstādes un gadskārtu svētku svinēšana. Muzeja parkā ir visos gadalaikos mainīgas ainavas, vai tās būtu smaržojošas rožu dobes vasaras karstumā, vai apsnigušās un cēlās egles ziemas aukstumā.

Nākamā vieta, uz kuru devāmies, bija uzņēmums Husky.lv., kas mājvietu radis Piķurgu apkaimē Salaspils novadā. Husky.lv piedāvā izbraucienus ar apmācītiem, un socializētiem pajūgu suņiem, un ziema ir pats labākais laiks šīs neparastās aktivitātes baudīšanai. Haskiji ziemā jūtas ļoti komfortabli, un pie Husky.lv var ne tikai doties azartiskā izbraucienā suņu pajūgā, bet suņus arī samīļot, jo tie ir ļoti draudzīgi. Skan brīnišķīgi, ne tā? Šajā video epizodē redzams haskiju saimnieks Raitis Šmits, un fotogrāfe – salaspiliete Iveta Jaunalksne.

Trešā vieta, kuru izvēlējāmies sērijas “Ziema” filmēšanai, bija Salaspilī esošais latviešu dizaina veikals “Magone”. Šeit saimnieko Rasa Priedīte un video epizodē redzam viņu kopā ar radio Skonto ētera balss personību, arī salaspilieti – Aleksandru Tuguševu. Veikals “Magone” piedāvā patiesi bagātīgu, skaistu, un praktisku dāvanu piedāvājumu dažādiem svētkiem. It sevišķi vēlamies izcelt to, ka veikals sadarbojas ar vietējiem Salaspils amatniekiem un mājražotājiem, un tajā var iegādāties daudz skaistu Salaspilī tapušu darinājumu, kā piemēram, “Art Prjanik” apgleznotās piparkūkas, “Balandiņu medu”, “Artas Rotas” skaistos auskarus, un daudz ko citu. Ja vēl meklē Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem, tad zini, ka īstā vieta, kur tās meklēt, ir tieši veikals “Magone”. Līdzņemšanai vari nobaudīt aromātisku un kvalitatīvu kafiju.

Lūk šādus trīs Salaspils novadā esošus tūrisma objektus prezentējām saviem sekotājiem “Salaspils tūrisma gadalaiki” 2. sērijā “Ziema”!

Labi sagatavots video nav iedomājams bez kvalitatīva un profesionāla tehniskā izpildījuma. Tāpat kā vairākos citos projektos, arī šim piesaistījām talantīgo filmētāju – fotogrāfu Jurģi Kreili.  Ar Jurģi Kreili esam izveidojuši abpusēji veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību, un arī šoreiz ļoti novērtējam viņa kvalitatīvo darbu. Vēlreiz sakām lielu paldies visiem, kuri ar mums sadarbojās šī projekta realizēšanā, un uz tikšanos nākamgad citos projektos, pasākumos, un aktivitātēs!

Avots: Visit.salaspils.lv


celojumubode - 3750
Kādas izstādes Tukuma pusē skatāmas MARTĀ?

Kādas izstādes Tukuma pusē skatāmas MARTĀ?

Nereti izstādes apmeklējums rada iedvesmu arī savu hobija attīstīšanai, tāpēc nāc uz izstādēm MARTĀ un iedvesmojies!

Tukuma TIC

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

PALI nav pagājuši garām Tukumam

PALI nav pagājuši garām Tukumam

Slocenes upe ir saplūdusi ar Valguma ezeru un daļa Baskāju takas zem ūdens. Bet ziedošajā pavasarī būs atkal silti un smuki. Mēs zinām

Tukuma TIC

Tiekamies Melngalvju namā!

Tiekamies Melngalvju namā!

No otrdienas līdz svētdienai.

Melngalvju nams

Aizkraukles novadam ir sava aplikācija

Aizkraukles novadam ir sava aplikācija

Šomēnes aplikāciju veikalos “Play veikals” un “App store” bezmaksas lejupielādei ievietota Aizkraukles novada mobilā lietotne “Aizkraukles novads”.

Aizkraukles novada TIC

ŠVEIKS | Dziesmu spēle | TUKUMĀ!

ŠVEIKS | Dziesmu spēle | TUKUMĀ!

Dziesmu spēle "Šveiks – toreiz un tagad” ar Ivara Vīgnera un Valta Pūces radītajām skanīgām dziesmām, un trāpīgiem Jāņa Petera un Pētera Brūvera tekstiem

Tukuma TIC

Idejas pastaigām dabā Bauskas novadā

Idejas pastaigām dabā Bauskas novadā

Ziema vai pavasaris, pavasaris vai ziema.. Smelies iedvesmu aktīvām brīvdienām pie dabas Bauskas novadā!

Bauskas TIC

PIEDALIES Māju kafejnīcu dienās 2023!

PIEDALIES Māju kafejnīcu dienās 2023!

Piesakies dalībai “Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē 2023 – Izgaršo rudeni Tukuma pusē”, kas būs 16.-17.septembrī, koordinators - Tukuma TIC-28311557!

Tukuma TIC

Aijas Vītoliņas un Aivara Hermaņa koncerts

Aijas Vītoliņas un Aivara Hermaņa koncerts

Šarmantās dziedātājas Aijas Vītoliņas un leģendārā ģitārista Aivara Hermaņa koncerts 1.04.2023. Biļetes var rezervēt pa tālr: 27802801.

EUR 30 | Liepupes muiža

Piesakies ēnu dienām tūrisma nozarē!

Piesakies ēnu dienām tūrisma nozarē!

Kopumā šobrīd pieejamas septiņas vakances tūrisma jomā, trīs no tām Kokneses tūrisma informācijas centrā, savukārt četras Skrīveru tūrisma informācijas punktā.

Aizkraukles novada TIC

Bauskas novads brīvdienās - SPA un labjūte

Bauskas novads brīvdienās - SPA un labjūte

Ieskaties Bauskas novada SPA un labjūtes piedāvājumā - pirtis un pirts rituāli, kubli, džakuzi, un vēl!

Bauskas TIC

KINO KATRU DIENU

KINO KATRU DIENU

Izvēlies savu filmu!

Splendid Palace

Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru organizēšana

Labākā izvēle konferenču un semināru rīkošanai Daugavpilī! Lai Jūsu darbs būtu efektīvāks, mēs piedāvājam kafijas pauzes un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Park Hotel Latgola

Atvērtā ekskursija Bauskas Rātsnamā

Atvērtā ekskursija Bauskas Rātsnamā

Ieplāno šo nedēļas nogali, lai atklātu Bauskas Rātsnamu un tā krāšņo ekspozīciju!

Bauskas TIC

Nāc sportot uz Hotel Jūrmala SPA

Nāc sportot uz Hotel Jūrmala SPA

Noformē Hotel Jūrmala SPA abonementu sporta grupu nodarbībām vai trenažieru zālei un saņem dāvanas!

EUR 70 | Hotel Jūrmala SPA

Ir iespēja TIKT PIE LEONĪDA ĀRIŅA zīmējuma

Ir iespēja TIKT PIE LEONĪDA ĀRIŅA zīmējuma

Tukuma Mākslas muzejs piedāvā iegādāties Leonīda Āriņa zīmējumu albūmu ar 50 zīmējumiem (eur 27,30) vai kādu atsevišķu zīmējumu (eur 4,10) SKAISTAI dāvanai!

Tukuma TIC

Starptautiskas deju sacensības TUKUMĀ

Starptautiskas deju sacensības TUKUMĀ

Jau 23.martā - TUKUMS CUP 2023 Tukuma pilsētas kultūras namā! Solās būt krāšņi, jo būs skatāmi dažādu dejas žanru priekšnesumi, ko droši var saukt par īstu šovu

Tukuma TIC

Šlokenbekas muižas Mīlestības saliņa

Šlokenbekas muižas Mīlestības saliņa

Tukuma pusē Slocene marta vidū izgājusi no krastiem.

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -