NOVATOURS iesaka: Svētku dāvanas aktīviem ceļotājiem

Novatours.lv | 2022.12.14

Tuvojoties gada nogalei, mēs prātojam, kā iepriecināt savus mīļos ar pārdomātām dāvanām. Viena iespēja, kā visprecīzāk trāpīt mērķī, ir pielāgot dāvanu personības interesēm. Tūroperators “Novatours” dalās ar dāvanu idejām aktīviem ceļotājiem.

Sniegotu kalnu aktivitāšu cienītājiem

Ceļotājiem, kam acis iemirdzas spožāk, iedomājoties vai izdzirdot runas par sniegiem klātiem kalniem, līganu traukšanos lejup pa mūžzaļu koku ieskautām trasēm un Apres-Ski baudīšanu, sirdi sildīs tieši šīm aktivitātēm piemērotas dāvanas. Ja siltu džemperi ar augsto apkakli, cepures un cimdus dāvināt šķiet pārāk garlaicīgi, tad dāvanu maisā slēpotājam var ieslēpt slēpju slēdzeni, kas ļaus saslēgt slēpojamo inventāru atstāšanai neuzraudzītu, kamēr tā saimnieks iekštelpās bauda siltu dzērienu vai maltīti. Gan slēpju, gan dēļa cienītāji novērtēs arī elektronisku zābaku žāvējamo ierīci vai vairākkārt lietojamu gēla jeb kāda cita materiāla roku sildāmajiem.

Ja ir vēlme savu aktīvo ceļotāju palutināt ar ceļojuma biļeti uz sniegotu galamērķi, tad droši var lūkoties Bergamo, Ženēvas un Andoras virzienā. Itālijas un Francijas Alpi, kā arī Pireneji  neapstrīdami garantē kvalitāti un lepojas ar gadu simtiem senu kalnu slēpošanas kultūru, tradīcijām.

Tālu, eksotisku ceļojumu savaldzinātajiem

Eksotiski ceļojumi visbiežāk saistās ar ilgiem pārlidojumiem, visbiežāk, pat vairākiem vienā reizē. Šādi pārlidojumi ļoti bieži ietekmē miega kvalitāti vai pat miegu vispār liedz. Tāpēc tālu ceļojumu cienītājiem lieti noderēs komplekts ar mierpilnam lidojumam nepieciešamiem priekšmetiem - ausu aizbāžņi, miega brilles, kakla balsts. Ilgos lidojumos īpaši jārūpējas ir arī par ādu, jo tā ļoti sausinās, tāpēc tālu galamērķu kārotājam svētku dāvanu maisā var iepakot ādas lutināšanas komplektu - izsmidzināmu mitrinātāju, ādas krēmu un lūpu balzāmu.  

Ja Ziemassvētku vecītis ir dāsnāks, tad ceļotāju, kas mīl eksotiku, var iepriecināt ar lidojumu uz Bali, Taizemi, Šrilanku, Meksiku, Kubu, Maldīvu salām, Dominikānas Republiku, Seišelu salām, Zanzibāru vai Maurīciju. Vasarīga saule, zaļojoša daba un eksotika tajos ir garantēta!

Laiskas, “viss iekļauts” atpūtas pie baseina kārotājiem

Saules siltums, baseins vai jūra un lutinoša apkalpošana - mirklis, kurā nav ne raižu, ne ikdienas steigas - tik ļoti gaidīts un novērtēts. Ceļotāji, kas iecienījuši šāda veida atpūtu, lai atjaunotu savu iekšējo bateriju rezerves, novērtēs īpašu pludmales dvieli - krāsainu, lai var atšķirt no citiem, liela izmēra un labi mitrumu uzsūcošu. Ne mazāk mazsvarīga lieta šādos ceļojumos ir sauļošanās krēms, lai atpūtniekam nevajadzētu raizēties par apdegumiem un slēpšanos viesnīcas numuriņā, sargājot ādu no turpmākiem apdegumiem. Lieti noder arī termo ūdens pudele, lai atgādinātu par nepieciešamību dzert ūdeni un nodrošinātu patīkamu atveldzēšanos.

Ja ir vēlme Ziemassvētku vecīša dāvanu klāstu papildināt ar šāda veida atpūtas dāvanu karti, tad viennozīmīgi ir jālūkojas lutinošākās atpūtas izcilnieku virzienā - Turcija, Ēģipte vai Bulgārija. Kūrorts pie kūrorta un visi sacenšas izcilībā, cenšoties viens otru pārspēt. Kļūdīties ar izvēli šeit ir ļoti grūti!

Pilsētu burzmas un kultūras cienītājiem

Muzeji, baznīcas, restorāni, ballītes, tirgus un pilsētu duna - atpūta pilsētu labirintos sniedz ne tikai plašu iespēju klāstu, bet arī uzliek īpašu slodzi tālrunim. Kā atrast muzeju, ar kādu transportu turp nokļūt, kādas atsauksmes ir šim restorānam - ceļojot pilsētvidē, telefonam ir jāatild uz virkni jautājumu, jāspēj atrast labāko maršrutu un jāpilda arī fotoaparāta funkciju. Lai to visu spētu nodrošināt, neuztraucoties par telefona akumulatora izlādi, lieti noderēs telefona ārējā uzlādes baterija. Pilsētvidē esot, ļoti svarīgi ir nodrošināties pret zādzībām, tāpēc savu ceļotāju var iepriecināt ar ērtu vēdersomu vai mugursomu.  

Pilsētu izzinātājus noteikti var iepriecināt ar ceļojuma dāvanu uz Barselonu, Sicīliju, Madeiru, Melnkalni un Dubaiju. Katrs galamērķis sola unikālu pieredzi, kurltūras daudzveidību un aktivitāšu iespēju daudzveidību.

Zila ūdens un salu piekritējiem

Šarmants autentiskums, krāšņa piekraste un apburošas pludmales - to īpaši uzsver ceļotāji, kas iemīļojuši atpūtu uz salām. Ierasti ceļošana pa salām iet roku roku ar pludmales un ūdens aktivitāšu baudīšanu, īpaši, snorkelēšanu. Tāpēc ceļotājus, kam īpašu vietu sirdīs ieņem citzemju salas ar dzidriem piekrastes ūdeņiem, sirdis priecēs ūdens aktivitātēm piemēroti aksesuāri - ātri žūstošs dviels (packtowl), snorkelēšanas brilles un kamera, kas piemērota filmēšanai - fotogrāfēšanai zem ūdens. Iespējams, arī kads zivju atlants priecēs tos, kam īpaši mīl zemūdens pasaules krāšņumu.

Ja padomā ir šādam ceļotājam sarūpēt ceļojumu, tad gan Grieķijas salas Korfu, Krēta, Roda, gan Kanāriju sala Tenerife būs īstie galamērķi.    

Ģimenēm, kas alkst nesteidzīgu atpūtu

Ceļojums kopā ar ģimeni ir patiesi vērtīga dāvana, jo dāvā ne tikai jaunas emocijas un atpūtu, bet arī nodrošina kopā pavadītu laiku, kas ir vislielākā vērtība. Vērtīgs papildinājums ģimenes ceļojumam ir pludmales dvieļu komplekts, īpaši, ja tie ir izteiktā krāsojumā. Tādējādi tie kalpo arī kā atpazīšanās zīme pludmalē vai pie baseina. Šeit arī noder vienu reizi lietojamā foto kamera ar uzreiz iegūstamām fotogrāfijām, jo nereti, esot notikumu virpulī, aizmirstas to iemūžināt fotogrāfijās, taču, ja to izdara, bildes kļūst par taustāmām atmiņām.

Ja ir vēlme pārsteigt ģimeni ar ceļojumu, tad noteikti ir vērts lūkoties Turcijas, Bulgārijas, Ēģiptes, Tenerifes virzienā - visi šie galamērķi lepojas ar kvalitāti un īpaši pielāgotu infrastruktūru atpūtai kopā ar bērniem.

Dabas un pārgājienu cienītājiem

Izzināt pasauli padziļināti, atklāt jaunus ceļus un takas, pazust dabas varenībā, uzkāpt kalnā, mesties ar laivu mutuļojošā kalnu upē, šķērsot tuksnesi, nebaidīties no džungļiem, nebaidīties no grūtībām un ļauties notikumiem - tādā ritmā sitās aktīvas atpūtas cienītāju sirdis. Šāds ceļotājs noteikti priecāsies ieraudzīd dāvanu saimē dažādus pārgājienam nepieciešamus niekus, jo lielās lietas tiem pašiem ir svarīgi izvēlēties un pielāgot tieši sev. Pārgājienu zeķes, pildāmā ūdens pudele, mikrošķiedras dvielis droši ir pakojamo svinīgā dāvanu iepakojumā.

Ja ģimenes vai draugu lokā ir kāds aktīvs ceļotājs, kuru ir vēlme iepriecināt ar ceļojumu, tad Sicīlija, Madeira, Melnkalne, Korfu vai Tenerife būs lieliskas izvēles, kas neliks vilties, jo apbur ar dabas krāšņumu.

Ēdiena garšu mākslas cienītājiem

Ceļojums nav īsts, ja nav iepazītas galamērķa tradicionālās garšas un ēdieni - šim viennozīmīgi piekritīs ceļojošie gurmāni, kam mazāk svarīgi ir laiskoties pie baseina, iepazīt svešas kultūras, reliģisko mantojumu, dabu, cilvēkus, kā baudīt ēdienu. Ēdiens ir viņu galamērķis. Šie cilvēki noteikti novērtēs tematiskās ēdiena gatavošanas meistarklases, lekcijas par ēdienu un dzērienu apvienošanu, mīļoto valstu garšvielu komplektus, kā arī oriģinālus traukus.

Taču, ja šo cilvēku ir vēlme iepriecināt ar ceļojumu, Bali, Taizeme, Meksika, Sicīlija un Madeira būs īstie galamērķi. Tie visi lepojas ar bagātu ēdiena kultūru un tradīcijām. Ik solis šeit ir solis padziļinātā ēdiena pasaulē.

Avots: Novatours.lv


celojumubode - 3755
Aicina tirgotājus uz “Līvas ciemu

Aicina tirgotājus uz “Līvas ciemu"

aicina amatniekus, māksliniekus, pārtikas ražotājus un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus līdz šā gada 13. aprīlim pieteikties dalībai “Līvas tirgū”

Liepājas reģiona TIB

Kino “Gaisma” Coldplay koncerta izrādīšana

Kino “Gaisma” Coldplay koncerta izrādīšana

Kino “Gaisma” 19. aprīlī plkst. 19.00 un 23. aprīlī plkst. 15.00 norisināsies Coldplay: Music Of The Spheres koncerta izrādīšana.

EUR 14.20 | Valmieras TIC

Atklāts jauns Pirmā pasaules kara muzejs!

Atklāts jauns Pirmā pasaules kara muzejs!

Ekspozīcija 113 kv.m. platībā un sastāv no diviem tematiskiem blokiem. Pirmā daļa veltīta Pirmā pasaules kara notikumiem Eiropā un Latvijā.

TAKA

Jettes Užānes cimdu izstāde

Jettes Užānes cimdu izstāde

Līdz 9. aprīlim Dzīvesziņas un arodu sētā, Vecpilsētas ielā 2, Jelgavā, skatāma Jettes Užānes cimdu izstāde "Vēstules rakstītas cimdos".

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Lieldienas Lielbornes muižā!

Lieldienas Lielbornes muižā!

Atpūtas kompleksā Lielbornes muiža tiek piedāvāta ļoti daudzveidīga un aizraujoša Lieldienu programma.

TAKA

Tavai vienīgajai!

Tavai vienīgajai!

SOLO spa atpūta! Palutiniet savu mīļoto ar spa atpūtu, ļaujot izbaudīt mieru un klusumu. Spa atpūta ar procedūrām Baltijā.

EUR 110 | Estravel Latvia

 Renault Express Van

Renault Express Van

Renault Express Van Europcar pilna servisa noma 300 eur* mēnesī

EUR 300 | Europcar

Laižam atvaļinājumā!

Laižam atvaļinājumā!

Laiks padomāt par vasaru! Rezervē laicīgi, lai iegūtu vislabāko cenu! Lieliskas atlaides dažadās valstīs.

Europcar

"Viva Lasvegas!" maģijas izrāde ģimenei

15.aprīlī plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā viesosies iluzionists Lars Leriix no Šveices rādīs slavenākos un arī lielākos burvju trikus.

EUR 10 | Valmieras TIC

Piedalies foto akcijā: Purvs Tevi sauc!

Piedalies foto akcijā: Purvs Tevi sauc!

Muzeju naktī Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrs piedāvā izzinošu programmu. Līdz 14.04 aicinām iesūtīt uzņemtus foto ar purva ainavas skatiem.

Valmieras TIC

Kuplām ģimenēm! - viesnīca ar akvaparku

Kuplām ģimenēm! - viesnīca ar akvaparku

Ģimenes atpūta Tallinā - Kalev Spa Hotel & Waterpark /// 1 nakts ģimenes numurā 2 pieaugušajiem un līdz 4 bērniem, brokastis, baseinu un saunu centra a

EUR 199 | Estravel Latvia

Lieldienu nodarbība Alūksnes muzejā

Lieldienu nodarbība Alūksnes muzejā

No 13.03.2023. līdz 06.04.2023. Alūksnes novada muzejs piedāvā izglītojošu nodarbību “Oliņ boliņ, džimpiņ rimpiņ!”

Alūksnes TIC

Pirts procedūras Latgalē

Pirts procedūras Latgalē

Pirts procedūras ir vesels piedzīvojums, ko vēl īpašāku padara profesionāli pirtnieki. Raksta apkopojumā Latgales pirtis.

Latgale.travel

Ideju izpētes un koprades darbnīca

Ideju izpētes un koprades darbnīca

Jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem ir aicināti piedalīties ideju koprades darbnīcā, kas norisināsies 14. aprīlī plkst.12.00 koprades darbnīcā “DARE” Valmierā.

Valmieras TIC

Jauns galamērķis - TASAS SALA!

Jauns galamērķis - TASAS SALA!

Tasa - viena no zaļākajām Grieķijas salām, kas atrodas tikai 10 km attālumā no kontinentālās Grieķijas Kavalas reģiona

EUR 449.00 | Latvia Tours

Comedy Latvia stand-up komēdija

Comedy Latvia stand-up komēdija

8. aprīlī plkst. 18.00 uz stand-up komēdiju aicina Comedy Latvia komiķi Aleksandrs Guzenko, Rūdolfs Kugrēns, Kalvis Troska un Jānis Kreičmanis.

EUR 9 | Valmieras TIC

Šveices Alpi. Siltajā sezonā

Šveices Alpi. Siltajā sezonā

Atpūta Šveicē - tās ir īsās brīvdienas Cīrihē, Bernē vai Ženēvā, izcili pārgājienu maršruti un, protams, vienas no krāšņākajām dzelzceļa līnijām pasaulē!

EUR 190 | Estravel Latvia

Iepazīsti Vāciju!

Iepazīsti Vāciju!

Neatkarīgi no tā, vai tā ir atpūta pludmalē, pilsētas brauciens vai pārgājieni kalnos - izpēti Vācijas daudzveidību ar Europcar auto!

Europcar

Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš Mazsalacā

Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš Mazsalacā

2023. gada 22. aprīlī, plkst. 17.00 Mazsalacas Kultūras centrā notiks Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa koncertprogramma “Par svarīgo”.

EUR 20 | Valmieras TIC

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža

Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -