LIAA Radošo industriju inkubatora dalībnieki decembrī atklās pop-up veikalu tirdzniecības centrā

Decembrī tirdzniecības centrā “Spice” Rīgā durvis vērs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubatora dalībnieku pop-up veikals, kurā varēs iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus, kā arī iepazīties ar šīs kopienas pārstāvjiem un to dažādajiem uzņēmumiem.

Svētku noskaņā būs iespēja iegādāties daudzpusīgus, inovatīvus un  praktiskus produktus dāvanām, kā arī iepazīties ar jauno uzņēmēju kopienu, kas izveidojusies LIAA Radošo industriju inkubatora paspārnē. Šī kopiena apvieno spilgtas un interesantas personības, kā arī aptver visdažādākās industrijas.

Kopienas ietvaros dalībnieki ne tikai veido un attīsta savus uzņēmumus nosprausto mērķu virzienā, bet arī mācās, iedvesmojas un atbalsta viens otru. Tāpēc arī veikala koncepcija ir parādīt šo dažādību, kā arī iedvesmot citus jaunos uzņēmējus sekot savām idejām un mērķiem. LIAA Radošo industriju inkubatora kopienas pop-up veikalā varēs ne vien iegādāties dāvanas svētkiem, bet arī satikt uzņēmuma dibinātājus, darbiniekus, iepazīties un aprunāties ar tiem.

“Radošo industriju inkubatoru dalībnieku pašiniciatīva ir spilgts piemērs kopienas vērtībai, kas ir inkubatoru neatņemama sastāvdaļa. Mēs kā inkubators esam elastīgi sava nemateriālā atbalsta veidošanā un primāri raugāmies uz mūsu dalībnieku vajadzībām, kuras vienmēr iespēju robežās realizējam. Tā arī dalībnieku pašorganizēšanās kopēja pop up veikala izveidē deva mums skaidru signālu atbalstam, tā kā redzam vairākus ieguvumus tajā - iespēja satikt savu klientu, pie tam aktīvās tirdzniecības periodā, popularizēt savu produktu, gūt ieņēmumus, bet pats galvenais praktiski, caur pieredzi mācīties veidot sadarbības B2B segmentā un apskatīties uz pārdošanu plašāk kā ierasts. Sadarbība ar lielveikalu ir daudzu inkubatoru dalībnieku sapnis. Esot lielveikalā ar kopēju stendu, tas ir solis tuvāk tā realizācijai. Mēs redzam, ka ieguvumi, popularizējot un tirgojot Latvijas eksportspējīgs un inovatīvus produktus, ir ne tikai inkubatoru uzņēmumiem, bet arī lielveikaliem un Latvijas tēlam kopumā, un tas būtu mērķis, ko īstenot regulāri vai pat pastāvīgi.” min LIAA Radošo industriju inkubatora vadītāja Karine Kalniņa.

“Tirdzniecības centrs “Spice” iestājas par jaunajiem talantiem un jaunajiem uzņēmējiem, tādēļ esam gandarīti atbalstīt LIAA dalībnieku pop-up veikalu. Ir patiess prieks par jaunajiem uzņēmējiem, kas spēj uzdrošināties un iedvesmot citus, radot kvalitatīvus un unikālus produktus tepat Latvijā. Tuvojoties brīnumainajam Ziemassvētku laikam, aicinām iedzīvotājus atbalstīt vietējos uzņēmumus, izvēloties skaistas dāvanas ar pievienoto vērtību, ” stāsta tirdzniecības centru “Spice” un  “Spice Home” vadītāja Iveta Priedīte.

Pavisam pop-up veikalā piedalās 13 LIAA Radošo industriju inkubatora kopienas dalībnieki:

“Ausma” ir bērnu satura producents, kas veidojis Latvijā iemīļotus bērnu seriālus kā "Tutas lietas", "Ukulele” un “Emī un Rū”. “Ausma” piedāvā seriālu tematikā veidotas rotaļlietas, spēles, grāmatas, apģērbu un citas lietas.

“TULLIA HOME” piedāvā mājas tekstilizstrādājumus – samta dekoratīvos spilvenus un satīna gultasveļu, galdautus un auduma salvetes. Ar roku gleznoti un uz izmeklēta auduma drukāti, Latvijas meža dabas motīvi, uzburs svētku sajūtu mājās!

“Mini Explorer” piedāvā minimālistiskas koka rotaļlietas bērniem, kas darinātas, izmantojot roku darbu un ilgtspējīgus materiālus.

“BALTAIS VALIS” ir ilustrēts, izglītojošs žurnāls un grāmatu izdevniecība bērniem. Žurnāls ir lieliska ideju krātuve visai ģimenei, savukārt grāmatas noderēs tiem, kam gribas vairāk lasīt, izzināt vai radoši darboties.

“lovin'” ir mūsdienīga dizaina apakšveļa brīvai, drosmīgai, savu ceļu ejošai un savu patiesību zinošai sievietei. Zīmols “lovin'” rada izsmalcinātas braletes, ērtas biksītes un aksesuārus no zīda, tilla un mežģīnēm.

“PETIT BABU” piedāvā Latvijā ražotas mājas tekstila preces un aksesuārus bērniem.  Uzņēmuma piedāvājumā ir pārtinamie paliktņi, vannas dvieļi un halāti, gultas veļas, sedziņas, ligzdiņas un daudz cita.

“MUTA” ir ilgtspējīgu apģērbu un dzīvesstila zīmols, kas Latvijā ražo organiskās kokvilnas mājas un brīvā laika apģērbus. Uzņēmuma mērķis ir ļaut klientiem justies ērti jebkurā dzīves situācijā.

“ULECE kids” ir latviešu zīmols bērniem, kas rada eko sildāmās lelles ar ķiršu vai vīnogu kauliņu pildījumu, kā arī termoforus ar kažociņu.

“MIZO” ir mugursomu zīmols, kas fokusējas uz lēnās modes principiem - būt atbildīgiem gan pret klientu, gan apkārtējo vidi. “MIZO” somas ir lielisks aksesuārs darba tikšanās reizē, kā arī teātra apmeklējumam.

“Babbit”® ir mūzikas centrs ar speciāli iebūvētu Spotify®, īpaši radīts ģimenēm, kas audzina zinātkārus un patstāvīgus bērnus. “Babbit”® radījis inovatīvu risinājumu, kas ļauj bērnam pašam izvēlēties mūziku.

“Cloudberry” ir dizaina papīrlietas un dāvanas. Populārākās no tām - divpusējie mērķu plānotāji, kuri palīdz atrast dienā 25. stundu un fotogrāfiju albumi, kas papildinās fotogrāfijas ar dizaina kartītēm.

“REEDEFIN” ir Vidusjūras iedvesmots, iekļaujošs peldkostīmu un pludmales apģērbu zīmols, kura izstrādātie formējošie dizaini brīnišķīgi komplimentē ikkatras sievietes auguma tipu.

“For Lovers and Trees” rada 100% dabīgus, augstas kvalitātes adījumus. Uzņēmuma misija ir mīlēt dabu un iedvesmot sievietes vairāk doties dabā, jūtoties silti, ērti un skaisti.

Avots: Liaa.gov.lv


celojumubode - 3749
Apskati Durbes pils JANVĀRA priekšmetu!

Apskati Durbes pils JANVĀRA priekšmetu!

Šī ir grafiķa Pētera Upīša (1899—1989) veidotā grafika “Jumti” (1943), kurā redzams skats no augšas uz Tukuma dakstiņu jumtiem. Apskatīt var vēl dažas dienas!

Tukuma TIC

Pasūti savas svinību vakariņas Šlokenbekā!

Pasūti savas svinību vakariņas Šlokenbekā!

Šlokenbekas muižas krodziņš piedāvā gan ēšanu uz vietas mājīgā, siltā atmosfērā, gan arī pieņem pasūtījumus Jūsu svētku galda burvības radīšanai!

Tukuma TIC

Pļaviņās durvis vērusi

Pļaviņās durvis vērusi "Jolantas studija"

Pērnā gada nogalē durvis interesentiem vēra Jolantas Studija Rīgas ielā 19, Pļaviņās. Klātienē iespējams iegādāties konfekšu pušķus, mākslīgo ziedu vainagus,utt

Aizkraukles novada TIC

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Vienīgais DISCO bārs Latvijā Tukumā!

Disco Mojito ir vieta, kur nobrieduši cilvēki var izbaudīt mūziku no 80tajiem, 90tajiem gadiem. Tiekamies pašā Tukuma centrā, Šēseles ielā 1!

Tukuma TIC

VĪRS, VĀRDĀ OTO

VĪRS, VĀRDĀ OTO

Tiekamies kinoteātrī "Splendid Palace"!

Splendid Palace

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Jauni Augšdaugavas novada tūrisma ceļveži

Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi un karti.

TAKA

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

EKSKURSIJU SVĒTDIENA 26.02.

Tiekamies Melngalvju namā!

Melngalvju nams

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Zemgales nozīmīgāko pasākumu plāns 2023

Ieskaties, Zemgales tūrisma asociācija apkopojusi tradicionālo un nozīmīgāko 2023.gada pasākumu plānu Zemgalē!

Zemgales Tūrisma asociācija

Tūrisma biznesa loma drošai ceļošanai!

Tūrisma biznesa loma drošai ceļošanai!

Starptautiskā tūrisma izstādes “Balttour” ietvaros Biznesa augstskola Turība 3. februārī plkst. 14.00 rīkos ekspertu viedokļu ringu.

Biznesa augstskola Turība

Ekskursija Bauskas rātsnamā

Ekskursija Bauskas rātsnamā

Bezmaksas ekskursija gida pavadībā individuālajiem interesentiem. Iepazīsti vienīgo 17.gs. rekonstruēto rātsnamu Latvijā!

Bauskas TIC

Bauska piedalīsies Balttour izstādē

Bauska piedalīsies Balttour izstādē

Ieskaties dažos no jaunumiem par kuriem vēstīs Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs izstādē

Bauskas TIC

Sasildies Jēkabpils novadā

Sasildies Jēkabpils novadā

Ziemā sasildīties aicina Jēkabpils novada pirtis, baļļas un SPA. Melnās un tvaika pirtis, zāļu rituāli, saunas, āra kubli. Peries pats vai uzticies pirtniekam!

Jēkabpils novada TIC

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

SEPTIŅI muzeji 1 dienā Tukumā!

Iegādājies dienas biļeti jebkurā no Tukuma muzejiem un vienas dienas laikā apmeklē visus 7 (!) Tukuma muzejus!

Tukuma TIC

Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā?

Kā Jaunpils pils krodziņš strādā ziemā?

Jaunpils pils krodziņš atvērts no TREŠDIENAS līdz SVĒTDIENAI jau no plkst. 11:00!

Tukuma TIC

Bauskai tapis inovatīvs tūrisma produkts

Bauskai tapis inovatīvs tūrisma produkts

Uzzini, kas ir "VisitBauska fotomirklis" un kādam nolūkam tas radīts!

Bauskas TIC

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

SPA atpūta Jūrmalā, ar vakariņām

Baudiet SPA atpūtu 2 personām Jūrmalā, iekļautas arī vakariņas un 1 spa procedūra pēc izvēles

EUR 153 | Estravel Latvia

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Kļūsti par VisitBauska fotomirkļu vēstnesi

Visa gada garumā izsludināsim fotomirkļu tēmas, aicinot Tevi fotografēt, savos sociālajos tīklos dalīties ar fotogrāfijām, atzīmējot mūsu profilu @visitbauska!

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -