Jauns zīmols Gulbenes novadam

Bounce.lv | 2022.10.26

Lai veicinātu Gulbenes novada uzņēmējdarbības un tūrisma attīstību, investīciju piesaisti, kā arī stiprinātu tā atpazīstamību Latvijas un starptautiskā mērogā, tam ir izstrādāta jauna vizuālā identitāte un zīmolvedības un mārketinga komunikācijas stratēģija.

“Mēs vēlamies būt mūsdienīgi, atvērti, uzņēmīgi, radoši, draudzīgi un pievilcīgi visas Latvijas acīs. Zīmola maiņa novadam nozīmē ne tikai jauna logotipa izveidi. Tiek veidota jauna identitāte, kas atspoguļo aktuālās novada vērtības,” par zīmola atjaunināšanas motivāciju stāsta novada pārstāvis pašvaldības vadītājs Andis Caunītis. Un Gulbenes novadam ir patiesi daudz un dažādu vērtību – gan tūrisma apskates objekti, gan kultūrvēsturiskais mantojums un dabas bagātības, gan spēcīgas nevalstiskās organizācijas, lauku saimniecības un vietējie uzņēmumi, piemēram, “Ķelmēni”, “Dimdiņi”, AS “Rankas piens”, “Tālavas sidrs”, mēbeļu ražotne “Avoti”, būvfirmas “RCI” un “Rubate”, mežizstrādes uzņēmumi “Rairu”, “Grantiņi 1” un citi.

Jaunais zīmols Gulbenes novadu Vidzemes, Latvijas un starptautiskā mērogā  pozicionēs kā vietu ar unikālu ritmu, kas virza uz priekšu. Tas vienlaikus ir kā sveiciens vēsturiskajam Gulbenes “dzelzceļnieka gēnam” un kā tālredzīgs skats nākotnē. Zīmola izstrādē iesaistījās gan vietējie iedzīvotāji un uzņēmēji, gan cilvēki ārpus novada, lai kopā novērtētu, ar ko katram no viņiem saistās novads un kāds ir tā raksturs. Radošā aģentūra “Bounce” izstrādāja novada zīmola stratēģiju, logotipu, vizuālo identitāti, saukli, mārketinga komunikācijas stratēģiju un tēla kampaņas konceptu.

“Pašvaldībām ir svarīgi apzināt, pozicionēt un efektīvi komunicēt novada unikālās vērtības atbilstoši mūsdienu tendencēm. Gulbenes novada vērtības trāpīgi apvienojas zīmola idejā ar atslēgas vārdu “uzlāde” – Gulbenes novads uzlādē visus, kas te dzīvo, strādā, viesojas. Vienlaikus novada cilvēku individualitāte, dažādās personības, novada plusi un mīnusi, kas viens otru pievelk un papildina, uzlādē pašu novadu. Un tieši šī pozitīvi lādētā spriedze ir tas, kas palīdz rasties idejām, iespējām, lielajām un mazajām lietām, veiksmīgām sadarbībām un iedvesmojošām sadursmēm, visam tam, kas Gulbenes novadu padara unikālu,” stāsta aģentūras “Bounce” vadītāja Gita Cīrule-Ostvalde.

Par zīmola saukli izvēlēts skanīgais “Te rodas!”. Tā pamatā ir ideja par Gulbenes novadu kā vietu, kur rodas gan iedvesma, idejas, iespējas, gan veiksmīgas sadarbības un iedvesmojošas pretstatu sadursmes. Savukārt logotipa centrālais vizuālais elements loks simbolizē gan ciešo saikni starp Gulbeni kā novada centru un tās novadu, gan arī nemitīgo, ritmisko kustību un mijiedarbību starp elementiem.

Kā norāda Andis Caunītis, “jaunais zīmols ir nepieciešams, lai uzlabotu Gulbenes novada tēlu atbilstoši mūsdienu tendencēm, nostiprinātu novada atpazīstamību Latvijas un starptautiskā kontekstā, popularizētu novada teritoriju un pakalpojumus kā produktu, veicinātu viesu un iedzīvotāju skaita pieaugumu novadā, piesaistītu investīcijas un palielinātu iedzīvotāju lepnumu par savu novadu”.

Avots: Bounce.lv


celojumubode - 3755
Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru organizēšana

Labākā izvēle konferenču un semināru rīkošanai Daugavpilī! Lai Jūsu darbs būtu efektīvāks, mēs piedāvājam kafijas pauzes un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Park Hotel Latgola

Atklāj pavasari Iecavā!

Atklāj pavasari Iecavā!

15. aprīlī laipni aicināti doties pavasara pārgājienā, atklājot Iecavas dabas un kultūrvēsturiskās vērtības!

Bauskas TIC

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukuma Digitālais Inovāciju Centrs sākumā piedāvās sešus pamata pulciņus Tukuma jauniešiem: 3D modelēšanu, elektroniku, spēļu izstrādi, programmēšanu, LEGO u.c.

Tukuma TIC

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Arī šajā gadā Tukuma puses meistariem ir ar ko lepoties un ir ko rādīt, tāpēc laikā no 31.marta līdz 2.aprīlim aicinām apmeklēt mūsu meistarus >>

Tukuma TIC

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Ar interaktīvo stendu palīdzību mums ir iespēja doties virtuālajā ceļojumā pa Daugavas senleju no Vīgantes parka līdz Jaunjelgavai.

Aizkraukles novada TIC

Tukuma teātra pirmizrāde

Tukuma teātra pirmizrāde "PĀRDOTIE SVĒTKI"

Aigara Tauriņa komēdija „Pārdotie svētki” ievedīs nenopietnā pasaulē "ar putniem" un uz mirkli liks aizmirst šodienas trauksmaino un negāciju pārblīvēto dzīvi.

Tukuma TIC

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Ieskaties skolēnu piedāvājumā eksursijām Bauskas novadā!

Bauskas TIC

 GARDĒŽIEM:

GARDĒŽIEM: "Kandavas garšu ceļojums"

Īpašā degustāciju kartē ir iespējams nogaršot Kandavas Vīna namā radītus dzērienus un Kandavas apkaimē tapušas delikateses, kas apvienotas garšu piedzīvojumā>>

Tukuma TIC

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Top eposa

Top eposa "Lāčplēsis" uzvedums Likteņdārzā

Valsts svētku laikā dienas tumšajās stundās ikviens aicināts uz vērienīgu izrādi, kurā pastaigas formā, 17 epizodēs varēs izdzīvot Andreja Pumpura vareno eposu.

Aizkraukles novada TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Izbaudi īpašas brīvdienas, dodoties ar vilcienu iepazīt Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu!

Gulbenes novada TIC

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Zvirgzdes orientēšanās poligons - aktīvs vēl tikai vienu mēnesi! Izmanto iespēju un orientējies līdz 28.04.!

Bauskas TIC

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ar kājam, velo, moto, auto vai laivu? Izvēle ir Tavās rokās - atklāj Bauskas novadu no visiem skatupunktiem!

Bauskas TIC

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savus meistarus Gulbenes novadā, iepazīsti viņu amatus un prasmes un paņem arī kādu daļiņu sev, turpinot saglabāt nemateriālo kultūras mantojumu

Gulbenes novada TIC

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase un degustācija "Skotijas viskija reģionālie stili" kopā ar viskijzini Oskaru Vārenbergu Whitehouse restorānā.

EUR 90 | Whitehouse

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -