Idejas skolēnu rudens brīvlaika baudīšanai Gulbenes novadā

Evita Brokāne | 2022.10.25

Rudens brīvlaiks ir klāt! Kopā ar ģimeni vai draugiem baudiet dažādas aktivitātes un pavadiet aizraujošus brīžus kopā Gulbenes novadā!

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs skolēnu brīvlaikā katru dienu no plkst. 14:00 līdz 16:00 aicina piedalīties nodarbībā “Mākslinieku iedvesmots”. Būs iespēja gan priecāties par jaunāko tautas lietišķās mākslas studijas “Sagša” 70 gadu jubilejas izstādi “Vizēj’ mani godu dvieļi”, gan arī radoši pavadīt laiku, iedvesmojoties no profesionālu mākslinieku un meistaru darbiem un pildot praktiskus uzdevumus nodarbībā “Mākslinieku iedvesmots”. Vairāk informācijas - www.gulbenesmuzejs.lv

Brīvdienu nedēļā ciemos gaidīs arī Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrs. No 25. līdz 28.oktobrim katru dienu no plkst. 11:00 līdz 14:00 skolēni aicināti piedalīties radošajās nodarbībās. Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 22441715, 29465217. Latviskās dzīvesziņas centrs piedāvā pārbaudīt arī savas spējas izlaušanās spēlē “Tradīciju cietoksnis”. Savukārt pārbaudīt ne vien zināšanas, bet arī labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem vismaz pusotru stundu svaigā gaisā un iepazīt Druvienas muižas apbūves teritoriju varēsi, ja spēlēsi spēli “Druvienas muižas stāsts” mobilajā aplikācijā “Actionbound”.

Kopā ar draugiem un ģimeni nāciet uz izglītojošo un interaktīvo centru “Dzelzceļš un Tvaiks” un, praktiski darbojoties, uzziniet daudz jauna par dzelzceļa pasauli! Centra piedāvājumā ir arī izlaušanās spēle “Perons 13”, kur, risinot āķīgus uzdevumus un sajūtot dzelzceļnieku dzīves senatnes elpu, jāmēģina nonākt līdz mērķim un “izlausties”. Bet ja jūs vilina piedzīvojumi, šonedēļ būsiet gaidīti Gulbenes dzelzceļa stacijā vēlās vakara stundās, lai piedzīvotu mistiskus un pat nedaudz baisus notikumus, piedaloties spēlē “Paspēlēsim paslēpes”. Vairāk informācijas centra “Facebook” profilā “Dzelzcelsuntvaiks”.

Vai zini, cik pieturu ir Gulbenes-Alūksnes bānīša 33 kilometrus garajā maršrutā no Gulbenes līdz Alūksnei un kā tās visas sauc? Izaiciniet sevi un dodieties ģimeniskā izbraucienā, apmeklējot bānīša pieturas! Nokļūšana līdz katrai stacijai būs kā mazs atklājums un reizē prieks par sasniegto galamērķi, līdzīgi kā spēlējot spēli. Vēl lielāku azartu dos iespēja kādā ceļa posmā ieraudzīt pašu braucošo bānīti. Nelielā ceļojuma plānošanai izmanto maršrutu “Ar auto pa bānīša stacijām – no Gulbenes līdz Alūksnei”, ko atradīsi www.visitgulbene.lv maršrutu sadaļā. Savukārt sestdien vēl pēdējo reizi šajā sezonā bānītis ceļā uz Alūksni dosies ar tvaika lokomotīvi “Ferdinands” - izmantojiet iespēju ļauties šim nesteidzīgajam piedzīvojumam un iepazīt Bānīša zemi, lūkojoties pa vilciena logu.

Brīvdienās noteikti vajag aktīvi izkustēties, tādēļ ieplānojiet lāzertaga spēli āra arēnā Litenes pagastā kopā ar “LaserTag Litene” (tālr. 26265623) vai iekštelpās plašajās kādreizējās Šķieneru sporta zāles telpās kopā ar “inTag” (tālr. 26558220).

Lieliska ģimeniska atpūta izdosies, ja dosieties uz briežu dārzu “Mežsētas” Stradu pagastā. Šeit varēsiet izbaudīt jauku pastaigu svaigā gaisā, vērojot skaistos briedīšus, kā arī samīļojot un pabarojot gan briedīšus, gan arī aitas, kazas un viesmīlīgo poniju Pončiku. Tālr. iepriekšējiem pieteikumiem 29104212. Bet dodoties uz saimniecību “Dzelzavieši” Stāmerienas pagastā, varēsiet iepazīt visdažādākos lauku sētas dzīvniekus un sastapt arī meža cūku.

Pozitīvas emocijas noteikti gūsiet, viesojoties saimniecībā “Purenes” Beļavas pagastā un dodoties zirgu izjādē pa ainavisko apkārtni (tālr. 26380967). Jūs gaidīs arī zirgu stallis “Grantiņi 1” Rankas pagastā, kur būs iespēja gan doties ekskursijā pa stalli, gan arī pacienāt zirgus ar kārumiem un, protams, pavizināties! Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 29936912, 29117854.

Ieplānojiet arī pikniku, baudot rudeni un kopā būšanu! Gulbenes novadā ir daudz ainavisku vietu, kas jūsu piknikam piešķirs pavisam citu “garšu”! Būsiet gaidīti arī Gulbenes novada kafejnīcās, kur atradīsiet arī bērnu ēdienkarti! Rezervējiet kādu naktsmītni – Gulbenes novadā ir pieejams plašs naktsmītņu klāsts! Izraujieties no ikdienas steigas, izbaudiet atpūtu! Piedzīvojiet dabu, kultūrvēsturi, tradīcijas, esiet aktīvi!

Visa Gulbenes novada tūrisma informācija pieejama www.visitgulbene.lv

Avots: Visitgulbene.lv


celojumubode - 3754
Atvērtā ekskursija Bauskas Rātsnamā

Atvērtā ekskursija Bauskas Rātsnamā

Ieplāno šo nedēļas nogali, lai atklātu Bauskas Rātsnamu un tā krāšņo ekspozīciju!

Bauskas TIC

Šlokenbekas muižas Mīlestības saliņa

Šlokenbekas muižas Mīlestības saliņa

Tukuma pusē Slocene marta vidū izgājusi no krastiem.

Tukuma TIC

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru organizēšana

Labākā izvēle konferenču un semināru rīkošanai Daugavpilī! Lai Jūsu darbs būtu efektīvāks, mēs piedāvājam kafijas pauzes un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Park Hotel Latgola

KINO KATRU DIENU

KINO KATRU DIENU

Izvēlies savu filmu!

Splendid Palace

Starptautiskas deju sacensības TUKUMĀ

Starptautiskas deju sacensības TUKUMĀ

Jau 23.martā - TUKUMS CUP 2023 Tukuma pilsētas kultūras namā! Solās būt krāšņi, jo būs skatāmi dažādu dejas žanru priekšnesumi, ko droši var saukt par īstu šovu

Tukuma TIC

ŠVEIKS | Dziesmu spēle | TUKUMĀ!

ŠVEIKS | Dziesmu spēle | TUKUMĀ!

Dziesmu spēle "Šveiks – toreiz un tagad” ar Ivara Vīgnera un Valta Pūces radītajām skanīgām dziesmām, un trāpīgiem Jāņa Petera un Pētera Brūvera tekstiem

Tukuma TIC

PALI nav pagājuši garām Tukumam

PALI nav pagājuši garām Tukumam

Slocenes upe ir saplūdusi ar Valguma ezeru un daļa Baskāju takas zem ūdens. Bet ziedošajā pavasarī būs atkal silti un smuki. Mēs zinām

Tukuma TIC

Kādas izstādes Tukuma pusē skatāmas MARTĀ?

Kādas izstādes Tukuma pusē skatāmas MARTĀ?

Nereti izstādes apmeklējums rada iedvesmu arī savu hobija attīstīšanai, tāpēc nāc uz izstādēm MARTĀ un iedvesmojies!

Tukuma TIC

Ir iespēja TIKT PIE LEONĪDA ĀRIŅA zīmējuma

Ir iespēja TIKT PIE LEONĪDA ĀRIŅA zīmējuma

Tukuma Mākslas muzejs piedāvā iegādāties Leonīda Āriņa zīmējumu albūmu ar 50 zīmējumiem (eur 27,30) vai kādu atsevišķu zīmējumu (eur 4,10) SKAISTAI dāvanai!

Tukuma TIC

Tiekamies Melngalvju namā!

Tiekamies Melngalvju namā!

No otrdienas līdz svētdienai.

Melngalvju nams

Bauskas novads brīvdienās - SPA un labjūte

Bauskas novads brīvdienās - SPA un labjūte

Ieskaties Bauskas novada SPA un labjūtes piedāvājumā - pirtis un pirts rituāli, kubli, džakuzi, un vēl!

Bauskas TIC

Piesakies ēnu dienām tūrisma nozarē!

Piesakies ēnu dienām tūrisma nozarē!

Kopumā šobrīd pieejamas septiņas vakances tūrisma jomā, trīs no tām Kokneses tūrisma informācijas centrā, savukārt četras Skrīveru tūrisma informācijas punktā.

Aizkraukles novada TIC

Idejas pastaigām dabā Bauskas novadā

Idejas pastaigām dabā Bauskas novadā

Ziema vai pavasaris, pavasaris vai ziema.. Smelies iedvesmu aktīvām brīvdienām pie dabas Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Aijas Vītoliņas un Aivara Hermaņa koncerts

Aijas Vītoliņas un Aivara Hermaņa koncerts

Šarmantās dziedātājas Aijas Vītoliņas un leģendārā ģitārista Aivara Hermaņa koncerts 1.04.2023. Biļetes var rezervēt pa tālr: 27802801.

EUR 30 | Liepupes muiža

Aizkraukles novadam ir sava aplikācija

Aizkraukles novadam ir sava aplikācija

Šomēnes aplikāciju veikalos “Play veikals” un “App store” bezmaksas lejupielādei ievietota Aizkraukles novada mobilā lietotne “Aizkraukles novads”.

Aizkraukles novada TIC

Nāc sportot uz Hotel Jūrmala SPA

Nāc sportot uz Hotel Jūrmala SPA

Noformē Hotel Jūrmala SPA abonementu sporta grupu nodarbībām vai trenažieru zālei un saņem dāvanas!

EUR 70 | Hotel Jūrmala SPA

PIEDALIES Māju kafejnīcu dienās 2023!

PIEDALIES Māju kafejnīcu dienās 2023!

Piesakies dalībai “Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē 2023 – Izgaršo rudeni Tukuma pusē”, kas būs 16.-17.septembrī, koordinators - Tukuma TIC-28311557!

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -