Jānis Pēteris Bērziņš | 2022.10.17
Lietuvas galvaspilsēta Viļņa apgaismes stabus sāk izmantot kā elektromobiļu uzlādes stacijas, kas ir lēnās uzlādes stacijas un atrodas tuvāk daudzstāvu apbūves rajonos. Pilsētas mērķis ir panākt, ka līdz 2030.gadam puse no Viļņas autoparka būs elektrisks. Šobrīd Viļņā ir aptuveni 3000 elektro automobiļi, kas ir 1% no visiem spēkratiem galvaspilsētā. Pilsētas mērs Remigijus Šimašius savā Facebook.com profilā ir paziņojis, ka Viļņā ir 120 elektro automobiļu uzlādes stacijas un 9 uzlādes stacijas apgaismes stabiem - karte.
Sevišķi daudzdzīvokļu mājās ir sarežģīti uzlādēt elektro automobiļus, tāpēc apgaismes stabi ir labs risinājums, lai uzlādētu spēkratus. Pēc gada darbosies vismaz 100 apgaismes stabu uzlādes stacijas, bet 2030.gadā plānotas vismaz 2000, taču ar Eiropas Savienības finansējumu to skaitu varētu palielināt līdz 4000.
2022.gada oktobrī 1 kWh lēnās uzlādes stacijā nakts uzlāde izmaksā 0,35 eiro.
Celestyal Cruises aicina tevi kopā ar ģimeni! Vidusjūras un Persijas līča kruīzi no 3 - 7 naktīm, sākot no 717 € / 3 personām
EUR 239 | Estravel Latvia
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
TAKA
Jaunums! Atpūta Seišelu salās. Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 7 naktis viesnīcā // ceļojuma plāns saskaņojams individuāli
EUR 1484 | Estravel Latvia
Ķīnas galvaspilsēta – Pekina, astotais pasaules brīnums Lielais Ķīnas mūris, Terakotas armija Siaņā, Lielas PANDAS Čendu rezervātā, Šanhaja
EUR 2500 | AL SVETS
15.maijā plkst.18.30 Vidzemes lielo ģimeņu biedrība Starptautiskajā ģimenes dienā Valmierā organizē ģimeņu maršrutu spēli “Stipro ģimeņu skrējiens”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
TAKA
16.-17. maijā Strenčos tiksimies 28. Gaujas plostnieku svētkos “Kad Gaujas atvari mostas…”!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Vīzu pakalpojumi uz dažādām pasaules valstīm! EGIPTE; TAIZEME; ĶĪNA; AAE; AZERBAIJĀNA; ARMĒNIJA; TURCIJA; UKRAINA Un uz citām valstīm! Zvaniet uz num. 28454546
AL SVETS
Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē - Butānas klosteri, vilinošā Japāna, krāsainā Maroka, Santjago ceļš, Kostarika - piedzīvojumi nelielā grupā vai solo...
EUR 397 | Estravel Latvia
Iepriecini kādu mīļo cilvēku, vai iepriecini pats sevi – dāvana no Liepājas vienmēr liks sejā atplaukt patiesam smaidam, jo atradīsies kas noderīgs katram.
Liepājas reģiona TIB
Lieliska vieta nesteidzīgai atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Atpūtas komplekss atrodas Višķu ezera krastā.
TAKA
Pasteidzies pēdējā iespēja pierakstīties uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir ierobežo
Nikos Travel
Uzdāviniet savai māmiņai piedzīvojumiem bagātu dienu kādā no mūsu ekskursijām. laiks būt kopā- sapņot, piedzīvot un gaidīt!
Nikos Travel
Ir sācies siltais laiks, kam līdzi nāk arī došanās dabā, pārgājieni, laivu braucieni, ģimeņu pasākumi, kam visbiežāk seko arī pikniks dabā.
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos.
TAKA
Pārsteigumiem pilna diena Tartu- Ahha centrs un vienmēr jaunā Tartu pilsēta- 07.09.2025, cena 40 EUR
Nikos Travel