«airBaltic» padome pagarina vienošanos ar valdi

airbaltic.com | 2022.10.07

Latvijas lidsabiedrības airBaltic padome, kuru deleģē gan valsts, gan privātie investori, ir nolēmusi pagarināt līgumus ar pašreizējiem airBaltic valdes locekļiem uz nākamo pilnvaru periodu. Tādējādi tas tagad ir saskaņots ar uzņēmuma biznesa plāna Above 2026 izpildes termiņu. Valdi veido trīs locekļi – Martins Gauss (izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs), Pauls Cālītis (operatīvās vadības direktors) un Vitolds Jakovļevs (finanšu direktors).

airBaltic padome norāda: “Valdes vadībā airBaltic ir piedzīvojusi un pārvarējusi vairākus ārkārtējus, ārējus un globālus izaicinājumus. Valde ir demonstrējusi augstāko profesionalitātes un lojalitātes līmeni, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka viņu vadībā airBaltic turpinās savu ilgtspējīgās izaugsmes ceļu, tai skaitā realizējot akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO), atmaksājot valstij sniegto finanšu palīdzību un stiprinot uzņēmuma finansiālo stāvokli.”

Martins Gauss kā airBaltic izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs uzņēmumā strādā kopš 2011. gada novembra. Ar savlaicīgi pieņemtu lēmumu pasūtīt līdz pat 80 Airbus A220-300 lidmašīnām viņš ir izveidojis pamatu lidsabiedrības starptautiskajiem panākumiem. Martins Gauss ir pieredzējis izpilddirektors, kurš aviācijas nozarē dažādās valstīs strādā jau 30 gadus.

Pauls Cālītis airBaltic pievienojās 1995. gadā kā pilots, vēlāk pārņemot arī lidojumu vadības vecākā viceprezidenta pienākumus un 2020. gadā tiekot iecelts par operatīvās vadības direktoru un valdes locekli. Viņš ir atbildīgs par lidojumu vadību, tehniskajām un loģistikas nodaļām, lidostas pakalpojumu vadību, klientu atbalstu, kā arī lidsabiedrības drošību un kvalitāti.

Vitolds Jakovļevs airBaltic pievienojās 2011. gadā un bija daļa no komandas, kas uzņēmumu no smagiem zaudējumiem aizveda līdz ilgtspējīgai izaugsmei. Kā finanšu direktors viņš ir atbildīgs par uzņēmuma informācijas tehnoloģiju, finanšu un kontroles, kā arī iepirkumu un administrācijas nodaļām. Pirms pievienošanās airBaltic viņš vairāk nekā desmit gadus darbojās aktīvu pārvaldības un investīciju banku sektoros Latvijā.


Avots: airbaltic.comTukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Tukuma gleznotāju darbu izstāde Rīgā

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā Rīgā no 15. septembra būs skatāma Ilzes Pauliņas un Alberta Pauliņa izstāde "DZĪVES TELPA".

Tukuma TIC

Skyline Bar brančs

Skyline Bar brančs

Pie mums varēsi baudīt gardus ēdienus, dzērienus, dzīvo mūziku un Rīgas panorāmas skatus. Informācija par datumiem un rezervācijām: skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

Bauskas novada tūrisma jaunumi

Bauskas novada tūrisma jaunumi

Šī gada vasara ir bijusi gana ražīga jaunu objektu iekļaušanai tūrisma apritē - ielūkojies Bauskas novada jaunākajos tūrisma objektos!

Bauskas TIC

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-

Andris Bulis un Ēriks Upenieks-"EROTĒRIKA"

27.septembrī, plkst. 19:00, Lapmežciema tautas nams, aicina uz Andra Buļa dzejas lasījumu, Ērika Upenieka mūzikas pavadījumā

Tukuma TIC

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Bauskas novads skolēnu ekskursijām!

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu, kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Ieskaties ceļvedī un dodies izzināt Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Noslēdzošais VisitBauska Fotomirklis

Klāt noslēdzošais VisitBauska Fotomirkļa temats - Baudi rudeni Bauskas novadā un dalies ar saviem fotoattēliem!

Bauskas TIC

Satiec Bausku rudenī!

Satiec Bausku rudenī!

Klāt jaunākais Bauskas novada apceļošanas un iedvesmas žurnāls!

Bauskas TIC

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Idejas skolēnu ekskursijām Jēkabpils pusē

Ko apmeklēt Jēkabpils pilsētā un novadā skolēnu grupām? Piedāvājam ielūkoties apkopotās vienas dienas brauciena idejās. 

Jēkabpils novada TIC

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Nāc uz izstādēm Tukuma pusē SEPTEMBRĪ!

Rudens ir iesācies, biežāk dzirdam skolēnu čalas un sākam pamazām atgriezties pasākumu un izstāžu baudīšanas virpulī siltās, mājīgās telpās. Āpkopojums >>

Tukuma TIC

"Gada izrāviens" Tūrisma fakultātei

Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns saņem atzinību “Gada izrāviens”

Biznesa augstskola Turība

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Izjādes zirga mugurā Bauskas novadā

Dodies izjādēs zirga mugurā un aplūko apkārtni no cita skatupunkta!

Bauskas TIC

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepāju

Atklāj Liepājas arhitektūru, šarmantās ieliņas, mākslas darbus pilsētvidē un uzzini daudz jauna par pilsētu, izvēloties kādu no pastaigu maršrutiem!

Liepājas reģiona TIB

Velobrauciens

Velobrauciens "Ieriteņo rudenī"

30. septembrī Smiltenes tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties velobraucienā “Ieriteņo rudenī”, kas šogad ieripo savā desmitgadē!

Smiltenes TIC

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Skolēnu ekskursijas Smiltenē

Aicinām skolēnus doties rudenīgā piedzīvojumā Smiltenes novadā. Piedāvājam apskatīt dabas objektus – tādus, kādus citur Latvijā nevar neatrast.

Smiltenes TIC

Ziemeļu valstis - pievilcīgs galamērķis!

Ziemeļu valstis - pievilcīgs galamērķis!

Ēriks Lingebērziņš, komentējot tūristu paradumus un tūrisma nozares tendences atzīst, ka Baltijas valstis arvien vairāk piesaista tūrismu acis un uzmanību!

Biznesa augstskola Turība

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Dzīvās džeza mūzikas vakari

Pievienojies mums katru ceturtdienu no plkst. 20.00 – 22.00, lai baudītu dzīvo džeza mūziku viesnīcas elegantajā Lobija bārā. Ieeja bez maksas.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -