Cēsu novads: Džeza mūzika un dzeja Ungurmuižā 22.oktobrī!

ungurmuiza.lv | 2022.10.04

2022.gada 22. oktobrī tiksimies ar spoken word jeb runātā vārda un improvizētās laikmetīgās džeza mūzikas projekta “klausies” dzejnieci Aleksandru Lini un džeza mūziķiem Edgaru Cīruli (klavieres) un Ēriku Miezi (vibrofons).

Ieeja 10,00 EUR, biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, vai, iepriekš piesakot, pirms koncerta. Vietu skaits ierobežots.

Informācijai t. 22007332 vai [email protected]

Aleksandra Line ir mūzikas menedžere un dzejniece, Latvijas Radio interneta satura redaktore, nacionālās ierakstu kompānijas “SKANi” mediju speciāliste, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vieslektore un aktīva mūzikas industrijas darbiniece ar 11 gadu pieredzi. Kopā ar domubiedriem ir dibinājusi vienīgo Latvijā elektronisko džeza mediju “JAZZin.lv”, ieviesusi Latvijā UNESCO Starptautiskās Džeza dienas svinēšanas tradīciju un vada Latvijas pārstāvniecību lielākajā Eiropas džeza notikumā "jazzahead" Bremenē. Aleksandra aktīvi raksta žurnālam “Mūzikas Saule” un “JAZZin.lv”.

Dzejniece ir rakstījusi vārdus vairākiem pašmāju komponistiem, izpildītājiem un mūzikas projektiem. Aleksandras dzeja skan arī viņas pašas spoken word jeb runātās dzejas un improvizētās mūzikas projektā klausies, kura debijas albums “17” ticis nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” kā “gada labākais džeza albums”, bet 2021. gadā iznācis otrais projekta albums “9” ar starptautisko sastāvu, ko Ventspils koncertzālē “Latvija” analogi ierakstītās skaņu plates formā iemūžinājusi Latvijas neatkarīgā džeza un improvizētās mūzikas izdevniecība “Jersika Records”.

Edgars Cīrulis ir latviešu komponists, pianists, improvizators un aranžētājs. Studējis JVLMA un Olborgas Karaliskajā mūzikas akadēmijā. Darbojas džeza un laikmetīgās mūzikas žanros. 2019. gadā, sadarbojoties ar mūziķiem no Latvijas, Dānijas, Itālijas un ASV, laidis klajā pasaku grāmatu un disku “Aisma”, ko prezentējis arı̄ koncertos Dānijā un Latvijā. 2016. gadā klajā laists Edgara un viņa domubiedru, ansambļa “Ainavisti” albums “–”.

Cīrulis aktīvi darbojas arı̄ “Equanimity Trio”. Uzstājies kopā ar tādiem mūziķiem kā Marks Dresers, Julia Silvera, Mariuss Ungureanu, Jespers Lovdals, Kenets Dāls Knudsens, Roks Zubovs, Ahto Abners un citi. Piedalījies projektos Kenneth Dahl Knudsen’s Orchestra, UNIT, Skaggerak, festivālos “Saulkrasti Jazz”, “Rīgas Ritmi”, “Baltic Breeze”, “Den Blaa Festival”, “Festivalul Capitalelor Natiunilor Centenare”. Edgars Cīrulis studējis un papildinājis zināšanas pie Andra Dzenīša, Raimonda Petrauska, Sorena Mollera, Deiva Berkmana, Ļiudas Mockūnas un citiem. 2020. gadā nominēts Lielajai mūzikas balvai kā Gada jaunais mākslinieks.
Ēriks Miezis ir viens no latviešu jaunās paaudzes mūziķiem. Galvenokārt pazīstams kā sitaminstrumentālists, vibrofonists, improvizators, komponists un aranžētājs. Darbojas gan džeza, gan arī akadēmiskās mūzikas žanros. Izglītību ieguvis Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā, Ata Vintuka sitaminstrumentu spēles klasē. Vēlāk studijas turpinājis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļā, tās noslēdzot Bāzeles Mūzikas akadēmijā (Šveice) pie profesora Ursa Vīznera (Urs Wiesner).
Kā pieaicinātais mūziķis piedalījies dažādos projektos un albumu ierakstos. Ilgstoši sadarbojies ar Edgaru Cīruli projektos “Ainavisti” un “Serendipity”, kā arī Miķeli Dzenušku, Aigaru Raumani un Rūdolfu Rubeni projektā “KonBrio”. Kopā ar Jelgavas bigbendu ierakstīts kolektīva jaunākais albums “Latvijas sajūtas”, izpildot amerikāņu komponista Maikla Abenes (Michael Abene) speciāli veidotos aranžējumus. Kā komponists sadarbojas ar ansambli “Trio Tresensus”. Radītās kompozīcijas izskanējušas festivālā “Sansusī”. Ēriks Miezis ir arī mūzikas apskatnieks. Publikācijas lasāmas elektroniskajā medijā “JAZZin.lv”, kā arī žurnālā “Mūzikas Saule”. Plaši izvērsta arī pedagoģiskā darbība, sadarbojoties ar izglītības iestādēm, sniedzot meistarklases, kā arī piedaloties jauniešu vasaras nometnēs un vadot amatiermākslas kolektīvus.

Programmā “ne/satiktie” skan mūzikā un dzejā (latviešu, krievu un angļu valodā) ietērptie stāsti par cilvēkiem, kurus mēs esam vai neesam kādos dzīves brīžos satikuši. Tie ir mūsu draugi, kaimiņi, kolēģi vai paziņas, kāds nejaušais telefonsarunas adresāts, bērnības elks vai jaunības kļūda. Pavisam iespējams, kādu no šo stāstu varoņiem esam tikai nosapņojuši, un pavisam iespējams, kāds no viņiem ir tikai rēgs, kura klātbūtne ir teju fiziski jūtama mūsu ikdienas gaitās. Kāds no dzīvē satiktajiem cilvēkiem turpina dzīties mums pakaļ fantāzijās, bet kādu no nesatiktajiem tik izmisīgi gribās beidzot iepazīt un paturēt blakus. Reizēm tie satiekas vienā laikā un telpā – un reizēm tie vienkārši esam mēs paši.

www.ungurmuiza.lv

Avots: ungurmuiza.lv


celojumubode - 3755
Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Satiec savu meistaru Tukuma pusē!

Arī šajā gadā Tukuma puses meistariem ir ar ko lepoties un ir ko rādīt, tāpēc laikā no 31.marta līdz 2.aprīlim aicinām apmeklēt mūsu meistarus >>

Tukuma TIC

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pav

Līdz 30.aprīlim Jelgavas Vecpilsētas mājā skatāma jaunā mākslinieka Marata Dzjubenko gleznu izstāde “Pretī pavasarim”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukumā atveras digitālo inovāciju centrs!

Tukuma Digitālais Inovāciju Centrs sākumā piedāvās sešus pamata pulciņus Tukuma jauniešiem: 3D modelēšanu, elektroniku, spēļu izstrādi, programmēšanu, LEGO u.c.

Tukuma TIC

Ar vilcienu uz Gulbeni

Ar vilcienu uz Gulbeni

Izbaudi īpašas brīvdienas, dodoties ar vilcienu iepazīt Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu!

Gulbenes novada TIC

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savu meistaru Gulbenes novadā!

Satiec savus meistarus Gulbenes novadā, iepazīsti viņu amatus un prasmes un paņem arī kādu daļiņu sev, turpinot saglabāt nemateriālo kultūras mantojumu

Gulbenes novada TIC

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Orientēšanās Zvirgzdē-vēl vienu mēnesi!

Zvirgzdes orientēšanās poligons - aktīvs vēl tikai vienu mēnesi! Izmanto iespēju un orientējies līdz 28.04.!

Bauskas TIC

Atklāj pavasari Iecavā!

Atklāj pavasari Iecavā!

15. aprīlī laipni aicināti doties pavasara pārgājienā, atklājot Iecavas dabas un kultūrvēsturiskās vērtības!

Bauskas TIC

 GARDĒŽIEM:

GARDĒŽIEM: "Kandavas garšu ceļojums"

Īpašā degustāciju kartē ir iespējams nogaršot Kandavas Vīna namā radītus dzērienus un Kandavas apkaimē tapušas delikateses, kas apvienotas garšu piedzīvojumā>>

Tukuma TIC

Top eposa

Top eposa "Lāčplēsis" uzvedums Likteņdārzā

Valsts svētku laikā dienas tumšajās stundās ikviens aicināts uz vērienīgu izrādi, kurā pastaigas formā, 17 epizodēs varēs izdzīvot Andreja Pumpura vareno eposu.

Aizkraukles novada TIC

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Daugavas laivinieka stāsts stendos

Ar interaktīvo stendu palīdzību mums ir iespēja doties virtuālajā ceļojumā pa Daugavas senleju no Vīgantes parka līdz Jaunjelgavai.

Aizkraukles novada TIC

Tukuma teātra pirmizrāde

Tukuma teātra pirmizrāde "PĀRDOTIE SVĒTKI"

Aigara Tauriņa komēdija „Pārdotie svētki” ievedīs nenopietnā pasaulē "ar putniem" un uz mirkli liks aizmirst šodienas trauksmaino un negāciju pārblīvēto dzīvi.

Tukuma TIC

Konferenču un semināru organizēšana

Konferenču un semināru organizēšana

Labākā izvēle konferenču un semināru rīkošanai Daugavpilī! Lai Jūsu darbs būtu efektīvāks, mēs piedāvājam kafijas pauzes un visu nepieciešamo aprīkojumu.

Park Hotel Latgola

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Pavasara piedāvājums skolēniem 2023

Ieskaties skolēnu piedāvājumā eksursijām Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase 13.04.

Viskija meistarklase un degustācija "Skotijas viskija reģionālie stili" kopā ar viskijzini Oskaru Vārenbergu Whitehouse restorānā.

EUR 90 | Whitehouse

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ieplāno aktīvas brīvdienas Bauskas novadā!

Ar kājam, velo, moto, auto vai laivu? Izvēle ir Tavās rokās - atklāj Bauskas novadu no visiem skatupunktiem!

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -