Tūrisma operatoram «Join Up Baltic» jauns vadītājs un ambiciozi plāni

Tūrisma operatoru “Join Up Baltic” turpmāk vadīs Sabīna Saikovska. Vadības maiņa ir saistīta ar uzņēmuma stratēģiskā fokusa maiņu.

“Pandēmija atkāpjas, un tirgus pakāpeniski atsāk augšupeju. 2021.gadā ceļojumos devās 629 000 Latvijas iedzīvotāji, kopā iztērējot 355,5 miljonus eiro.1 Šī un nākamā gada prognozes ir vēl optimistiskākas. Lai reaģētu uz pieaugošo pieprasījumu, koncentrēsimies uz intensīvāku darbu ar tūrisma aģentūrām. Pērn Latvijā darbojās aptuveni 300 tūrisma operatori un aģentūras (kas ir reģistrēti arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā), tādējādi mūs gaida daudzas jaunas partnerības. Turklāt mēs vēlamies ciešāk sadarboties ar mācību iestādēm,” komentē Sabīna Saikovska.

“Savu misiju Baltijas valstu tirgū redzam kā jaunu pieeju ieviešanu tūrismā un tūrisma nozares attīstības sekmēšanu. Mēs turpināsim strādāt ar tūrisma aģentu tirgu un attīstīsim tūrisma aģentu iespējas, piedāvājot apmācības, lojalitātes programmas, atbalstu un palīdzību viesnīcu izvēlē. “Join Up” ir uzņēmums ar ģimeniskām vērtībām, un mēs cenšamies veidot profesionālas, ciešas attiecības ar visiem tūrisma nozares dalībniekiem, balstoties uz atvērtības un draudzīguma principiem. Priecājamies sveikt Sabīni savā komandā un esam pārliecināti, ka viņa veiksmīgi realizēs ambiciozos uzdevumus un mūs sagaidīs daudzi interesanti projekti,” norāda Aleksandrs Alba, “Join Up!” un “SkyUp Airlines” līdzdibinātājs.

Sabīnai Saikovskai ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze apdrošināšanas un finanšu jomā, viņa ir eksperte darbā ar biznesa klientiem un tiešo pārdošanu. Tāpat viņai ir vairāk nekā piecu gadu pieredze tūrisma nozarē, ir strādājusi Baltijas valstu lielākajos uzņēmumos un attīstījusi biznesu pandēmijas un sarežģītas ģeopolitiskās situācijas apstākļos.

Pēc četru mēnešu darbības “Join Up Baltic” ieguvusi 19% tirgus daļu Baltijā ceļojumiem uz Turciju, kas ir vispopulārākais galamērķis Baltijas valstu ceļotāju vidū. Latvija, Lietuva un Igaunija ir uzņēmuma svarīgākais stratēģiskais tirgus, tāpēc tūrisma operators turpinās izstrādāt jaunus produktus, piedāvāt jaunus ceļojumu galamērķus un pilnveidot savus pakalpojumus. Šobrīd tūroperators piedāvā ceļojumus uz Grieķiju, Ēģipti, Turciju un Tanzāniju ar lidojumiem no Rīgas, Viļņas un Tallinas.

Ukrainas tūrisma operators “Join UP!” darbojas kopš 2010.gada. 12 gadu laikā tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem spēlētājiem Ukrainas tūrisma tirgū. Ar zīmolu “Join UP!” Uzņēmums ir pārstāvēts Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Kazahstānā, Moldovā un Rumānijā. “Join UP!” galvenais birojs atrodas Kijivā.

Uzņēmumi, kas darbojas ar zīmolu “Join UP!”, piedāvā kompleksos ceļojumus, sadarbojoties ar 10 000 tūrisma aģentūrām visās pārstāvētajās valstīs, bet kopējais gada apgrozījums 2021.gadā sasniedz 400 miljonus ASV dolāru.

“SkyUp Airlines” ir stratēģiskais partneris tūrisma operatoriem, kas sadarbojas ar zīmolu “Join UP!” visās pārstāvētajās valstīs. 2022.gada maijā aviopārvadātājs svinēja četru darba gadu jubileju. Tā parkā ir 12 vidēja garuma reisiem paredzētās lidmašīnas Boeing-737. 2021.gadā lidsabiedrība pārvadāja vairāk nekā 2,5 miljonus pasažieru, kļūst par otru lielāko sabiedrību pēc Ukrainas gaisa telpā izpildīto lidojumu skaita. Tāpat “SkyUp” ir viena no visdinamiskāk augošajām Eiropas lidsabiedrībām pēc maršrutu tīkla attīstības ātruma (dati: The Anker Report, 2018-2019).

Tūrisma operatori, kas lieto zīmolus “Join UP!” un “SkyUp Airlines” veido biznesa grupu “UPfamily”. 2022. gadā tajā strādāja vairāk nekā 1500 cilvēku visās darbības valstīs.

Avots: Joinup.lv


Valmieras TIC - 3715
Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Pļaviņu HES ekspozīcija gaida apmeklētājus

Par HES darbību un dažādiem interesantiem faktiem vislabāk var uzzināt tam speciāli izveidotajā ekspozīcijā tepat Aizkrauklē!

Aizkraukles novada TIC

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Elernes muiža"

Viesu māja “Elernes Muiža” ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka “Daugavas loki” teritorijā un aizņem 30 ha teritorijas.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Viesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Bajāri"

Apmeklētāju ērtībām viesu nama otrajā stāvā tiek piedāvātas divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaists skats uz nakts debesīm.

TAKA

Atpūtas bāze

Atpūtas bāze "Virogna"

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

TAKA

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Viesu māja “Vintāža”

Viesu māja “Vintāža”

Viesu nams “Vintāža”, kas atrodas 10 min. braucienā no Daugavpils, piedāvā patīkamu atpūtu ezera krastā.

TAKA

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

Jelgavas Tornī lekcija “Dāvanu etiķete”

1.decembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies lekcija “Dāvanu etiķete”. Pieteikšanās pa tel. 63005447

EUR 3 | Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā jauna izstāde!

Limbažu muzejā apskatāma izstāde “Bijušo muižu centru telpiskās struktūras Limbažu novadā. Retrospekcija un mūsdienu realitāte”...

Limbažu TIC

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem”

Viesu māja “Pie draugiem” piedāvā naktsmītnes komfortablos numuros, pirti un dīķi, svinību telpas, bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu, Wi-Fi internetu.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja “Mežmalas

Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”.

TAKA

"ŠREKA TRAKAIS JAUNAIS GADS"

Teātra izrāde bērniem.

Splendid Palace

Viesnīca

Viesnīca "Sventes muiža"

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

TAKA

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Brīvdienu mājas

Brīvdienu mājas "Beibuki"

Brīvdienu mājas “Beibuki” atrodas Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā, 14 km attālumā no Daugavpils, Krāslavas virzienā.

TAKA

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi

Melnās Piektdienas SPA piedāvājumi Ierobežotā daudzumā - īpašie SPA piedāvājumi par godu Melnās Piektdienas iepirkšanās svētkiem! Rezervē Melnās piektdienas SPA piedāvājumus no 21.11.2022 - 04.12.2022 un izmanto līdz 31...

EUR 36 | Wellton Riverside SPA Hotel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -