Dāvids Krišs Perunovs | 2022.09.23
Karaliskie apskates objekti ir milzīgs Lielbritānijas tūrisma nozares ienākumu avots. Gadu gaitā ienākumi tikai palielinājušies - protams, neskaitot pandēmijas laiku.
Pēc statistikas aģentūras “Statista” datiem 2019./2020. fiskālajā gadā ienākumi no kaaralisko apskates objektu biļetēm bija 49,9 miljoni sterliņu mārciņu. Tas ir milzīgs pieaugums, salīdzinot ar 2009./2010. fiskālo gadu, kad ienākumi no apskates objektu biļetēm bija 23,3 miljoni sterliņu mārciņu.
Katru sestdienu un svētdienu plkst. 12.00, gids ar Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie koncertzāles “Lielais dzintars”, visus, kuri vēlas doties ekskursijā.
Liepājas reģiona TIB
Tā ir vien daļa no karaliskās ģimenes pienesuma Lielbritānijas ekonomikā. 2019./2020. gadā ienākumi no suvenīru veikaliņiem ar karaliskās ģimenes kolekciju veidoja 19,98 miljonus sterliņu mārciņu.
Britu karaliskā ģimene Lielbritānijas ekomomikai izmaksā 19 miljardus sterliņu maŗciņu. Simtiem miljonu mārciņu ģimene valsts ekonomikā iegulda . Vindzoras pils un Frogmoras nams no 2021. gada aprīļa līdz 2022. gada martam pārdevuši ap 426 000 biļešu. Darba dienās pieaugušo ieejas biļete abās vietās maksā 26,50 sterliņu mārciņu.
Karaliskās ģimenes īpašumā ir Reģentu iela Londonā, Vindzoras pils parks, Askotas hipodroms un neskaitāmi citi apskates objekti. Ģimenei arī pieder puse Lielbritānijas krasta līnija un ap 1 960 000 akru lauksaimniecības zemju un mežu.
6. un 7. jūnijā Aizpute kļūs par laikmetīgās dejas festivāla HOROS norises vietu, piedāvājot iepazīties ar rezidējošajiem māksliniekiem.
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Elegants un dinamisks, ietilpīgs un daudzpusīgs, ar pilnībā elektrificētu spēka piedziņu – tāds ir jaunais Opel Grandland.
Europcar
Sestdien, 17. maijā, no plkst. 19 līdz 01 muzeji Liepājā vērs durvis aizraujošam vēstures un kultūras izzināšanas vakaram.
Liepājas reģiona TIB
17. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas 28. Gaujas plostnieku svētkus ieskandinās grupa LABVĒLĪGAIS TIPS.
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Saulriets, jūra un labāko hitu ritmi radīs īstu vasaras sajūtu. Lieliskā atmosfērā baudīsim kokteiļus, vieglas uzkodas un dejas Beach Bar & Grill terasē!
EUR 20 | Baltic Beach Hotel & SPA
Stay in style at Pullman Riga Old Town Hotel — where historic charm meets modern luxury 🏰✨. The perfect spot for business or leisure in the heart of Riga
Pullman Riga Old Town
Abi pasākumi viesus aicina apmeklēt iestādes neierastākā darba laikā – iestājoties vakaram un tumsai.
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Viesu mājas pirmajā stāvā ir banketa zāle ar kamīnu, virtuve ar traukiem un virtuves tehniku, sauna, duša, tualete, garderobe.
TAKA
Atklāj pasauli ar 10% atlaidi lidojumiem no Rīgas. Noklikšķini, lai uzzinātu vairāk...
Turkish Airlines
Agrā izpārdošana ceļojumam uz Tuvajiem Austrumiem rudens - ziemas sezonā. Ieplānojiet atvaļinājumu laikus
EUR 870 | Estravel Latvia
Pavasaris Liepājā ienāk ar sauli, svaigu jūras gaisu un daudzveidīgām atpūtas iespējām visai ģimenei.
Liepājas reģiona TIB
8. maijā 19.00 Valmieras Kultūras centrā valmierietis, 2024. gada TV3 šova “Ir Talants” uzvarētājs Mariuss Grencis ielūdz uz savas dzimšanas dienas svinībām.
EUR 8 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
We've reimagined your favorites and added some bold new dishes we can't wait for you to try. Perfect for your next night out or a cozy evening.
Harper Woolf
Jaunums! Atpūta Seišelu salās. Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 7 naktis viesnīcā // ceļojuma plāns saskaņojams individuāli
EUR 1484 | Estravel Latvia
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai.
TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā.
TAKA
Celestyal Cruises aicina tevi kopā ar ģimeni! Vidusjūras un Persijas līča kruīzi no 3 - 7 naktīm, sākot no 717 € / 3 personām
EUR 239 | Estravel Latvia
Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.
TAKA
Brīvdienu mājas no 1 - 8 personām // kubls vai sauna - atkarībā no izvēlētā // Rojas upes krastā
EUR 150 | Estravel Latvia