Pasaules čempionāts hokejā uz Rīgu atvilinās tūkstošiem ārzemnieku

Pasaules čempionāts hokejā uz

Foto: Ludmila Glazunova | Ludmila Glazunova | 2022.09.23

Pasaules čempionāts hokejā 2023. gada maijā norisināsies divās pilsētās – Somijas pilsētā Tamperē un Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Jau tagad ir skaidrs, ka tajā laikā Rīgu piepildīs ārzemnieku tūkstoši. Jā, tiešām tūkstoši, jo vismaz tūkstotis būs tikai spēlētāji, komandu pārstāvji, žurnālisti un oficiālās amatpersonas, no kuriem lielākā daļa Rīgā ieradīsies jau maija sākumā.

Latvijā tiks aizvadītas B grupas spēles, kur bez Latvijas izlases būs arī Kanādas, Čehijas Kazahstānas, Norvēģijas, Slovākijas, Šveices un Slovēnijas hokeja izlases. Līdz ar to var sagaidīt, ka Rīgā ieradīsies arī prāvs pulks līdzjutēju vismaz no dažām valstīm – piemēram, Šveices, Čehijas, Slovākijas un Slovēnijas. Kā rāda pieredze, uz Kanādas, Kazahstānas un Norvēģijas līdzjutēju tūkstošiem gan varam necerēt.

Čempionāta Rīgas orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis 22. septembrī iepazīstināja ar hokeja biļešu cenām un tās, maigi sakot, latvieša maciņam ir gana dārgs prieks, bet ārzemniekiem, piemēram, šveiciešiem, tās būs pa kabatai.

Sākotnēji notiks biļešu loterija, kurai var reģistrētie jau no 22. septembra, 13. oktobrī būs izlose, kur noskaidros laimīgos, kuriem būs tiesības iegādāties dienas spēļu biļešu komplektus dienās, kad spēlēs Latvijas izlase. Pēc tam varēs iegādāties neizpirktās biļetes, bet tirdzniecība uz dienas komplektiem sāksies vien 10. novembrī. Bet atsevišķu spēļu biļetes tirdzniecībā nonāks (ja vien tādas būs palikušas), vien nākamā gada martā.

Un tagad pie cenām. Dienas spēļu komplekti maksās no 140 līdz 325 eiro. Biļetes uz atsevišķām Latvijas izlases spēlēm – no 89 līdz 135 eiro. Līdz ar to šis čempionāts būs ļoti dārgs prieks.

Un tomēr ieguvēja būs Latvijas ekonomika. Pirmkārt, vismaz tūkstoš hokejistu un apkalpojoša personāla dzīvos viesnīcās un ēdīs. Un arī līdzjutēji, kuri būs tikuši pie biļetēm, skatīsies ne tikai hokeju, bet dzīvos viesnīcās un tērēs naudu, ja ne ēdienam, tad vismaz alum.

Avots: BalticTravelnews.comGūsti prieku kustībā!

Gūsti prieku kustībā!

Kustībā ir dzīvība! Kustībā ir prieks! Uzkrāj spēkus jaunam darba cēlienam – atjaunojies un atpūties pie jūras. Nūjošana svaigajā jūras gaisā izkustinās ķermeni, atjaunos veselību un nomierinās garu.

EUR 137 | Kurshi Hotel & SPA

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

Skyline Bar brančs ir atgriezies!

No 11. septembra, katru otro svētdienu, aicinām uz vēlajām brokastīm. Vairāk informācijas meklē mūsu mājas lapā: www.skylinebar.lv.

EUR 39 | Skyline Bar

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

IDEJAS SKOLĒNU EKSKURSIJĀM JĒKABPILS PUSĒ!

Aicinām skolēnu grupas doties iepazīt Jēkabpils pilsētu un plašo Jēkabpils novadu!

Jēkabpils novada TIC

Zinātnieku nakts'22

Zinātnieku nakts'22

Tiekamies ikgadējā Zinātnieku naktī'22 - "Pielaiko zinātni"! Visas aktivitātes notiks Cēsu ielā 4, sākot no plkst. 18:00

Vidzemes Augstskola

 SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

SPA rituāls “Siltuma pieskāriens”

Šis burvīgais rituāls apvieno masāžas iedarbību uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu šarmu. Ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas kanēļa, krustnagliņas, ingvera un vaniļas ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot...

EUR 95 | Kurshi Hotel & SPA

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Brīvdienās uz Koknesi zelta rudenī!

Rudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā.

Aizkraukles novada TIC

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

ĶIRBJU SVĒTKI VIRKAS MUIŽĀ

Virkas muiža piedāvā pavadīt rudenīgu Oktobra sestdienu muižas dārzā, lai kopīgi darbotos radošajā darbnīcā, baudītu koncertu, kā arī ķirbju izstādi!

Hotel Virkas Muiža

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marc Martel & QUEEN SHOW

Marks Martels ir unikālā parādība – viņš dzied kā Fredijs Merkūrijs un arī vizuāli ļoti līdzīgs leģendārajam “Queen” solistam.

ATTA Centre

Limbažu Krāmu tigus

Limbažu Krāmu tigus

Kā ierasts piedāvājumā dažādas oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības

Limbažu TIC

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu. Īrējot uz 5 stundām: • Saunu un džakuzi (līdz 10 pers.)...

Park Hotel Latgola

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Pühajärve Spa & Holiday Resort

Nedēļas nogale SPA viesnīcā //2 naktis viesnīcas standarta numurā 2 personām, brokastis, 1 pusdienas, SPA procedūras un izklaides iespējas

EUR 269 | Estravel Latvia

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Kad ārā auksti - pie mums karsti!

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt iespēju veselīgi atpūsties, atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi ar neaizmirstamo pilsētas panorāmu.

Park Hotel Latgola

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -