Ar īpašu kampaņu cer uz Rīgu atvilināt rekordlielu maraton-tūristu skaitu

Ar nozīmīgākajos Rīgas tūrisma tirgos izvērstu kampaņu un saukli “Rīga – Pasaules skriešanas galvaspilsēta”, Rimi Rīgas maratona organizatori 2023. gadā iecerējuši galvaspilsētai piesaistīt rekordlielu maraton-tūristu skaitu. Jau šonedēļ Baltijas lielākā tautas sporta notikuma organizatori uzsāk Eiropas klasisko skriešanas pasākumu tūri, lai uz Rimi Rīgas maratonu 2023. gada maijā un pirmo Pasaules čempionātu skriešanā Rīgā oktobrī atvilinātu vismaz 30 000 maraton-tūristu.

“Tieši tāpat kā Rimi Rīgas maratonā maijā, arī pirmajā Pasaules skriešanas čempionātā, kas 2023. gada oktobrī Rīgā kronēs pasaules čempionus pusmaratona, piecu kilometru un jūdzes distancēs, kopā ar pasaules elites skrējējiem izskrieties varēs ikviens skriešanas mīļotājs. Reģistrāciju Pasaules čempionāta distancēm uzsāksim jau pēc divām nedēļām un domāju, ka unikālo iespēju tikt pie veselām trim pasaules čempionāta medaļām izmantot centīsies skriešanas fani gan no Latvijas, gan visas pasaules. Starptautisko informēšanas kampaņu sākam jau gadu pirms pasākuma, jo vēlamies, lai 2023. gadā Rīgas, pasaules skriešanas galvaspilsētas, vārds izskan tālu, un Rīga atkal mudž no skrējējiem”, skaidro Aigars Nords, Rimi Rīgas maratona un Pasaules čempionāta skriešanā Rīgā organizatoru komandas vadītājs.

Kampaņas “Rīga – Pasaules skriešanas galvaspilsēta” pirmais pieturas punkts šajā nedēļas nogalē ir Kopenhāgenas pusmaratons, kas ar 25 000 skrējēju ir ne tikai Ziemeļeiropas, bet arī viens no pasaules populārākajiem skriešanas notikumiem. Vēl pēc nedēļas jeb no 22. līdz 25. septembrim Rīga sevi pieteiks Berlīnē, kur notiks viens no pasaules nozīmīgākajiem maratoniem ar teju 40 tūkstošiem dalībnieku. Kampaņa 2022. gada rudenī un 2023. gada pavasarī un vasarā turpināsies ar “Rīgas – Pasaules skriešanas galvaspilsētas” popularizēšanas kampaņām un organizatoru dalību nozīmīgos skriešanas notikumos.

Tautastērpos tērpti, Kopenhāgenā un Berlīnē organizatori Rīgu prezentēs ar milzu burtiem “RIGA 23”, kuru mini-versijas iemūžinātas simboliskā foto uz Brīvības ielas pirms došanās ceļā.

Reģistrācija Rimi Rīgas maratona distancēm un Pasaules čempionātam skriešanā

Organizatori atgādina, ka Rimi Rīgas maratona, kas notiks 6.-7. maijā, distancēm - maratonam, pusmaratonam, 10 un 5 kilometru, kā arī DPD jūdzei, reģistrācija oficiālajā mājaslapā www.rimirigamarathon.com ir atklāta, un izdevīgāk iespējams reģistrēties līdz septembra beigām. Reģistrācija Rimi Rīgas maratona Bērnu dienas mazajām distancēm, kā arī tradicionālajam Latvijas Skolu kausam, kurā skolēniem būs iespēja pieteikties par simbolisku dalības maksu, tiks atklāta nākamā gada sākumā.

Reģistrācija Pasaules čempionāta skriešanā distancēm – pusmaratonam, 5 kilometriem un jūdzei – tiks atklāta 30. septembrī jeb tieši gadu līdzi unikālajam notikumam Rīgā.

Avots: Rimirigamarathon.comViesu māja “Pumpuri”

Viesu māja “Pumpuri”

Naktsmītne "Pumpuri" atrodas ārpus Daugavpils, 400 metru attālumā no Sventes ezera. Viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas izmantot velosipēdus.

TAKA

Ziemas sezonas atklāšana

Ziemas sezonas atklāšana "Egļukalnā"

Šā gada 3. decembrī, plkst. 10.00 visi ir laipni aicināti uz ziemas sezonas atklāšanu slēpošanas bāzē “Egļukalns”!

TAKA

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Jēkabpils novadā radītas dāvanas

Tuvojas Ziemassvētki - prieka un dāvināšanas laiks! Jēkabpils novada čaklie mājražotāji un amatnieki sagādājuši garšīgas, lietderīgas un sirsnīgas dāvanas.

Jēkabpils novada TIC

Baudi ziemas priekus Aizkraukles novadā!

Baudi ziemas priekus Aizkraukles novadā!

Klāt ir gaidītā nedēļas nogale, kas mūs priecē ar baltu sniega kārtu, salu degungalā un vēlmi baudīt ziemas priekus.

Aizkraukles novada TIC

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

JAUNGADA BALLE ZĀLĒ OMEGA

Pievienojies jautrai Jaungada sagaidīšanas ballītei mūsu lielākajā pasākumu zālē "Omega" kopā ar grupu Dziļi Violets un vakara vadītāju Kasparu Breidaku.

EUR 130 | Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel

Ziemassvētku tirdziņi Aizkraukles novadā

Ziemassvētku tirdziņi Aizkraukles novadā

Dāvanas Ziemassvētkos nav galvenais, taču ir tik patīkami tās saņemt un arī kādam dāvināt. Dzird runājam, ka vislabākās dāvanas esot atrodamas tieši tirgū.

Aizkraukles novada TIC

Jelgavas tornī izstāde “Šoreiz viņi paši

Jelgavas tornī izstāde “Šoreiz viņi paši"

Līdz 2023.gada 22. janvārim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī skatāma Harija D.Liepiņa fotoizstāde “Šoreiz viņi paši”.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Viesu māja

Viesu māja "Manturi"

Jauna un komfortabla guļbūves pirts un viesību māja svinību rīkošanai un atpūtai draugu lokā.

TAKA

Viesu māja

Viesu māja "Fortūna"

Apmeklētājiem ir iespēja pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, izmantojot kādu no atpūtas vietām.

TAKA

Viesu māja “Saules nams

Viesu māja “Saules nams

Atrodas gleznainā Sventes ezera krastā uz pussalas, Latgalē. “Saules namā” netrūkst ne saules, ne labās auras, nedz arī pirts gariņa.

TAKA

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Viesu māja “Pie vecā kalēja”

Tā ir vieta ar senu vēsturi, jo vecā kroga ēka uzcelta Krievijas imperatores Katrīnas II valdīšanas laikā un kalpoja pasta vajadzībām.

TAKA

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē”

Viesu māja “Kaķis krūzē” atrodas Daugavpils – Rīga šosejas ceļa malā, netālu no neogotikas stilā būvētās skaistās Līksnas Svētās Jēzus Sirds katoļu baznīcas.

TAKA

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāles dizaina sērija

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” laiž klajā e-veikalu, kurā ikviens var iegādāties produkciju ar jaunradītas dizaina sērijas “Dzīvie instrumenti” tēliem.

Liepājas reģiona TIB

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli”

Atpūtas māja “Kalnu pūpoli” atrodas pie Šenheidas ezera. Piedāvā nakšņošanu, svinību un semināru telpas, pavāra pakalpojumus, atpūtas iespējas u.c.

TAKA

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

JAUNGADA VAKARIŅAS DŽEZA NOSKAŅĀS

Sagaidi Jauno 2023. gadu dzīvās džeza mūzikas ritmu pavadījumā no grupas AG Trio restorānā Esplanāde. Izbaudi bagātīgu svinību bufeti un dzirkstošus dzērienus.

EUR 110 | Esplanāde

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Seko Visit Bauska Adventes kalendāram!

Katru dienu, līdz pat Ziemassvētkiem, Visit Bauska Facebook lapā plkst. 12:00 publicējam idejas, ieteikumus, atlaižu kodus un daudz ko citu interesantu!

Bauskas TIC

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi”

Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra.

TAKA

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm.

TAKA

Atpūtas komplekss

Atpūtas komplekss "Lielbornes muiža"

Iedomājoties par muižu, prātā uzzīmējam kungu māju jeb pili, apkārt skaistu parku, upi vai dīķi, noteikti kādu krogu. Kāda izcila muižnieku izklaide un naktsmā

TAKA

Viesu māja “Grāvīši”

Viesu māja “Grāvīši”

Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”, Augšdaugavas novadā. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu gaisu.

TAKA

BalticTravelnews.com
+371 26551169
[email protected] -